Day by day

19/5/2012

19. května 2012 v 21:52 | Skinny star
Snídaně: 40g cornflakes a lískooříškového mussli s mlékem
Svačina: sušenka romance
Oběd: zeleninový vývar, zapečená bramborová kaše s mozzarellou a chorizem

Pití: voda, kofola bez cukru, čaj
Pohyb: chůze
Mimo: asi 7 piškotů k čaji

Dnešek bych zhodnotila asi takhle - není to nejlepší, ale zlepšilo se to. Štve mě tam třeba ta sušenka - na druhou stranu, aspoň to bylo dopoledne. Taky je tam málo pohybu, ale není mi dobře, jsem celý den unavená a do všeho tady byl taťka a to prostě nemůžu cvičit.

Mimochodem, udělala jsem nějaké změny v designu - jsem minimalistka, takže tady nikdy nebude nějaký přeplácaný design. Tenhle je možná trošičku smutný, ale myslím, že se sem hodí...a veselejší barvy sem dám, až se mi bude dařit, až uvidím nějaké změny a až bude všechno zase v pořádku!

...13 dnů do odjezdu k moři....

3/2/2012

3. května 2012 v 16:53 | Skinny star
Snídaně: cereálie s mlékem
Svačina: jogurt/dezert Srdíčko
Večeře: asi rýže :// kdyžtak doplním

Pití: voda

Takže dneska sice mamka naplánovala i večeři, ale já jsem si zase naplánovala spoustu cvičení. Udělala jsem to první a pak velkou chybu, když jsem šla hned na cvičení na nohy, skončila sjem v půlce už to fakt nešlo. Takže teď vždycky udělám chvilku jedno video, pak věci do školy, pak zase video a pořád dokola :)) Mimochodem to Booty dance waist workoutI je fakt nejlepší, nevím jestli to nějak extra zabírá, dělala jsem to jenom jednou, ale jde o to, že je to vlastně docela sranda ani si neuvědomíte, že cvičíte - no fakt :))
Doufám, že už to fakt budu zvládat a do neděle shodím aspoň na těch 47/48 a pak třeba během týdne ny 45. Aspoň do toho Chorvatska pojedu hubená.

2/5/2012

2. května 2012 v 21:13 | Skinny star
Snídaně: cereálie s mlékem
Oběd: jogurt/dezert Srdíčko
Večeře: hot white brownie se zmrzlinou (Burger King)

Pohyb: nakupování
Pití: voda, pepsi light

Kočky, jenom do mě! Mám přesně 4 dny!!! do Španělska a jím jako prase. Jasně, pořád jsem pod bazálem, ale pohyb pořádně žádný a ta večeře je prostě hnus! Nechtěla jsem jíst nic, ale byla jsem s mamkou takže jsem se rozhodla pro nějakou zmrzlinu - chtěla jsem tu do kornoutku, citrónová je myslím nejmíň tučná a ten kornoutek bych nějak zvládla, ale ne my musíme jít do pitomýho burger kingu, původně jsem chtěla něco co měla 270kcal (jak jsem se dozvěděla později), ale ne, dej si ten brownie to bude dobrý, takže přes 500kcal!!! fakt super...celou dobu jsem chodila po Olympii a snažila se dělat nějaký cviky - debil fakt.
Teď jdu ještě na POP pilates, prostě to musím dát i když ta holka je fakt tyran pro mě a zítra vstávám v 5 a budu cvičit. Já už fakt nevím. Zítra ten stejný jídelníček, ale bez večeře a s větším pohybem.
Omlouvám se za ty svoje výlevy a klidně se do mě pusťte, řekněte mi, že jsem tlustá kráva a že stejně nikdy v životě nezhubnu ://

29/4/2012

29. dubna 2012 v 13:30 | Skinny star
Snídaně: cornflakes a mysli s mlékem
Oběd: česnečka se šunkou a se sýrem, špagety

Pití: voda, čaj
Pohyb: přes 1hod běhání/chůze, 30min tenis

Takže dneska to jde zatím celkem v pohodě. Snídani už nikdy nebudu vynechávat ani kdyby nevím co, to je prostě základ dne :)) Oběd byl od mamky takže si myslím, že to ještě není tak hrozné no a teď už plánuju buď nic, nebo večeři (dobrou mámu straciatellovou), co myslíte?
Ráno (nějak po desáté do půl dvanácté) jsem šla se ségrou běhat, no běhat...v mém případě to byla asi spíš chůze střídaná s během, ale na moji obranu - opravdu hodně foukala přímo proti nám a bylo to poprvé co jsem šla běhat ven, takže už se to snad bude jenom zlepšovat.
Teď musím ještě udělat nějaké věci do školy a cvičit do hudebky - musím se odnaučit všechno dělat na poslední chvíli! Večer bych vám sem asi hodila nějaké fotky, ne postavy - ještě to není úplně ono, ale třeba nakoupených věcí nebo oblečení všeobecně, co říkáte?

28/4/2012 (celý den mamce na očích)

28. dubna 2012 v 18:22 | Skinny star
Snídaně: cornflakes s mlékem
Svačina: zmrzlina
Oběd: masové kuličky s bramborovou kaší
Večeře: 3/4 kornspitz

Pití: voda, cc light
Pohyb: 7hodin nakupování (cca 6 hodin chození)

Takže dneska to ještě není úplně ono, ale zase si říkám, že to mohlo dopadnout i hůř, a že v podstatě jediné, co bych si asi nedala doma je ta zmrzlina a možná bych zvládla vynechat večeři, ale obědu bych se stejně nevyhnula a snídaně jsem si tak nějak povolila. Byly jsme totiž s mamkou a se ségrou nakupovat a v naší rodině se kvůli ségře docela dodržuje taková ta pravidelnost u jídla. No, do Brna nám to trvá cca. půl hodinky autem - v 10:00 jsme přijely a odjížděly po 17:00 takže asi tak :D Prošly jsme město, Vaňkovku i Olympii.
Každopádně, od zítřka začíná týdenní Bootcamp - prostě žádné lenivění a budu jíst jenom snídaně a obědy (možná kdyby jsem měla hóódně velký hlad tak večeře, ale to si zase dám pohyb navíc) Začíná léto, přesně zy týden odlétáme do Španělska a za měsíc do Chorvatska - já tam nebudu za tlustou machnu, já teda ne. Vím, že toho za týden asi moc neshodím, ale aspoň nic nepřiberu ;))

27/4/2012

27. dubna 2012 v 22:32 | Skinny star
Snídaně: cornflakes s mlékem, malý krajíček chleba se sýrem
Oběd: rybí prsty s bramborem, zmrzlina
Večeře: 1/2 donutu

Pití: voda, koktejl Heaven
Pohyb: 2hod. rychlé chůze (převážně do kopce), posilování

Dneska jsem opravdu vážně přemýšlela, že ten jídelníček nenapíšu. Když si to tak vezmete, zase tak strašné to není. Snídaně je až na ten chleba stejná jako vždycky (aůe zase jsem místo toho vynechala džus a nevím, měla jsem prostě chuť na kousek chleba), oběd je taková krizovka, protože jsme musely udělat něco rychlého kvůli ségře (myslím, že vám napíšu někdy její jídelníčky a program, těm co chtějí žít zdravě by možná pomohl) a tu večeři - byla jsem přesvědčená, že si nic nevezmu, ale pak jsme odcházely z domu a mamka na mě, že jsem nevečeřela a ať si něco vezmu. Takže asi tak.
Myslím, že bych sem buď v neděli nebo v úterý hodila nějaké fotky - bude konec měsíce a aspoň mě to taky trošku k něčemu donutí :)) Držte mi palce ať už konečně na váze uvidím vysněnou 48!

26/4/2012

26. dubna 2012 v 18:27 | Skinny star
Snídaně: cornflakes s mlékem
2.Svačina: chleba se sýrem
Večeře: rajská polévka (ze sáčku)

Pití: voda
Pohyb: tancování a běhání po pokoji, chůze

Dneska jsem docela spokojená. Říkám docela protože jídlo v podstatě dobrý (jsem na sebe pyšná, nevzala jsem si nic mimo i když jsem o tom asi 100x přemýšlela), ale vždycky když se na sebe podívám tak vidím spoustu nedostatků,jak to všechno přetíká atd. Všechno to musí jít pryč.
Problém je, že já asi neumím správně cvičit nebo prostě mám pocit, že všechny ty cviky dělám úplně špatně, takže vůbec nepomáhají.
Zítra píšeme jediné dva testy za tento týden tak mi držte palce ať to zvládnu :))
Jo a dneska jsem byla u holičky - pá pá dlouhé (no zas tak dlouhé nebyly) vlásky :((

25/4/2012

25. dubna 2012 v 6:17 | Skinny star
Snídaně: rohlík se šunkou a se sýrem, sklenička pomerančového džusu
Oběd:cereálie s mlékem

Pití: voda, cc light, horká čokoláda
Pohyb: 30min na rotopedu, chůze

Jo jasně, vím že ta snídaně je taková ne zrovna dietářská, ale já ráno vstávala s tím, že si vezmu tohle, oplatek a k tomu ještě cereálie (prostě jsem měla takovou tu náladu "stejně nehubnu, tak co - aspoň se najím"), no ale pak to naštěstí skončilo takhle a já jsem za to neskutečně ráda. Plus jsem se odhodlala a zajezdila si té půl hodinky na rotopedu, což nebylo zase až tak špatné jak jsem si myslela, tak doufám, že to k něčemu bude, a že jsem to nedělala zbytečně.
Dneska jdu do hudebky a vůbec nic neumím, tak mi držte palce ;))
Večer se ještě ozvu :))EDIT: byla jsem v hudebce a pak se spolužáky venku, bylo to moc fajn a nic jsem si nedala - jen cc light a 2 takové ty žvýkačky z automatu :D ostatní měli hranolky - nevzala jsem si ani jednu! :))

24/4/2012

24. dubna 2012 v 15:39 | Skinny star
Snídaně: cornfalkes a mysli s mlékem
Oběd: asi 3 sousta špaget
Svačina/Večeře: koblížek - od mamky

Pití: voda, čaje
Pohyb:chůze

Ahojte kočky, dneska si myslím, že by už to konečně zase všechno mohlo být normální. Nevím proč, ale mám prostě z dneška dobrý pocit, sice se musím naučit spouuuustu věcí na zítra do hudebky, protože jsem celý týden nepřehrávala, respektive přehrávala, ale ne to, co bych měla takže to bude docela fuška, ale určitě mi zbyde čas i na nějaký pohyb, aspoň trošku, ale bude :))
Říkám si, že už to přece nemůžu pokazit, zbývá 4,5hod do 20:00 kdy je tak poslední čas kdy si ještě občas něco vezmu, ale většinou (99%) nejím po 18:00 i když mám sebevětší hlad, takže už to snad vydržím - musím! :))

Děkuju vám všem moc, za vaši podporu, rady, pomoc i kritiku. Všeho si vážím a jsem ráda, že vám stojím aspoň za těch pár ťuknutí do klávesnice :))

EDIT: Haha, no takže ten pohyb moc nevyšel, zavolaly kamarádky ať jim jdu s něčím pomoct, takže jsem se teď totálně unavená vrátila domů. Měla jsem hrozný nutkání si vzít něco k jídlu protože mám docela hlad, ale vydržela jsem to :))

22/4/2012

22. dubna 2012 v 22:17 | Skinny star
Snídaně: cornflakes a Jeníkův lup s mlékem
Oběd: zeleninový vývar, brambory s vepřovým masem
Svačina/Večeře: Bebe kakaové

Pití: voda, čaj, horká čokoláda
Pohyb: chůze

Dneska jsem docela naštvaná, byla jsem opravdu nachystaná na dlouhou procházku, ale bylo hnusné počasí takže to nevyšlo. Na druhou stranu jsem strávila vážně super odpoledne s pár lidma ze třídy takže aspoň to.
K obědu - možná se zdá hodně kalorický, ale vývar je v podstatě za nic, brambory jsou teda horší, ale to maso není tak hrozné jak to vypadá. Mamka kupuje jedině libové a to mi vždycky nechá vydusit/upéct v zabalené v alobalu na olivovém oleji, mám to jenom trošku osolené a opepřené a myslím, že je to takhle mnohem lepší než s nějakou omáčkou nebo tak.
Jsem asi divná, dívali jsme se s děckama na Rozbřesk a jak je tam na konci Bella/Kristin taková hubeňoučká tak všichni "fůůj, to je nechutný" a já si jenom v duchu představovala jak to bude fajn až budu jako ona.
 
 

Reklama
Reklama