Září 2012

26/9/2012

26. září 2012 v 21:11 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: Bebe dobré ráno (oříškové), troška kakaa
2. svačina: asi 30g lískooříškové čokolády

Pití: voda, ovocný a zelený čaj
Pohyb: 1,5hod chůze

Úúú, vůbec nic nestíhám. Mám toho tolik na práci a vážně nevím co dělat dřív - takže nedělám skoro nic, klasika (dělám toho spoustu, ale ve výsledku je to vlastně nic)
Dneska mi jídelníček přijde docela fajn, jsem spokojená. Nemusela tam třeba být ta čokoláda, ale šla jsem do hudebky, kde celou hodinu stojím a občas mívám pocit na omdlení, ještě když jsm od rána nejedla, takže to bylo tak na posilněnou. Pak jsem šla na tu procházku, ale byla jenom na 90minut, protože už se začínalo stmívat.
Omlouvám se, že vůbec nekomentuju vaše články, ale opravdu není čas, tak se nezlobte :*

25/9/2012

25. září 2012 v 21:48 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: Bebe dobré ráno (kakaové), Srdíčko
2. svačina: kornspitz se sýrem

Pití: voda, zelený, šalvějový a ovocný čaj
Pohyb: 2 hodiny svižné chůze

Tak že by snad už normální jídelníček? Od té doby co mi tady někdo napsal, že cokoli co sním do 7:00 vždycky spálím, mám takové větší snídaně, to ještě musím nějak zredukovat a byla bych vlastně spokojená...dneska jsem ale hlavně ráda za pohyb, 2 hodinky jsem chodila po lese, šla jsem takovou menší oklikou na rozhlednu do jiné vesnice, vylezla jsem si až nahoru (2x - hodně schodů, proč toho nevyužít), rozložila si tam ekonomiku a učila jsem se - bylo to hrozně fajn, nic vás nerušilo, nelákal vás počítač, sušenky ve skříni - prostě relax, musím to tak dělat častěji!
Taky jsem ráda, že už se mi začínají plnit dny, mám pořád co na práci, takže na nějaké jídlo nezbývá moc času, mohlo by toho být míň, protože moc nestíhám, ale je to fajn :))
Koupila jsem si do školy zelené čaje, které hodlám pít po litrech - spouuusta energie :))

Držte se kočky! :*

22/9/2012

22. září 2012 v 17:39 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: BV Line (mléčná), bílý čaj
Oběd/svačina: polévka s kruotny, těstoviny s kečupem

Pití: voda, zelený čaj

Po slabých dvou hodinách spánku (zkuste si usnout, když vás pořád něco ruší a nespíte ve své posteli) a tom, co se moje svědomí srazilo o asi 200% jsem přijela domů a měla chuť všechno zabalit a sníst všechny sušenky a vůbec všechno jídlo, co mamka nakupila. Nakonec jsem to omezila "jenom" na ten oběd.
Zítra už třeba zase napíšu článek o normální délce, ale dnes nemám síl.

21/9/2012

22. září 2012 v 17:35 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: kornspitz se sýrem
Večeře: 1 cornies se lněným semínkem

Pití: voda, zelený čaj

Když vlastně ani nemáte čas se najíst ne že by to tady někomu vadilo...

Pretty in Pink

21. září 2012 v 0:01 | Skinny star |  Inspiration

19/9/2012

19. září 2012 v 20:16 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: mussli s mlékem, sklenička pomerančového džusu
Svačina: Dobrá vláknina natural
2. svačina: 2 cornies se sýrem

Pití: voda, zelený čaj

Jsem po celém dnešku docela unavená. Hrozně mě štve když prší a doma je taky zima .D nevadí mi, když je třeba venku nehezky, ale doma máme teplo a můžu se zachumlat do svetru a pít si čaj, ale teď to nejde - mám tady aspoň pro pocit tepla zapálenou svíčku :D
S jídlem sem dnes docela spokojená. Jela sem podle plánu a i když chutě byly, nevzala jsem si nic navíc, teda trošku navíc byla ty tyčinka dopoledne, ale hrozně mi kručelo v břichu a nechtěla sem aby to někdo slyšel. Naštěstí nemá ani 90kcal a bylo to dopoledne, tak to snad neudělalo nějaké vážnější škody
Jsem opravdu unavená, takže je to dneska krátké, letím vás oběhnout a pak do postele!

18/9/2012

18. září 2012 v 19:20 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: kornspitz se sýrem
2. svačina: muffin (menší, asi takhle*)
Večeře: muffin (menší, asi takhle*)

Pití: voda, ovocný čaj

Dneska to koneckonců nebyl zase tak špatný den. Snídaně je v pohodě, navíc jsem ji jedla asi v 6 ráno (dneska jsem nevstávala brzo kvůli cvičení, ale kvůli zeměpisu). Ve škole byl celkem na nic den (moc testů, malá příprava), ale ono se to nakonec nějak vyvrbí.
Kdyby jsem při cestě ze školy nepotkaly mamku a nenasedly k ní do auta a nejely do Brna, mohl být ten jídelníček i lepší a taky tam mohlo být cvičení, ale kdyby nebylo kdyby...
Ségra pekla ty muffiny do školy a pořád mě otravovala ať si vezmu - jasně, mám je ráda a asi bych si i vzala, ale měla bych to v plánu a vycházelo by mi to, ale jsem na sebe pyšná, není to tak, že bych sama šla a snědla plech muffinů nebo tak, teď jsem si šla párkrát napustit vodu, pořád tam těch muffinů trošku máme a nic, prostě kolem nich projdu a ani na to nijak nemyslím, neláká mě to.
Zítra to bude na 200%, nepokazím to Berry ani nikomu jinému a hlavně to nepokazím sama sobě!

Není to normální...

17. září 2012 v 21:04 | Skinny star |  Star Life
Ne, není normální, že po dvou hodinách koukání do atlasu vzdávám přípravu na test ze zeměpisu.
Ne, není normální, že jsem se na test do matematiky ani nepodívala.
Ne, není normální, že brečím 5x denně.
Ne, není normální, že zběsile počítám všechny kalorie.
Ne, není normální, že i když nemám vůbec hlad, sním večeři kvůli mamce a ségře.
Ne, není normální, že se z celkem nevinné večeře stane přežíračka.
Ne, není normální, že ve sprše přemýšlím jestli mám dneska zůstat celou noc vzůru, nebo jestli vstát ve 4:30
Ne, není normální, že...NIC NENÍ NORMÁLNÍ
...já nejsem normální

16/9/2012

16. září 2012 v 19:35 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: Srdíčko a 5 piškotů
Oběd: vývar s troškou nudlí; 2 rybí prsty a brambory

Pití: voda, bílý čaj

Ahojte kočky, po včerejšku už je mi líp, jedla jsem vlastně "jenom" do 15:00, ale bylo toho dost, takže jsem se potom potřebovala nějak zaměstnat - takže jsem si dělala nějaké věci v knize a vystřihovala obaly na svůj Starbucks tumbler *, taky mě napadlo, že když už jsem teď snad definitivně uzdravená, mohla bych začít dodržovat svůj plán, takže jsem si zapsala jídelníček na příští týden i s dneškem a úspešně ho celý dodržela (ted, k obědu jsem měla navíc ten vývar, ale to zase není taková tragédie). Zítra už snad konečně zvládnu dodrřovat ranní cvičení a všechno budev pořádku :))
Dnešek byl docela fajn, dodržela jsem svůj plán a i když jsem kromě trošky cvičení a cesty na fotbal a zpátky neměla skoro žádný pohyb, nevadí mi to, dnešek byl jenom ujišťovací den, že to pořád zvládnu. Večer jsem si udělala nějaké věci do školy a hudebky a tak. Taky jsem celé dopoledne proležela v posteli a u Charlotte si četla Střípky mých lásek a víte co? Já to dokážu, budu dokonalá jako Edita - perfektní známky, perfektní postava a kamarádi se můžou jít vycpat, já jsem tady pro ně vždycky, ale oni pro mě ne, takže asi tak...

These insecure thoughts

15. září 2012 v 16:08 | Skinny star |  Inspiration
Jakoby nestačilo, že jsem to zprasila včera...:(( Ale už když jsem včera psala ten článek, jak to bude o víkendu všechno super, věděla jsem, že lžu. Je tady jídla jako snad nikdy a ne nějakého jídla, je tady všechno moje nejoblíbenější, jako kdyby mi to snad mamka udělala schválně. Ráno jsem si dala cornflakes a musli + taky jednu sušenku z M&S protože jsme šly se ségrou běhat. Vrátily jsme se o půl desáté a já do obědu nic nejedla. Ale pak přišly snad nejhorší tři hodiny vůbec! Snažila jsem se nějak zabavit, ale nešlo to :'( Zítra jdeme s kamarádkama na fotbal a já tam budu za nejtlustší prase - zase...potřebuju se vzchopit, Emily, Berry, Chantalko, kde jste? Potřebuju vás tady :''(((

Girls just wanna have fun!

14. září 2012 v 20:54 | Skinny star |  Inspiration
♥PODZIM♥NEW YORK♥JUSTIN WU♥ANDÍLCI
Už dlouho vám (nebo aspoň těm z vás, které je ještě neznají) chci ukázat videa od úžasného módního fotografa Justina Wu. Podle mě je opravdu talentovaný a jeho videa jsou překrásná. Hrozně ráda brouzdám po youtube a hledám nová inspirativní videa a ty jeho patří mezi moje nejoblíbenější. Jedno z těch, které mám úplně nejradši je tady to s Andílky :)) Je vůbec někdo, komu by se to nelíbilo? Vždyť jsou to nejkrásnější dívky světa a navíc jedna z mých ultimate favourite písniček :))

13/9/2012

14. září 2012 v 18:52 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: kornspitz se sýrem
2. Svačina: 2 cornies se sýrem
Večeře: 2 sušenky a bílý čaj

Pití: voda, ovocný čaj
Pohyb: hodina tělocviku (švihadla, posilování), Total body toning pilates bootcamp

Omlouvám se, že jsem včera nenapsala, ale vůbec jsem neměla čas...ale dobré zprávy pro mě - budu doučovat malého kluka z angličtiny, tzn. každá středa v podstatě plná = žádný čas na jídlo :)) jenže včera jsem do večera seděla a dělala přehledy na přítomné časy :D
K jídelníčku, myslím si, že tak špatné to není, až na ty sušenky - ale prostě jsme rodina, která si potrpí na rodinné čaje o páté :/ ;)

K dnešku se raději nevyjadřuju. Byly jsme s mamkou u babičky a nedalo se to, opravdu ne. Já nemám sílu pořád to babičce odmítat a myslím, že se to snad ani nedá. Ale pozitivní je, že už nemám snad na další měsíc vůbec na nic chuť, je mi z toho jídla totiž tak akorát špatně. O víkendu teda zkusím jíst jenom obědy - jsou to kalorické bomby! A bod pro mě - dneska jsem celý den ve škole měla chuť na Bebe co mi ležely v tašce ještě ze včerejška, několikrát jsem je už měla v ruce, ale pak jsem je zase strčila zpátky :))

12/9/2012

12. září 2012 v 17:46 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: kornspitz se sýrem
Oběd: troška česnečky s opečeným chlebem (ve škole), Bonavita Line - mléčná (doma)
Svačina: Zott Srdíčko + 5piškotů

Pití: voda, bílý čaj
Pohyb: 3x100calories workout a 1,5hod chůze

Už je mi fajn :)) Takhle nejlíp dokážu popsat svoje momentální rozpoložení. Dnešek by měl být čistě teoreticky skvělý den, odpadly nám 2poslední hodiny a v podstatě jsem celý den sama doma, ale já už od včerejška věděla, že se něco pokazí. Na obědě jsem byly zase celá rodina, tak jsem jedla aspoň tu polívku ale přišla jsem domů a všechno šlo do háje. Nejdřív jsem se držela, ale pak jsem snědla ty BV tyčinky a ke svačině ještě ten dezert ( a já kr*va si do toho ještě sypu piškoty!).
ALE... zacvičila jsem si to cvičení (silně pochybuju, že to spálí 100kcal, ale aspoň něco) a po hudebce jsem se šla procházet do lesa (nepoznáte pocit větší svobody, než když stojíte na poli a můžete jít kam chcete, kolem vás nikdo, jenom srnečky...). Když jsem se vrátila domů, utíkala jsem na kalorické tabulky a i stím jejich trávením, nebo nevím čím, to dneska nebylo ani 400kcal! a když jsem do toho započítala i všechen pohyb, dostala jsem se do mínusu! Takže tady sedím, piju si čaj a je mi fajn :))

11/9/2012

11. září 2012 v 20:44 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: Srdíčko (*) a BonaVita Line (*)
2. svačina: 3 čokopiškoty
Večeře: Tiramisu

Pití: voda, bílý čaj

Ráno jsem si udělala moc hezkou snídani. Jsou to moje dvě nejoblíbenější sladkosti a obě mají do 100kcal (dobře to Srdíčko má 105, ale já toho v kelímku vždycky spoustu nechám). Ve škole je to vždycky v pohodě, já prostě ani nemám potřebu si něco ve třídě sníst, pak jsme šli na oběd. Já i vystála dlouuuhou frontu na hranolky a kuře (no jo, jednou udělají na oběd hranolky a všichni by se poprali jenom aby předběhli frontu) a pak jsem to dala spoulužákovi (mamka naštěstí na obědě nebyla a ségra seděla u jiného stolu, zády ke mě - bod pro mě!).
Když jsme se ségrou přišly domů, mamka se tak lehce zmínila, že bychom mohly zajet do Brna, ségra se ale ještě potřebovala nasvačit, takže byl čaj a čokopiškoty (144kcal), naštěst jsme pak hodně chodily po Brně, takže myslím fajn.
Ta večeře už je horší, ale vážně se to nedalo nijak ošidit, šly jsme prostě vyloženě "na zákusek do kavárny". Jo a v obchodech se mi líbí tak maximálně svetry ve všech různých barvách a jednoduchá tílka ve všech možných barvách. Problém je, že potřebuju spíš sukně, kalhoty, šaty a tyhle věci - no, potřebuju všechno, ale s tímhle zbožím :D Takže jsem odešla s jedním svetříkem...doufám, že si nakoupím aspoň něco v říjnu v Itálii.

10/9/2012

10. září 2012 v 19:30 | Skinny star |  Day by day
Dneska se to moc nepovedlo...víte, myslím si, že v otázce skrývání nejezení, to mám skoro nejtěžší...v podstatě jsem celý den se ségrou (dvojčata), takže ta ví, že nikdy nejím svačiny a prostě je vyloženě pořád se mnou + máme na stejné škole i mamku, která je občas na obědech ve stejnou dobu jako my - a zkuste si pak doma říkat, jak jste měli oběd ve škole, když máma sedí uu protejšího stolu a sestra vedle vás...
Dneska když mamka přišla říct naší třídě něco ke stolu a já tam seděla bez obědu, bylo mi jasné, že bude zle a že musím doma jíst, jíst a jíst. A takyže mi mamka hned přinesla donut...a já ho snědla, a pak jsem jedla a jedla a jedla...trošku jsem si to v hlavě počítala a můžeto být tak 900-1000kcal :X no naštěstí je to pořád pod bazálem a já si ještě zajezdila na rotopedu a "tancovala, skákala" po pokojíku. Zítra už nebudu hubená, ale do čtvrtka by to zase mohlo být v pohodě a co víc, myslím si, že mamka mi na to nádherně naletěla.
Takže zase zítra :))

9/9/2012

9. září 2012 v 22:18 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: kornspitz se sýrem
Oběd: brambory a vepřové maso na kostičky
Večeře: coca-cola (ředěná)

Pití: voda, čaj, cc light

Snídaně - to jsem spokojená, myslím si, že to takhle asi budu snídat častěji, protože mě to na hodně dlouho zasytí + jsem konečně našla kornspitze, bez takových těch krystalků soli! (i normálně píšou, že je to snad nejzdravější pečivo - vláknina, málo tuků...známe, a ještě teď bez té soli -> geniální!). Oběd je prostě rodinný, s tím nic nenadělám, dala jsem si toho aspoň trošku míň.
Docela mě mrzí, že pořád nemůžu cvičit (rýma se začíná ztrácet, ale vystřídal ji takový ten dávivý kašel - super).
Po obědě jsme jely se ségrou za taťkou do Brna, měli jsme jít do kina. Jestli hledáte nějaký dobrý film, tak si zajděte na Postradatelné 2 - akční, vtipné a velké plus je, že to není animované jako 90% filmů, které momentálně běží v českých kinech. No vyprosila jsem si cc light místo popcornu, takže to bylo fajn, ale po filmu jsme šli "na večeři" do mekáče a já jsem opravdu nechtěla "hambáč ani cheese", takže jsem to uhrála na bolavé bříško...a vyfasovala jsem střední nebo malou (nejsem si jistá) coca colu - žádnou lightku ani zero, prostě čisté cukry! :/...thanks daddy

8/9/2012

8. září 2012 v 22:08 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: 2cornies se šunkou a se sýrem
Oběd: rýže a přírodní vepřový plátek
Svačina: dezert/puding Srdíčko

Pití: ovocný čaj, voda

Dneska byl takový ten líný den kdy se vám nic nechce, po tom co jste spali na tvrdé zemi a v noci pobíhali po venku...
Vím, že je toho docela dost, ale zase na druhou stranu, tak před rokem by tohle byla možná i polovina mého denní příjmu...

7/9/2012

8. září 2012 v 11:27 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: 3 Bebe kakaové
Ve školě: 4 hašlerky, 4 gumové pendreky
Doma k čaji: 3 čoko piškoty
Večer: 2 kostičky bílé čokolády, 1/2 muffinu (chew&split)

Pití: šalvějový čaj, voda

Dodatečně přidávím jídelníček ze včerejška. Konečně jsem šla do školy, večer jsme totiž měli spát s děckama v klubovně a já už jsem to slíbila...snídaně je myslím docela v pohodě (třídu máme snad ve čtvrtém patře a v podstatě pořád chodíme nahoru - dolů...) chtěla jsem mít ve škole dost energie. Pak ty hašlerky a pendreky - hašlerky=neskutečná bolest v krku a pendreky - ty jsme si koupily s kamarádkou, já jsem to brala jako posilnění před matematikou, kde nás čekal menší výstup s učitelkou a spolužačkou. Každopádně jsme si těch sladkostí koupily mnohem víc (do teď mi leží 5 lízátek v baťohu).
Pak jsem přišla domů a mamka mi řekla, že mi to sluší, že jsem hezky hubená,...(měla jsem šatičky velikosti XS, slušný nástup do školy po nemoci), ale následovaly otázky, "co jsi měla k obědu?",...naštěstí jsem ráno měla dost rozumu na to, vzít si ze skříně perník, jakože na svačinu (dělá společnost lízátkům).

6/9/2012

6. září 2012 v 11:53 | Skinny star |  Day by day
Svačina: 2 sušenky * (120kcal)
Oběd: 2 knedlíky s troškou omáčky

Pití: šalvějový čaj, voda

Dneska mě ségra vzbudila v sedm, s tím že neví co si má obléct, tak jsem jí poradila. Počkala jsem, než s mamkou odešly, vypila si čaj a šla si zacvičit - žádná snídaně: Zvládla jsem toho jenom trošičku, ale i to je pro mě teď extra výkon (k rýmě se dnes přidal i kašel). Dala jsem si rychlou sprchu a šla se koukat na Skins - pořád žádná snídaně. Ale asi tak o půl 11 už jsem měla vážně hrozný hlad, ty sušenky asi nejsou nejlepší volba, ale stejně bych měla potřebu si nějakou dát (moje úchylka na sladké), tak lepší takhle.
Asi kolem jedné přijde mamka a přinese mi oběd, není šance, že bych se z toho vymluvila...ale tak budou to "jenom" dva knedlíky a troška omáčky (rozhodně nejsem ten typ, co by vylizoval máčky do posledního zbytku, dám si jí vždycky jenom trošku a stejně mi na talíři poloviny zbude)
Po obědě už doufám nesním nic, včera jsem to taky zvládla a bylo mi fajn :))

Těším se, až už budu zdravá, našla jsem si skvělé VS cvičení s Doutzen a nemůžu se dočkat až ho vyzkouším!!! Chci být o víkendu zdravá a plná energie - prosím, prosím, prosím!!!

5/9/2012

5. září 2012 v 7:55 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: 2 cornies se lněným semínkem + sušenka (104kcal)
Oběd: špagety se sýrem

Pití: šalvějový čaj, voda

Rozhodla jsem se, že od dneška už prostě budu psát jídelníčky, žádné vymlouvání! Zatím se mi to celkem líbí a i kdybych měla sebevětší hlad, tak si prostě nic přidávat nebudu a hotovo, místo toho budu brouzdat po tumblr a vašich blozích, taky můžu koukat na Skins. Nevím, jak to bude se cvičením. Teď budu sama doma, takže bych si teoreticky zacvičit mohla, ale prakticky pořád, ale opravdu pořád smrkám, takže to asi půjde dost špatně...uvidím :))

Když přišla ségra domů a začala mi vyjmenovávat co všechno bude odpoledne cvičit, tak jsem si najednou připadala jako nejnemožnější člověk na planetě - jestli zítra půjdu do školy, tak přece nechci vypadat jako bečka sádla?! Takže jsem si teď trošku zacvičila, moc to nešlo, ale aspoň něco....taky jsem se snažila udělat tu novou challenge, nevím no, nepřišlo mi to zase tak těžké, asi jsem to dělala špatně...

Palačinky à la Cassey

4. září 2012 v 19:34 | Skinny star |  Recipes + Tips
Jsem nemocná :X Včera jsem vůbec nespala....nějaké cvičení teď jde stranou a ke všemu jsem tady (doma) hrozně na očích a nikam nemůžu, takže asi i moje "jíst 3x denně" bude muset počkat...na všechno se můžu vy víte co...
Pomalu to vypadá jako kdybych se sem rozhodla zkopírovat celé blogilates, ale pro mě osobně jsou to jedny z nejlepších fit&healthy lifestyle (or whatever you wanna call it) stránek, které můžete najít, tak proč ne :))
V komentáříích jste hodně psaly, že se těšíte na recepty a protože všichni milují sladké a jednoduché věci rozhodla jsem se udělat článek s recepty na trošku zdravější verze palačinek.

Super jednoduché banánové palačinky
Co na ně potřebujete? 1 banán a 2 vajíčka - je to snad ten nejjednodušší recept na světě. Prostě oloupete banán a v misce ho smícháte s vajíčky (můžete použít mixér a nebo to jenom tak rozmačkat). Pak je jednodušše usmažíte na oleji (Cassey používá kokosový, ale myslím si, že olivový docela postačí). A pak už jenom můžete mlsat - všechny dohromady by měly mít kolem 250kcal. Cassey natočila i video, jak palačinky připravuje, přijde mi, že jich z té dávky udělala celkem dost a že by to třeba stačilo pro mě, mamku i ségru (tzn. asi 85kcal na porci!) A co je nejlepší? Jsou bez přidaného cukru, bez mouky, bez lepku,...prostě 100%přírodní :))
Kcal: 250

Fit 4 Fall

3. září 2012 v 13:53 | Skinny star |  Workout
Blíží se podzim - společně se zimou jedno z mých nejmilovanějších období - a my všechny chceme vypadat hezky. Podle mě je celé takové to hubnutí na léto dost přeceňované...1) nehubnete přece jenom pro jeden okamžik/období, váhu si chcete udržet a 2) do svetrů a sukýnek s tlustými punčocháči se štíhlá postava taky hodí, ne?

Snídaně u nás doma

1. září 2012 v 20:19 | Skinny star |  Recipes + Tips
Určitě se mnou budete mnohé souhlasit, když řeknu, že snídaně je opravdu základ. Já si bez ní třeba vůbec nedokážu představit den ani ráno. Klidně zvládnu být bez večeře, bez oběda, svačin (i bez snídaně už jsem vydržela), ale když se pěkně nasnídám, mám lepší náladu a ve škole jsem mnohem výkonnější. Připravila jsem si pro vás pár tipů na myslím docela zdravé snídaně. Snažila jsem se u všeho přesně pozjišťovat kalorické hodnoty, takže by to mělo být v pořádku. Se vším se většinou vlezete do 200kcal, což myslím není špatné :))
Přichystala jsem jak slané, tak sladké varianty a různé svoje zlepšováky :)) (Rozhodně to není poslední článek s tipy na snídaní, pro mě je to jídlo, kde se můžu nejvíc vyřádit, protože zastávám názor, že ráno si můžu dát i nějakou nezdravou věc nebo kalorickou bombu a bude to pořád lepší, než kdybych se tím nacpala večer :))
Taky mi můžete napsat, co si o tom myslíte - které varianty byste pozměnily, které se vám moc nezdají a které byste vyškrtli úplně - těším se na vaše názory :))

Taky bych byla ráda, kdybyste se se mnou podělily o to, jak se snídá u vás doma a jestli vám to tak vyhovuje nebo ne. Co je podle vás nejlepší snídaně a je opravdu tak důležitá jak se říká? Snídáte raději a s rodinou a nebo samy? A co opěvovaná snídaně do postele? :))

Taky si můžete přečíst můj plán na nový školní rok - TADY

Nejdůležitější je mít plán

1. září 2012 v 18:49 | Skinny star |  Star Life
Nemám ráda prázdniny. Ano, vždycky se na ně těším a ano, z části si je i užiju, ale podle mě jsou 2 měsíce příliš dlouhá doba. Navíc, mějte mě za magora, ale opravdu mě baví chodit do školy - i když podle toho co říkám ve školním roce to možná může vypadat jinak, ale já prostě miluju, když mám režim. Když vím co bude zítra, za týden, pozítří,...Když vím, kdy budu vstávat a kdy budu mít volnou chvilku. A myslím si, že to je přesně to, co potřebuju v hubnutí - přesný režim a plán. Naštěstí ségra přemluvila mamku, ať najedeme na zdravější režim (u mě se nic moc extra nezmění, protože většinu takových těch zdravých věci nejím), ale doma nebudou oplatky, bílé pečivo a nevím co ještě, takže by mělo být jednodušší udržet svoje chutě na uzdě.
K čemu se ale chci celou dobu dostat, potřebuju si sestavit nějaký plán a kde jinde to dá dohrmady než na blogu :))