Inspiration

Pretty in Pink

21. září 2012 v 0:01 | Skinny star

These insecure thoughts

15. září 2012 v 16:08 | Skinny star
Jakoby nestačilo, že jsem to zprasila včera...:(( Ale už když jsem včera psala ten článek, jak to bude o víkendu všechno super, věděla jsem, že lžu. Je tady jídla jako snad nikdy a ne nějakého jídla, je tady všechno moje nejoblíbenější, jako kdyby mi to snad mamka udělala schválně. Ráno jsem si dala cornflakes a musli + taky jednu sušenku z M&S protože jsme šly se ségrou běhat. Vrátily jsme se o půl desáté a já do obědu nic nejedla. Ale pak přišly snad nejhorší tři hodiny vůbec! Snažila jsem se nějak zabavit, ale nešlo to :'( Zítra jdeme s kamarádkama na fotbal a já tam budu za nejtlustší prase - zase...potřebuju se vzchopit, Emily, Berry, Chantalko, kde jste? Potřebuju vás tady :''(((

Girls just wanna have fun!

14. září 2012 v 20:54 | Skinny star
♥PODZIM♥NEW YORK♥JUSTIN WU♥ANDÍLCI
Už dlouho vám (nebo aspoň těm z vás, které je ještě neznají) chci ukázat videa od úžasného módního fotografa Justina Wu. Podle mě je opravdu talentovaný a jeho videa jsou překrásná. Hrozně ráda brouzdám po youtube a hledám nová inspirativní videa a ty jeho patří mezi moje nejoblíbenější. Jedno z těch, které mám úplně nejradši je tady to s Andílky :)) Je vůbec někdo, komu by se to nelíbilo? Vždyť jsou to nejkrásnější dívky světa a navíc jedna z mých ultimate favourite písniček :))

Thinspirace - bloggerka Adriana

14. srpna 2012 v 18:21 | Skinny star
Možná, že to o mně některé víte, možná že ne, ale opravdu mám ráda módu (i když můj osobno styl podle toho rozhodně nevypadá). Ráda jsem se parádila už od malinka, ale v pubertě (asi jako u každé holky) se to začalo projevovat trošku víc a v té době jsem začala objevovat módní domy, módní časopisy typu ELLE, VOGUE a InStyle a v neposlední řadě taky módní blogy. Jednou z prvních bloggerek, kterou jsem si oblíbila byla ABNY. Společně s její kamarádkou B tvořily a dodnes tvoří skvělou dvojku, neskutečně mě bavilo číst jejich hlášky a koukat na jejich outfity. Poslední dobou (no dobře, tak zhruba tak od března) se ale ABNY začala na blogu odmlčovat, přidávala třeba jenom tak jeden článek za měsíc, ale 1.srpna přišel návrat - a to ve velkém stylu. Adriana (to je pravé jméno ABNY) si založila společný blog s B. a myslím, že už u prvního článku se všichni nestačili divit. Taková změna! Je neuvěřtelné co dokázala a myslím si, že je to velká inspirace pro všechny kdo chějí žít zdravý život. A. to navíc všem ulehčuje tak, že holek novém blogu každý pátek píše tipy na zdravé snídaně, cvičení, atd...nechte se inspirovat ;))

Dokonalý svět

2. srpna 2012 v 12:00 | Skinny star
Tohle je svět, ve kterém bych chtěla žít. Svět dokonalých andílků VS, svět krásného oblečení, svět kde se všichni mají rádi, svět kde se lidi nebojí ukázat, svět nejkrásnějších šatů a nejlepších měst, kde si všichni navzájem říkají to, co Channing na poslední fotce...

Hayley 24 - lost 35lbs!

19. července 2012 v 9:34 | Skinny star
Většina z vás ví, nebo si asi všimla, že moje vůbec nejoblíbenější cvičení jsou POP Pilates, POP Cardio, POP Challenges,...je t hlavně díky cvičitelce a fitness guru Cassey Ho, která je předcvičuje. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu typ, který budu takhle cvičit, ale když mám náladu, tak mě to opravdu hrozně baví a myslím, že díky Cassey toho zvládnu mnohem víc,mám v tom systm (což je pro mě důležité) a troufám si říct, že pozoruju i změny na tělě - pevnější ruce, nohy, plošší břicho (když se zrova nepřejím).
Každopádně, k čemu směřuji. Nejsem jediná, koho Cassey motivuje. Na jejích internetových stránkách se objevil článek o dívce jménem Hayley, která nedávno oslavila 24. narozeniny. Hayley byla na své nejvyšší váze 160 liber (asi 72,5kg), nelíbila se sama sobě, ale co s tím? Cvičení ji nebavilo, ale chtěla se sebou něco udělat a tak do googlu napsala crazy but fun workoutsa v jednom z odkazů na ni vyskočila videa s Cassey. Když se na ně poprvé dívala, nemohla uvěřit tomu, kolik toho Cassey zvládné, přišlo jí to nemožné, ale pak se zamyslela a řekla si, že to třeba může zvládnout zrovna tak dobře.

Mary-Kate Olsen

30. června 2012 v 21:01 | Skinny star
Mary-Kate a Ashley jsou moje srdcová záležitost, nikdy se jich nevzdám a vždycky je budu mít ráda, ostatní ať si o nich myslí, co se jim chce :)) Vždycky jsem měla radši Ashley, je mi tak nějak blíž, v módě, v povaze, ve všem...ale musím uznat, že drobounká Mary-Kate ve vytahaných svetrech a plandavých džínách se svým nevinným dětským kukučem je přece jenom větší inspirace

Výhody toho být "ta hubená"

15. května 2012 v 22:09 | Skinny star
Dnešek byl docela fajn. Nic se nestane přes noc, takže když jsem se celý víkend přejídala, byla jsem dnes ráda i za ten bídný jídelníček, který se vyrovná asi tak jídelníčku průměrného člověka. Vlastně jsem přišla na to, že nemá cenu plakat na zkaženými jídelníčky, ale jít dál a začít nový den. Já asi stejně nikdy nebudu spokojená, i kdybych nesnědla za celý den nic, vypila tři litry vody a naběhala 30km, pořád bych si říkala, že jsem mohla zaběhnou 35 - chápete co tím chci říct?

Takže jsem se rozohodla, že vám napíšu moje poznatky z minulého týdne. Je to inspirace pro mě a myslím si, že i pro vás :))

Willa Holland

27. dubna 2012 v 22:42 | Skinny star
55,5 kg/170 cm - údajně

Co si budeme povídat, prostě na ní něco je. Není to taková ta profláklá hvězdička a přece jenom ji všichni známe. Mini Cooper z O.C. nebo mrcha Agnes z Gossip Girl. Willa je prostě krásná, hubená, křehká, ale hlavně taková ta správná "zlá holka" kterou bych občas tako moc chtěla být.
Podle mě nemá 55 kilo ani omylem, ale bylo to na howmuchdotheyweigh....

Keira Knightley

26. února 2012 v 15:10 | Skinny star
50kg/170cm - údajně

Hodně lidí ji nemá rádo, jo občas působí tak nesympaticky. Je to jeden z těch lidí u kterých nevím, jestli je mám ráda nebo nenávidím. Každopádně bych vraždila pro to, vypadat jako ona, protože krásná, krásná je určitě.
 
 

Reklama