Day by day

2/10/2012

2. října 2012 v 21:36 | Skinny star
Na to, že se dnešek vyvíjel mnohem jinak, než jsem si představovala ve škole, jsem vlastně docela spokojená :)) Namísto 3hodinové procházky, kterou jsem měla v plánu jsme s mamkou odjely k babičce, bylo to fajn, bábi mi uvařila capuccino, snědla jsem pár čtverečků čokolády (bylo asi půl třetí a do té doby jsem měla jenom snídani v 6:30 a zelený čaj), pak jsme zašly na nákup (objevila jsem, že malinové srdíčko, má jenom 96kcal oproti 105 u vanilkovo-kakaového!), babička mi ještě udělala chleba se sýrem a jely jsme domů. Musela jsem civičt do hudebky a pak si trošku zacvičila s Cassey, ale úplně jenom minimálně, spíš tak pro pocit, jsem úplně strhaná ze všeho. Večer jsem si ještě připravovala úkoly pro jednoho kluka, co ho douučuju a teď už do postele a spát!

1/10/2012

1. října 2012 v 19:35 | Skinny star
Nemůžu uvěřit, že září už je za námi, tak rychle to uteklo...já začínám pomalu vychytávat, kdy mám jíst a kdy nemám, kam mám chodit, co s obědy a nesnězenými svačinami, co je nejlepší snídaně atd. Posledních pár dnů bylo fajn - i s jezením a dokonce jsem se začala i trošku hýbat. Dneska jídelníček ještě psát nebudu, ale byly to tak 3 jídla, ale není t ještě tak dokonalé jak bych si představovala :)) Takže nebudu nic slibovat, ale můžu říct, že se těším na to, co říjen přinese :))
Jako takovou menší omluvu vám sem hodím odkaz na moje weheartit a tumblr. Tumblr je takové black&white, kde je v podstatě to ja se cítím a weheartit je barevnější na všechny sny a věci, které bych chtěla zažít :))

26/9/2012

26. září 2012 v 21:11 | Skinny star
Snídaně: Bebe dobré ráno (oříškové), troška kakaa
2. svačina: asi 30g lískooříškové čokolády

Pití: voda, ovocný a zelený čaj
Pohyb: 1,5hod chůze

Úúú, vůbec nic nestíhám. Mám toho tolik na práci a vážně nevím co dělat dřív - takže nedělám skoro nic, klasika (dělám toho spoustu, ale ve výsledku je to vlastně nic)
Dneska mi jídelníček přijde docela fajn, jsem spokojená. Nemusela tam třeba být ta čokoláda, ale šla jsem do hudebky, kde celou hodinu stojím a občas mívám pocit na omdlení, ještě když jsm od rána nejedla, takže to bylo tak na posilněnou. Pak jsem šla na tu procházku, ale byla jenom na 90minut, protože už se začínalo stmívat.
Omlouvám se, že vůbec nekomentuju vaše články, ale opravdu není čas, tak se nezlobte :*

25/9/2012

25. září 2012 v 21:48 | Skinny star
Snídaně: Bebe dobré ráno (kakaové), Srdíčko
2. svačina: kornspitz se sýrem

Pití: voda, zelený, šalvějový a ovocný čaj
Pohyb: 2 hodiny svižné chůze

Tak že by snad už normální jídelníček? Od té doby co mi tady někdo napsal, že cokoli co sním do 7:00 vždycky spálím, mám takové větší snídaně, to ještě musím nějak zredukovat a byla bych vlastně spokojená...dneska jsem ale hlavně ráda za pohyb, 2 hodinky jsem chodila po lese, šla jsem takovou menší oklikou na rozhlednu do jiné vesnice, vylezla jsem si až nahoru (2x - hodně schodů, proč toho nevyužít), rozložila si tam ekonomiku a učila jsem se - bylo to hrozně fajn, nic vás nerušilo, nelákal vás počítač, sušenky ve skříni - prostě relax, musím to tak dělat častěji!
Taky jsem ráda, že už se mi začínají plnit dny, mám pořád co na práci, takže na nějaké jídlo nezbývá moc času, mohlo by toho být míň, protože moc nestíhám, ale je to fajn :))
Koupila jsem si do školy zelené čaje, které hodlám pít po litrech - spouuusta energie :))

Držte se kočky! :*

22/9/2012

22. září 2012 v 17:39 | Skinny star
Snídaně: BV Line (mléčná), bílý čaj
Oběd/svačina: polévka s kruotny, těstoviny s kečupem

Pití: voda, zelený čaj

Po slabých dvou hodinách spánku (zkuste si usnout, když vás pořád něco ruší a nespíte ve své posteli) a tom, co se moje svědomí srazilo o asi 200% jsem přijela domů a měla chuť všechno zabalit a sníst všechny sušenky a vůbec všechno jídlo, co mamka nakupila. Nakonec jsem to omezila "jenom" na ten oběd.
Zítra už třeba zase napíšu článek o normální délce, ale dnes nemám síl.

21/9/2012

22. září 2012 v 17:35 | Skinny star
Snídaně: kornspitz se sýrem
Večeře: 1 cornies se lněným semínkem

Pití: voda, zelený čaj

Když vlastně ani nemáte čas se najíst ne že by to tady někomu vadilo...

19/9/2012

19. září 2012 v 20:16 | Skinny star
Snídaně: mussli s mlékem, sklenička pomerančového džusu
Svačina: Dobrá vláknina natural
2. svačina: 2 cornies se sýrem

Pití: voda, zelený čaj

Jsem po celém dnešku docela unavená. Hrozně mě štve když prší a doma je taky zima .D nevadí mi, když je třeba venku nehezky, ale doma máme teplo a můžu se zachumlat do svetru a pít si čaj, ale teď to nejde - mám tady aspoň pro pocit tepla zapálenou svíčku :D
S jídlem sem dnes docela spokojená. Jela sem podle plánu a i když chutě byly, nevzala jsem si nic navíc, teda trošku navíc byla ty tyčinka dopoledne, ale hrozně mi kručelo v břichu a nechtěla sem aby to někdo slyšel. Naštěstí nemá ani 90kcal a bylo to dopoledne, tak to snad neudělalo nějaké vážnější škody
Jsem opravdu unavená, takže je to dneska krátké, letím vás oběhnout a pak do postele!

18/9/2012

18. září 2012 v 19:20 | Skinny star
Snídaně: kornspitz se sýrem
2. svačina: muffin (menší, asi takhle*)
Večeře: muffin (menší, asi takhle*)

Pití: voda, ovocný čaj

Dneska to koneckonců nebyl zase tak špatný den. Snídaně je v pohodě, navíc jsem ji jedla asi v 6 ráno (dneska jsem nevstávala brzo kvůli cvičení, ale kvůli zeměpisu). Ve škole byl celkem na nic den (moc testů, malá příprava), ale ono se to nakonec nějak vyvrbí.
Kdyby jsem při cestě ze školy nepotkaly mamku a nenasedly k ní do auta a nejely do Brna, mohl být ten jídelníček i lepší a taky tam mohlo být cvičení, ale kdyby nebylo kdyby...
Ségra pekla ty muffiny do školy a pořád mě otravovala ať si vezmu - jasně, mám je ráda a asi bych si i vzala, ale měla bych to v plánu a vycházelo by mi to, ale jsem na sebe pyšná, není to tak, že bych sama šla a snědla plech muffinů nebo tak, teď jsem si šla párkrát napustit vodu, pořád tam těch muffinů trošku máme a nic, prostě kolem nich projdu a ani na to nijak nemyslím, neláká mě to.
Zítra to bude na 200%, nepokazím to Berry ani nikomu jinému a hlavně to nepokazím sama sobě!

16/9/2012

16. září 2012 v 19:35 | Skinny star
Snídaně: Srdíčko a 5 piškotů
Oběd: vývar s troškou nudlí; 2 rybí prsty a brambory

Pití: voda, bílý čaj

Ahojte kočky, po včerejšku už je mi líp, jedla jsem vlastně "jenom" do 15:00, ale bylo toho dost, takže jsem se potom potřebovala nějak zaměstnat - takže jsem si dělala nějaké věci v knize a vystřihovala obaly na svůj Starbucks tumbler *, taky mě napadlo, že když už jsem teď snad definitivně uzdravená, mohla bych začít dodržovat svůj plán, takže jsem si zapsala jídelníček na příští týden i s dneškem a úspešně ho celý dodržela (ted, k obědu jsem měla navíc ten vývar, ale to zase není taková tragédie). Zítra už snad konečně zvládnu dodrřovat ranní cvičení a všechno budev pořádku :))
Dnešek byl docela fajn, dodržela jsem svůj plán a i když jsem kromě trošky cvičení a cesty na fotbal a zpátky neměla skoro žádný pohyb, nevadí mi to, dnešek byl jenom ujišťovací den, že to pořád zvládnu. Večer jsem si udělala nějaké věci do školy a hudebky a tak. Taky jsem celé dopoledne proležela v posteli a u Charlotte si četla Střípky mých lásek a víte co? Já to dokážu, budu dokonalá jako Edita - perfektní známky, perfektní postava a kamarádi se můžou jít vycpat, já jsem tady pro ně vždycky, ale oni pro mě ne, takže asi tak...

13/9/2012

14. září 2012 v 18:52 | Skinny star
Snídaně: kornspitz se sýrem
2. Svačina: 2 cornies se sýrem
Večeře: 2 sušenky a bílý čaj

Pití: voda, ovocný čaj
Pohyb: hodina tělocviku (švihadla, posilování), Total body toning pilates bootcamp

Omlouvám se, že jsem včera nenapsala, ale vůbec jsem neměla čas...ale dobré zprávy pro mě - budu doučovat malého kluka z angličtiny, tzn. každá středa v podstatě plná = žádný čas na jídlo :)) jenže včera jsem do večera seděla a dělala přehledy na přítomné časy :D
K jídelníčku, myslím si, že tak špatné to není, až na ty sušenky - ale prostě jsme rodina, která si potrpí na rodinné čaje o páté :/ ;)

K dnešku se raději nevyjadřuju. Byly jsme s mamkou u babičky a nedalo se to, opravdu ne. Já nemám sílu pořád to babičce odmítat a myslím, že se to snad ani nedá. Ale pozitivní je, že už nemám snad na další měsíc vůbec na nic chuť, je mi z toho jídla totiž tak akorát špatně. O víkendu teda zkusím jíst jenom obědy - jsou to kalorické bomby! A bod pro mě - dneska jsem celý den ve škole měla chuť na Bebe co mi ležely v tašce ještě ze včerejška, několikrát jsem je už měla v ruce, ale pak jsem je zase strčila zpátky :))
 
 

Reklama