Day by day

12/9/2012

12. září 2012 v 17:46 | Skinny star
Snídaně: kornspitz se sýrem
Oběd: troška česnečky s opečeným chlebem (ve škole), Bonavita Line - mléčná (doma)
Svačina: Zott Srdíčko + 5piškotů

Pití: voda, bílý čaj
Pohyb: 3x100calories workout a 1,5hod chůze

Už je mi fajn :)) Takhle nejlíp dokážu popsat svoje momentální rozpoložení. Dnešek by měl být čistě teoreticky skvělý den, odpadly nám 2poslední hodiny a v podstatě jsem celý den sama doma, ale já už od včerejška věděla, že se něco pokazí. Na obědě jsem byly zase celá rodina, tak jsem jedla aspoň tu polívku ale přišla jsem domů a všechno šlo do háje. Nejdřív jsem se držela, ale pak jsem snědla ty BV tyčinky a ke svačině ještě ten dezert ( a já kr*va si do toho ještě sypu piškoty!).
ALE... zacvičila jsem si to cvičení (silně pochybuju, že to spálí 100kcal, ale aspoň něco) a po hudebce jsem se šla procházet do lesa (nepoznáte pocit větší svobody, než když stojíte na poli a můžete jít kam chcete, kolem vás nikdo, jenom srnečky...). Když jsem se vrátila domů, utíkala jsem na kalorické tabulky a i stím jejich trávením, nebo nevím čím, to dneska nebylo ani 400kcal! a když jsem do toho započítala i všechen pohyb, dostala jsem se do mínusu! Takže tady sedím, piju si čaj a je mi fajn :))

11/9/2012

11. září 2012 v 20:44 | Skinny star
Snídaně: Srdíčko (*) a BonaVita Line (*)
2. svačina: 3 čokopiškoty
Večeře: Tiramisu

Pití: voda, bílý čaj

Ráno jsem si udělala moc hezkou snídani. Jsou to moje dvě nejoblíbenější sladkosti a obě mají do 100kcal (dobře to Srdíčko má 105, ale já toho v kelímku vždycky spoustu nechám). Ve škole je to vždycky v pohodě, já prostě ani nemám potřebu si něco ve třídě sníst, pak jsme šli na oběd. Já i vystála dlouuuhou frontu na hranolky a kuře (no jo, jednou udělají na oběd hranolky a všichni by se poprali jenom aby předběhli frontu) a pak jsem to dala spoulužákovi (mamka naštěstí na obědě nebyla a ségra seděla u jiného stolu, zády ke mě - bod pro mě!).
Když jsme se ségrou přišly domů, mamka se tak lehce zmínila, že bychom mohly zajet do Brna, ségra se ale ještě potřebovala nasvačit, takže byl čaj a čokopiškoty (144kcal), naštěst jsme pak hodně chodily po Brně, takže myslím fajn.
Ta večeře už je horší, ale vážně se to nedalo nijak ošidit, šly jsme prostě vyloženě "na zákusek do kavárny". Jo a v obchodech se mi líbí tak maximálně svetry ve všech různých barvách a jednoduchá tílka ve všech možných barvách. Problém je, že potřebuju spíš sukně, kalhoty, šaty a tyhle věci - no, potřebuju všechno, ale s tímhle zbožím :D Takže jsem odešla s jedním svetříkem...doufám, že si nakoupím aspoň něco v říjnu v Itálii.

10/9/2012

10. září 2012 v 19:30 | Skinny star
Dneska se to moc nepovedlo...víte, myslím si, že v otázce skrývání nejezení, to mám skoro nejtěžší...v podstatě jsem celý den se ségrou (dvojčata), takže ta ví, že nikdy nejím svačiny a prostě je vyloženě pořád se mnou + máme na stejné škole i mamku, která je občas na obědech ve stejnou dobu jako my - a zkuste si pak doma říkat, jak jste měli oběd ve škole, když máma sedí uu protejšího stolu a sestra vedle vás...
Dneska když mamka přišla říct naší třídě něco ke stolu a já tam seděla bez obědu, bylo mi jasné, že bude zle a že musím doma jíst, jíst a jíst. A takyže mi mamka hned přinesla donut...a já ho snědla, a pak jsem jedla a jedla a jedla...trošku jsem si to v hlavě počítala a můžeto být tak 900-1000kcal :X no naštěstí je to pořád pod bazálem a já si ještě zajezdila na rotopedu a "tancovala, skákala" po pokojíku. Zítra už nebudu hubená, ale do čtvrtka by to zase mohlo být v pohodě a co víc, myslím si, že mamka mi na to nádherně naletěla.
Takže zase zítra :))

9/9/2012

9. září 2012 v 22:18 | Skinny star
Snídaně: kornspitz se sýrem
Oběd: brambory a vepřové maso na kostičky
Večeře: coca-cola (ředěná)

Pití: voda, čaj, cc light

Snídaně - to jsem spokojená, myslím si, že to takhle asi budu snídat častěji, protože mě to na hodně dlouho zasytí + jsem konečně našla kornspitze, bez takových těch krystalků soli! (i normálně píšou, že je to snad nejzdravější pečivo - vláknina, málo tuků...známe, a ještě teď bez té soli -> geniální!). Oběd je prostě rodinný, s tím nic nenadělám, dala jsem si toho aspoň trošku míň.
Docela mě mrzí, že pořád nemůžu cvičit (rýma se začíná ztrácet, ale vystřídal ji takový ten dávivý kašel - super).
Po obědě jsme jely se ségrou za taťkou do Brna, měli jsme jít do kina. Jestli hledáte nějaký dobrý film, tak si zajděte na Postradatelné 2 - akční, vtipné a velké plus je, že to není animované jako 90% filmů, které momentálně běží v českých kinech. No vyprosila jsem si cc light místo popcornu, takže to bylo fajn, ale po filmu jsme šli "na večeři" do mekáče a já jsem opravdu nechtěla "hambáč ani cheese", takže jsem to uhrála na bolavé bříško...a vyfasovala jsem střední nebo malou (nejsem si jistá) coca colu - žádnou lightku ani zero, prostě čisté cukry! :/...thanks daddy

8/9/2012

8. září 2012 v 22:08 | Skinny star
Snídaně: 2cornies se šunkou a se sýrem
Oběd: rýže a přírodní vepřový plátek
Svačina: dezert/puding Srdíčko

Pití: ovocný čaj, voda

Dneska byl takový ten líný den kdy se vám nic nechce, po tom co jste spali na tvrdé zemi a v noci pobíhali po venku...
Vím, že je toho docela dost, ale zase na druhou stranu, tak před rokem by tohle byla možná i polovina mého denní příjmu...

7/9/2012

8. září 2012 v 11:27 | Skinny star
Snídaně: 3 Bebe kakaové
Ve školě: 4 hašlerky, 4 gumové pendreky
Doma k čaji: 3 čoko piškoty
Večer: 2 kostičky bílé čokolády, 1/2 muffinu (chew&split)

Pití: šalvějový čaj, voda

Dodatečně přidávím jídelníček ze včerejška. Konečně jsem šla do školy, večer jsme totiž měli spát s děckama v klubovně a já už jsem to slíbila...snídaně je myslím docela v pohodě (třídu máme snad ve čtvrtém patře a v podstatě pořád chodíme nahoru - dolů...) chtěla jsem mít ve škole dost energie. Pak ty hašlerky a pendreky - hašlerky=neskutečná bolest v krku a pendreky - ty jsme si koupily s kamarádkou, já jsem to brala jako posilnění před matematikou, kde nás čekal menší výstup s učitelkou a spolužačkou. Každopádně jsme si těch sladkostí koupily mnohem víc (do teď mi leží 5 lízátek v baťohu).
Pak jsem přišla domů a mamka mi řekla, že mi to sluší, že jsem hezky hubená,...(měla jsem šatičky velikosti XS, slušný nástup do školy po nemoci), ale následovaly otázky, "co jsi měla k obědu?",...naštěstí jsem ráno měla dost rozumu na to, vzít si ze skříně perník, jakože na svačinu (dělá společnost lízátkům).

6/9/2012

6. září 2012 v 11:53 | Skinny star
Svačina: 2 sušenky * (120kcal)
Oběd: 2 knedlíky s troškou omáčky

Pití: šalvějový čaj, voda

Dneska mě ségra vzbudila v sedm, s tím že neví co si má obléct, tak jsem jí poradila. Počkala jsem, než s mamkou odešly, vypila si čaj a šla si zacvičit - žádná snídaně: Zvládla jsem toho jenom trošičku, ale i to je pro mě teď extra výkon (k rýmě se dnes přidal i kašel). Dala jsem si rychlou sprchu a šla se koukat na Skins - pořád žádná snídaně. Ale asi tak o půl 11 už jsem měla vážně hrozný hlad, ty sušenky asi nejsou nejlepší volba, ale stejně bych měla potřebu si nějakou dát (moje úchylka na sladké), tak lepší takhle.
Asi kolem jedné přijde mamka a přinese mi oběd, není šance, že bych se z toho vymluvila...ale tak budou to "jenom" dva knedlíky a troška omáčky (rozhodně nejsem ten typ, co by vylizoval máčky do posledního zbytku, dám si jí vždycky jenom trošku a stejně mi na talíři poloviny zbude)
Po obědě už doufám nesním nic, včera jsem to taky zvládla a bylo mi fajn :))

Těším se, až už budu zdravá, našla jsem si skvělé VS cvičení s Doutzen a nemůžu se dočkat až ho vyzkouším!!! Chci být o víkendu zdravá a plná energie - prosím, prosím, prosím!!!

5/9/2012

5. září 2012 v 7:55 | Skinny star
Snídaně: 2 cornies se lněným semínkem + sušenka (104kcal)
Oběd: špagety se sýrem

Pití: šalvějový čaj, voda

Rozhodla jsem se, že od dneška už prostě budu psát jídelníčky, žádné vymlouvání! Zatím se mi to celkem líbí a i kdybych měla sebevětší hlad, tak si prostě nic přidávat nebudu a hotovo, místo toho budu brouzdat po tumblr a vašich blozích, taky můžu koukat na Skins. Nevím, jak to bude se cvičením. Teď budu sama doma, takže bych si teoreticky zacvičit mohla, ale prakticky pořád, ale opravdu pořád smrkám, takže to asi půjde dost špatně...uvidím :))

Když přišla ségra domů a začala mi vyjmenovávat co všechno bude odpoledne cvičit, tak jsem si najednou připadala jako nejnemožnější člověk na planetě - jestli zítra půjdu do školy, tak přece nechci vypadat jako bečka sádla?! Takže jsem si teď trošku zacvičila, moc to nešlo, ale aspoň něco....taky jsem se snažila udělat tu novou challenge, nevím no, nepřišlo mi to zase tak těžké, asi jsem to dělala špatně...

10/8/2012

10. srpna 2012 v 21:15 | Skinny star
Co dneska? Nasnídala jsem se, šla jsem se ségrou běhat, vrátila se před obědem, osprchovala se, snědla oběd, odjela s mamkou a ségrou k babičce, dívala se na olympiádu, šla se ségrou na procházku, snědla pár sušenek, rozloučila se s babičkou, odjela, dorazila domů, pročetla pár věcí na internetu, trošku si zacvičila, osprchovala se, vyčistila pleť a šla na počítač :))

Dneska nebyl ideální den, chtěly jsem jít se ségrou ráno běhat (splněno), ale pak jsme chtěly na koupák a plavat, jenže nebylo zrovan extra počasí, takže z toho sešlo :// Jídla bylo celkem dost, ale víte co? Mně už je to dneska jedno...už prostě vím jak na to, aspoň doufám, se ségrou teď budeme chodit hodně často běhat, myslím, že jídlo jsem si vymyslela celkem dobře (zatím vám neřeknu jak) a prostě to půjde, já vím, že jo :))

Včera jsem přišla na to, co je můj největší strach (dobře, možná jeden z největších...). Hrozně se bojím, že přiberu, hlavně kvůli tomu, že mám skříně plné oblečení většinou ve velikost XS a já se prostě bojím dne, kdy se probudím a najednou mi nic z toho nebude! Prostě nebudu mít co na sebe a to do slova...co pak? co udělám? Přece nejde nakoupit si během chvilky, to co skupujete 4 roky! Toho se bojím ze všeho nejvíc :(

8/8/2012

8. srpna 2012 v 15:38 | Skinny star
Snídaně: tmavá bageta s uz. sýrem, sklenička pomerančového džusu
Oběd: zapečené těstoviny, karamelová zmrzlina s hrstkou čok. mussli
Večeře: 2 celozrnné tousty s uz. sýrem a šunkou

Pití: voda
Pohyb: běh, chůze + protažení před a po

Dneska jsem docela spokojená, i když pořádm citím nafouklé břicho, roustoucí stehna a zadek...znáte to :// Ráno jsem šla se ségrou běhat, chvílemi jsme utíkaly a chvílemi šly, ale domů jsme se vrátily po hoidně což je myslím slušný výkon. Já si pak hodila studenou sprchu a bylo mi fajn, jenže pak přišel oběd a mě orpavdu přijde, že jsem toho snědla hrozně moc :X
No, tak jsem od oběda do teď pracovala na své thinspo knize a už se mi začíná docela líbit :)) Dneska ještě musím uklízet a pak bych si docela ráda ještě něco zacvičili tak uvidíme :))

Trošku jsme předlávali koupelnu, je tam nehorázný nepořádek a mně je ze sebe špatně. Já to nezvládnu, já prostě nikdy nezhubnu. Zvětšuju se, já to vidím, prostě se celá jako kdyby nafukuju, není to dobrý, vůbec to není dobrý...
 
 

Reklama
Reklama