Srpen 2012

1. září...

21. srpna 2012 v 19:16 | Skinny star
Ahojte kočky,
jestli je tady někdo koho to ještě zajímá, tak se opravdu omlouvám, že jsem nepsala...ale nedaří se mi, vlastně jím docela v pohodě, většinou si každý den aspoň něco málo zacvičím, ale prostě nemám žádný režim a hrozně mě to rozčiluje - stejně jako to, jak mám nepořádek tady na blogu.
Takže já teď hezky budu číst a snad i komentovat vaše články, budu se snažit konec prázdnin zvládnout stejně dobře jako vy a mezitím budu shromažďovat inspirace na články a pracovat na novém designu a hlavně plánu na školní rok 2012/2013. Chtěla bych, aby tady byl každý den (od září) aspoň jeden článek, i kdyby jenom thinspirace nebo nový recept.


Takže na co se vy můžete těšit?
> Nové thinspirace
> Nízkokalorické recepty
> Tipy na cvičení
> Články z mého života
> Jídelníčky
a snad i spousta dalších věcí :))

Thinspirace - bloggerka Adriana

14. srpna 2012 v 18:21 | Skinny star |  Inspiration
Možná, že to o mně některé víte, možná že ne, ale opravdu mám ráda módu (i když můj osobno styl podle toho rozhodně nevypadá). Ráda jsem se parádila už od malinka, ale v pubertě (asi jako u každé holky) se to začalo projevovat trošku víc a v té době jsem začala objevovat módní domy, módní časopisy typu ELLE, VOGUE a InStyle a v neposlední řadě taky módní blogy. Jednou z prvních bloggerek, kterou jsem si oblíbila byla ABNY. Společně s její kamarádkou B tvořily a dodnes tvoří skvělou dvojku, neskutečně mě bavilo číst jejich hlášky a koukat na jejich outfity. Poslední dobou (no dobře, tak zhruba tak od března) se ale ABNY začala na blogu odmlčovat, přidávala třeba jenom tak jeden článek za měsíc, ale 1.srpna přišel návrat - a to ve velkém stylu. Adriana (to je pravé jméno ABNY) si založila společný blog s B. a myslím, že už u prvního článku se všichni nestačili divit. Taková změna! Je neuvěřtelné co dokázala a myslím si, že je to velká inspirace pro všechny kdo chějí žít zdravý život. A. to navíc všem ulehčuje tak, že holek novém blogu každý pátek píše tipy na zdravé snídaně, cvičení, atd...nechte se inspirovat ;))

10/8/2012

10. srpna 2012 v 21:15 | Skinny star |  Day by day
Co dneska? Nasnídala jsem se, šla jsem se ségrou běhat, vrátila se před obědem, osprchovala se, snědla oběd, odjela s mamkou a ségrou k babičce, dívala se na olympiádu, šla se ségrou na procházku, snědla pár sušenek, rozloučila se s babičkou, odjela, dorazila domů, pročetla pár věcí na internetu, trošku si zacvičila, osprchovala se, vyčistila pleť a šla na počítač :))

Dneska nebyl ideální den, chtěly jsem jít se ségrou ráno běhat (splněno), ale pak jsme chtěly na koupák a plavat, jenže nebylo zrovan extra počasí, takže z toho sešlo :// Jídla bylo celkem dost, ale víte co? Mně už je to dneska jedno...už prostě vím jak na to, aspoň doufám, se ségrou teď budeme chodit hodně často běhat, myslím, že jídlo jsem si vymyslela celkem dobře (zatím vám neřeknu jak) a prostě to půjde, já vím, že jo :))

Včera jsem přišla na to, co je můj největší strach (dobře, možná jeden z největších...). Hrozně se bojím, že přiberu, hlavně kvůli tomu, že mám skříně plné oblečení většinou ve velikost XS a já se prostě bojím dne, kdy se probudím a najednou mi nic z toho nebude! Prostě nebudu mít co na sebe a to do slova...co pak? co udělám? Přece nejde nakoupit si během chvilky, to co skupujete 4 roky! Toho se bojím ze všeho nejvíc :(

8/8/2012

8. srpna 2012 v 15:38 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: tmavá bageta s uz. sýrem, sklenička pomerančového džusu
Oběd: zapečené těstoviny, karamelová zmrzlina s hrstkou čok. mussli
Večeře: 2 celozrnné tousty s uz. sýrem a šunkou

Pití: voda
Pohyb: běh, chůze + protažení před a po

Dneska jsem docela spokojená, i když pořádm citím nafouklé břicho, roustoucí stehna a zadek...znáte to :// Ráno jsem šla se ségrou běhat, chvílemi jsme utíkaly a chvílemi šly, ale domů jsme se vrátily po hoidně což je myslím slušný výkon. Já si pak hodila studenou sprchu a bylo mi fajn, jenže pak přišel oběd a mě orpavdu přijde, že jsem toho snědla hrozně moc :X
No, tak jsem od oběda do teď pracovala na své thinspo knize a už se mi začíná docela líbit :)) Dneska ještě musím uklízet a pak bych si docela ráda ještě něco zacvičili tak uvidíme :))

Trošku jsme předlávali koupelnu, je tam nehorázný nepořádek a mně je ze sebe špatně. Já to nezvládnu, já prostě nikdy nezhubnu. Zvětšuju se, já to vidím, prostě se celá jako kdyby nafukuju, není to dobrý, vůbec to není dobrý...

7/8/2012

7. srpna 2012 v 22:49 | Skinny star |  Day by day
Ahojte kočky, omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale nebyl prostě vůbec čas...jídelníček za včerejšek jsem přidala jenom tak pro formu - je to děs :X a jídelníček pro dnešek vypadal asi takhle: na snídani musli a corn flakes s mlékem, na oběd rajská, vajíčko a knedlík + lázeňský oplatek (babička) no...a pak jsem jeli do kina (mimochodem zajděte si na Spidermana, je to hroznej doják :D)...a v kině byly Skittles, lízátko a gumídci - super že? :X jo a taky Pepsi light ttakže mi uteklo pár skvělých scén, jestli mě chápete...ale neskutečně jsem si to užila, jely jsme s holkama ze třídy a ségra + ještě dvě holky sice nejsou nejlepší kamarádka (která s námi bohužel nejela), ale hrozně dobře jsme si popovídaly tak různě - bylo to fajn :))
A celou cestu domů (asi 1,5km :D) jsme se ségrou utíkaly :D

Nevím co už psát, třepou se mi ruce a nevím co dělám, ale nechci to tady zanedbávat - to by byl začátek konce :D

Doufám, že zítra konečně přidám jídelníček, co se mi bude líbit!

6/8/2012

7. srpna 2012 v 22:41 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: mussli a corn flakes s mlékem
Oběd: salám v těstíčku a brambory
Svačina: sýrová bulka
Večeře: 2 celozrnné tousty se sýrem

Pití: voda
Pohyb: Crazy Core workout, Stratching for flexibility

...ani se na to nedívejte...

5/8/2012

5. srpna 2012 v 23:04 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: dezert Srdíčko + 8g piškotů, plátek chleba se sýrem
Oběd: zeleninový vývar s nudlemi; pečené brambory; stracciatellová zmrzlina
Večeře: kofola

Pití: voda
Pohyb: chůze

Dnešek se myslím docela vyvedl. Ale přišla jsem na to, že jsem prostě hrozná! Hraju si tady jak jím 2-maximálně 3 jídla denně, jenže já do toho dokážu nacpat hroznou spoustu kalorií :X Musím něco udělat s těmi obědy...asi mi začne bývat "špatně" nebo nevím. A snídani taky omezím, ale tam mi to tolik nevadí - je to přece ráno. Pohyb je sice pořád nic moc (no spíš nic než moc), ale na to, že je dneska podle mého "workout plan" volný den, to docela jde :))
Možná vám sem někdy napíšu článek "how awesome sister I am" protože si myslím, že i když dokážu být někdy dost protivná a nevím co všechno, tak prostě ségra může být ráda, že mě má...

4/8/2012

4. srpna 2012 v 13:57 | Skinny star |  Day by day
Snídaně (kolem 6:00): 1/2 kornspitze se sýrem
Oběd: zeleninový vývar s nudemi; rizoto, stracciatellová zmrzlina

Pití: voda

No jo, naše rodina prostě žije obědy...mamka je celé prázdniny doma, takže se to tady opravdu dodržuje. Každý den polívky, když je horko (i když není) tak zmrzlina, protože na tu jsme s mamkou a se ségrou ujeté a kalorie naskakují a naskakují. Ráno ta snídaně je trošku fail, ale měla jsem obrovský hlad...víte, já jsem na akcích (a vůbec asi i tak všude) za takovou tu hodnou holku, prostě Girl next door, nikdy jsem nebyla vyloženě opilá, vím co dělám - občas se dostanu do nálady, ale i to spíš hraju, abych prostě nebyla za tu, co to ostatním kazí a nebaví se...jenže když oni tam pak začnou všichni brečet a chodit jak jsou hrozní lidi a že se diví, že se s ní/m vůbec bavíme a jak on ji má hrozně rád a jak onen na ni kašle...mně je těch lidí hrozně líto, jenže nevím jak jim mám pomoct když vám nic neřeknou a pak si někam zmizí ( i když se vážně snažíte je hlídat)


3/8/2012

3. srpna 2012 v 17:44 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: plátek chleba se sýrem a se salámem, kakao (granko)
Oběd: fazolová polévka, 2 palačinky s troškou marmelády

Pití: voda, kofola bez cukru
Pohyb: 30min kolo, Stretching for flexibility

Myslete si co chcete, ale já mám dneska docela fajn pocit. Na to, že jsme pořád byli u babičky to ještě mohlo dopadnout mnohem, mnohem hůř. Ráda bych si dala k obědu jenom tu polévku, ale nakonec si můžu gratulovat, že jsem těch palačinek nemusela sníst víc. Když byl čas na svačinu chytře jsem sedla na kolo a jela se projet, ale pršelo, tak jsem jezdila jenom půl hodiny...kromě kolo u babičky prakticky žádný pohyb dělat nemůžu, vypadala by to docela divně - ale udělala jsem si pár cviků na nohy a na břicho, ne že ne - a taky celé protažení podle Cassey (jsem pyšná na to, že už některá videa zvládám i zpaměti :D )
Možná si ještě něco málo zacvičím, ale to už sem nebudu dopisovat. Večer ale jdeme s holkama ne jednu akci, tak se radši šetřím :))

Chci vám všem hrozně moc poděkovat za podporu, jste nejlepší! :*

Dokonalý svět

2. srpna 2012 v 12:00 | Skinny star |  Inspiration
Tohle je svět, ve kterém bych chtěla žít. Svět dokonalých andílků VS, svět krásného oblečení, svět kde se všichni mají rádi, svět kde se lidi nebojí ukázat, svět nejkrásnějších šatů a nejlepších měst, kde si všichni navzájem říkají to, co Channing na poslední fotce...

2/8/2012

2. srpna 2012 v 8:56 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: dezert Srdíčko + 8g piškotů
Oběd: brambory na máslé a rybí prsty, 2 oplatky Opavia *
Svačina: asi 4 sušenky Disko (na koupališti)
Večeře: 2 párky, plátek chleba; 3 kostičky čokolády

Pití: voda, citrónová minerálka, cc light
Pohyb: 15x 50 metrů (plavání - prsa)

Rovnou si to můžete dát celé červeně, nelíbí se mi to, ale to je asi tak jediné, co s tím můžu udělat. Omlouvá mě to, že jsem byli u babičky? Asi moc ne, co...víte, nevadí mi třeba tak ten oběd, nebo večeře, babičce prostě nemůžu říct, že si ani jedno z toho nevezmu, ale vadí mi (nebo vadí, spíš mě to štve :D) že babička ke každému jídlu přinese nějakou sladkost, ale ne, že by to položila na stůl a řekla "vemte si, jestli chcete", ona vám to přímo vrazí - nemám jí to za zlé, jsme jeji vnoučata a ona nám chce prostě udělat radost, ale zrovna se mi to moc nehodí no :D
Ten pohyb je taky nic moc, vím že většina z vás zvládne uplavat mnohem víc, ale já vodu a plavání nesnáším, takže jsem ráda i za tohle, navíc víc plavat už jsme moc ani nemohli, vždycky jsme se ségrou nejmíň 10 minut hledali nějakou aspoň trošku prázdnou dráhu...takže asi tak

1/8/2012

1. srpna 2012 v 14:38 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: corn flakes s mlékem, plátek celozrnného toust. chleba s uz. sýrem
Oběd: hamburger (maso, kečup, gouda), ořechová zmrzlina

Pití: voda

Holky, buďte ke mě upřímné, je toho moc? Toho obědu jsem sá bála už od včerejška, ségra si prostě chtěla udělat "americký den", takže jsme nakupovali všechny ty hamburgrový bulky, to správné maso a sýr (měl tam být cheddar, ale neměli) no a taky zmrzliny a čokolády...Včera už jsem na večeři odmítla hot dog a dneska se mi aspoň podařilo ošidit hranolky, ale pořád je toho dost.
Ráno šla mamka hrát tenis se ségrou, já jsem nešla protože jsem si chtěla psát nějaké věci do thinspo knihy (asi vám to pak vyfotím), moc jsem toho ale nestihla, protože jsem lítala z obýváku do kuchyně a zpátky, abych zvážila sýr a podívala se kolik gramů má to maso, kolik kcal je v té bulce a tak...no doufám, že už hamburgery nikdy dělat nebudeme :X
Ten pohyb je nic moc, ještě jsem dělala asi do 3/4 cvičení na nohy (*), no už od začátku jsem se třepala a pak jsem to už nevydržela a normálně spadla, tak jsem si šla radši hodit studenou sprchu.