Říjen 2012

2/10/2012

2. října 2012 v 21:36 | Skinny star |  Day by day
Na to, že se dnešek vyvíjel mnohem jinak, než jsem si představovala ve škole, jsem vlastně docela spokojená :)) Namísto 3hodinové procházky, kterou jsem měla v plánu jsme s mamkou odjely k babičce, bylo to fajn, bábi mi uvařila capuccino, snědla jsem pár čtverečků čokolády (bylo asi půl třetí a do té doby jsem měla jenom snídani v 6:30 a zelený čaj), pak jsme zašly na nákup (objevila jsem, že malinové srdíčko, má jenom 96kcal oproti 105 u vanilkovo-kakaového!), babička mi ještě udělala chleba se sýrem a jely jsme domů. Musela jsem civičt do hudebky a pak si trošku zacvičila s Cassey, ale úplně jenom minimálně, spíš tak pro pocit, jsem úplně strhaná ze všeho. Večer jsem si ještě připravovala úkoly pro jednoho kluka, co ho douučuju a teď už do postele a spát!

1/10/2012

1. října 2012 v 19:35 | Skinny star |  Day by day
Nemůžu uvěřit, že září už je za námi, tak rychle to uteklo...já začínám pomalu vychytávat, kdy mám jíst a kdy nemám, kam mám chodit, co s obědy a nesnězenými svačinami, co je nejlepší snídaně atd. Posledních pár dnů bylo fajn - i s jezením a dokonce jsem se začala i trošku hýbat. Dneska jídelníček ještě psát nebudu, ale byly to tak 3 jídla, ale není t ještě tak dokonalé jak bych si představovala :)) Takže nebudu nic slibovat, ale můžu říct, že se těším na to, co říjen přinese :))
Jako takovou menší omluvu vám sem hodím odkaz na moje weheartit a tumblr. Tumblr je takové black&white, kde je v podstatě to ja se cítím a weheartit je barevnější na všechny sny a věci, které bych chtěla zažít :))