Star Life

Na nové začátky

1. listopadu 2012 v 16:15 | Skinny star
Měla jsem to tady ráda, ale myslím, že je čas jít dál - nebo spíš jinam


je to spíš black&white blog, ale tak jsem začínala i tady - černobílé fotky modelek...
Doufám, že se tam potkáme!

Není to normální...

17. září 2012 v 21:04 | Skinny star
Ne, není normální, že po dvou hodinách koukání do atlasu vzdávám přípravu na test ze zeměpisu.
Ne, není normální, že jsem se na test do matematiky ani nepodívala.
Ne, není normální, že brečím 5x denně.
Ne, není normální, že zběsile počítám všechny kalorie.
Ne, není normální, že i když nemám vůbec hlad, sním večeři kvůli mamce a ségře.
Ne, není normální, že se z celkem nevinné večeře stane přežíračka.
Ne, není normální, že ve sprše přemýšlím jestli mám dneska zůstat celou noc vzůru, nebo jestli vstát ve 4:30
Ne, není normální, že...NIC NENÍ NORMÁLNÍ
...já nejsem normální

Nejdůležitější je mít plán

1. září 2012 v 18:49 | Skinny star
Nemám ráda prázdniny. Ano, vždycky se na ně těším a ano, z části si je i užiju, ale podle mě jsou 2 měsíce příliš dlouhá doba. Navíc, mějte mě za magora, ale opravdu mě baví chodit do školy - i když podle toho co říkám ve školním roce to možná může vypadat jinak, ale já prostě miluju, když mám režim. Když vím co bude zítra, za týden, pozítří,...Když vím, kdy budu vstávat a kdy budu mít volnou chvilku. A myslím si, že to je přesně to, co potřebuju v hubnutí - přesný režim a plán. Naštěstí ségra přemluvila mamku, ať najedeme na zdravější režim (u mě se nic moc extra nezmění, protože většinu takových těch zdravých věci nejím), ale doma nebudou oplatky, bílé pečivo a nevím co ještě, takže by mělo být jednodušší udržet svoje chutě na uzdě.
K čemu se ale chci celou dobu dostat, potřebuju si sestavit nějaký plán a kde jinde to dá dohrmady než na blogu :))

Vítejte ve světě, kde být sama sebou není dost dobré

17. července 2012 v 20:27 | Skinny star
Dlouho jsem se zase neozvala, že? Já vím,já vím...ale mám notebook v opravně tak teď požívám takový provizorní a to není pro psaní článků na blog, o kterém se nikdo nesmí dozvědět zrovna ideální. S jídlem to teď bylo takové podivné. Přišla jsem na smutnou pravdu, že pokud nejím nic, nebo malinko tak jsem v pohodě, ale jakmile si vezmu něco většího tak už se vezu a nemůžu přestat. Opravdu to ještě není tak hrozné jako občas čtu u některých holek, ale vždycky toho sním poměrně dost.
Teď to bude znít jako hloupá výmluva, ale myslím, že je to i tím počasím. Nemám náladu vůbec na nic. Dneska jsme šly s kamarádkou na procházku, trvala tři hodiny a co myslíte? Posledních 30 minut jsme šly v hrozném dešti...to bylo jenom tak
A jakýže je plán? Pořád stejný...ještě míň jíst, ještě víc cvičit, přispívat na blog a dělat si thinspo book, tomu se věnuji vždycky po večerech, jde to ale dost těžko - píšu to se strachem, že někdo otevře dveře a uvidí mě - to bych asi těžko vysvětlovala...a taky chci zkusit jíst jablka (možná vítě že ovoci a zelenině moc nedám) sousedka nám totiž přinesla celou krabici krásných zelených jablíček tak by byla škoda je nesníst - a lepší než rohlíky, jogurty nebo oplatky no ne?

Jednou všem ukážu, jak moc se mýlili

26. května 2012 v 18:42 | Skinny star
Pokazila jsem to - zase...
Nevím proč mi prostě nejde zhubnout, nebo spíš, proč prostě nemám nějakou pevnou vůli, proč mám přodá na něco chuť. Včerejšek byl katastrofa, co se týče jídla, dnešek už byl lepší, ale pořád nic moc. Sice bych se mohla vymlouvat na únavu, stres a nevím co ještě, ale k čemu by to bylo? Stejně vím, že si za to za všechno můžu sama. Asi si musíte myslet, že jsem největší smolařka. Né vážně, už se snažím hubnout...no vlastně jsem vždycky chtěla být hubenější, ale vážně se snažím zhubnout tak od poloviny loňského července, kdy se mi chvílemi dařilo a chvílemi ne...a co se od té doby změnilo? Vůbec nic. Ale já vám ukážu, že za to stojím a že to zvládnu. Kdybych to teď vzdala, jenom bych vám potvrdila, jaký slaboch opravdu jsem.

Tohle léto bude moje léto - všechno co musím udělat je zatnou zuby a nepovolit

21. května 2012 v 19:06 | Skinny star
Dneska to bylo strašný, ale já jsem s tím počítala hned od začátku dne, byla tady totiž babička, takže si to asi dokážete představit. Nejedla jsem všechno co se mi podstrčilo takže aspoň to, ale když si po tom, co mi babi několikrát připomene, že bych si měla zapéct v troubě rohlík se sýrem, protože mamka říkala, že to tak se ségrou máme rády (jo, před 3 rokama) a já si ho vezmu, načež se na mě babička podívá s tím, jestli mi jeden stačí?! (no jo, ono jsem si před tím vůbec nevzala ještě disko sušenku a takový mini šáteček z listového těsta co napekla). Takže bych řekla, že jsem to ještě docela ustála, ale bylo to dneska takový celý zmatený, ani bych nevěděla do čeho ty jídla mám psát...ale abyste mě nechápaly špatně, babičku mám ráda, nevadí mi, že je tady - jenom by příště nemusela s sebou brát tašku plnou jídla ;))
Zítra ale jedu dál ;))

Požádej mě, abych ti ukázala dokonalost, já ti ukážu štíhlou holku

1. května 2012 v 19:00 | Skinny star
Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se. Je mi teď ze sebe hrozně špatně. Včera jsme byly u babičky a taky u tety - oslavovali jsme bratránkovy úspěchy, docela jsem se držela, ale pořád nic moc. To by nebylo tak hrozné. Horší je, že dneska to bylo to samé. Jedla jsem prostě sice pravidelně, ale docela nezdravě a hlavně - já prostě jím max. 3 jídla denně a ne 5! Pozitivní je, že jsem měla docela pohyb - dělaly jsme něco na zahradě, proto jsem taky jedla i odpoledne a nekončila obědem, myslela jsem, že padnu...
Taky dobrá věc je, že jsem si dneska přišla docela v některých partiích huebná, ale hrozně mě štve můj zadek - je přímo obrovský :(( nevíte některá jak se ho zbavit?

Chutě jsou jen pocity

29. dubna 2012 v 20:26 | Skinny star
Takže je tady slibovaný foto článek. Upřímně? Je to hrozný :D Neumím vůbec fotit, nemám nápady, je toho málo a ještě špatné, ale pokusím se vám říct něco o sobě a napoprvé není nikdy nic perfektní, takže třeba bdue ještě nějaký další fotočlánek ;))

Kalorie tě neudělají šťastnou

23. dubna 2012 v 20:17 | Skinny star
Už tady asi bylo moc článku o jídlu, takže je jasné, že se to muselo pokazit jako vždycky! :// Ve škole mi bylo hrozně špatně, částečně z toho, že jsem asi byla nevyspaná a částečně asi z počasí - některým je špatně,když je ošklivo, mně je špatně když svítí sluníčko, ke všemu mi byla hrozitánská zima, ale to nevadí, protože tenhle pocit mám naopak hrozně ráda :))
Měla jsem snídani, k obědu zmrzku a pak se vrátila mamka z nákupu a už to docela jelo. Na kalorických tabulkách mi to vypočítalo na 1253kcal!!! (dávala jsem tam teda u všeho větší gramáže pro jistotu). No pozitivní je, že tam mám bazální metabolismus vypočítaný na 1369kcal, takže bych měla být pořád v normě a snad se nic tak hrozného nestalo.
Potrestala jsem se sama dostatečně, některé z vás chodí zvracet, já si obleču plavky, koukám do zrcadla, milionkrát se vyfotím a hned mám motivaci an rok dopředu - teda aspoň doufám, že mám!

Samozřejmě že je to těžké. Kdyby to bylo lehké, každý by mohl být hubený.

13. dubna 2012 v 20:23 | Skinny star
Hvězdičky, hrozmě moc se omlouvám, ale šlo to se mnou z kopce. Nesnáším se za to jaká jsem, za to že nic nevydržím, a za to že nedokážu do dodržet ani ty cíle, které si určím sama. Když jsem tenhle blog zakládala, myslela jsem si, že touhle dobou už dávno budu aspoň v prvním cíli a ono nic. Jenže to není vina nikoho jiného než mě samotné. Takže odteď jedu naplno. Prostě buď to zvládnu teď nebo už nikdy. Tohle je moje poslední šance a já to nesmím vzdát.
Nejlepší písnička na cvičení a tak vůbec na motivaci -> LINK
 
 

Reklama