Červenec 2012

31/7/2012

31. července 2012 v 11:50 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: corn flakes a čokoládové musli s mlékem
Oběd: zeleninový vývar s kuličkami do polévky; těstoviny s vajíčkem
Svačina: kornspitz se sýrem

Pití: voda
Pohyb: Stretching for flexibility (2x), 30min na rotopedu, 10min posilování vnitřní strany stehen s overballem, What makes you bootyful (zadek), Want U Back Arms Challenge

A je tady poslední červencový den, nemůžu uvěřit, že ten měsíc tak rychle utekl...v srpnu musím zabrat a to pořádně. Čekají mě hody, třídní akce,...a já nechci být za tlusťocha, chci být za tu drobnou holku v pěkných šatech - které ještě musím koupit (nechápu na koho v Mangu dělají velikost XS, to by oblekly i modelky nadměrných velikostí - tyhle byly dokonalé , ale musím shánět dál.

Dneska nemám z jídla vůbec dobrý pocit. Po tom obědě jsem se cítila hrozně plná a nebyla jsem ráda už když jsem to jedla, takže asi tak :// Doufám, že si zvládnu zacvičit, ale jsem nějaká rozlámaná tak uvidíme...

Fat burning dance warm up

31. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
Tohle je vyloženě za odměnu, je to lehoučké, ale je to pohyb :)) Za to, že sem to vydržely až do konce měsíce :))
Těšíte se na srpen? Já teda jo!

Kalorie v alkoholu

30. července 2012 v 21:55 | Skinny star |  Recipes + Tips
Takže k dnešku...byli jsme u babičky, já měla 2 kousky čokoládového dortu a ještě rohlík se šunkou a sýrem k večeři - pretty awesome :X (jinak obvyklá snídaně musli s mlékem a na oběd fazole s 2 plátky chleba). Challenge udělám zítra, nestíhala jsem, do 21:00 jsem byla na tenise s kamarády a ségrou. Jo, vím že je to hrozný but guess what? I don't care - tomorrow is another day!

Co si budeme povídat, občas prostě něco popijeme - někdy víc, někdy míň. Málokdo si ale uvědomuje, že v alkoholu je kolikrát víc kalorií než ve obědech některých z vás

Pivo
125-200 kcal
Červené víno85 kcal
Bílé víno105 kcal
Šampaňské105 - 180 kcal
Vodka96 kcal
Gin110 kcal
Rum96 kcal
Whiskey105 kcal
Tequila97 kcal
Frisco172 kcal
Frisco (brusinka x černý rybíz)176 kcal
Captain Morgan101 kcal

One More Night Cardio Challenge

30. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
Máme tady pomalu konec měsíce a prázdniny už jsou z půlky za námi, ruku na srdce - jste se sebou spokojené? Jestli ano, tak vám tleskám jestli ne, tak nezoufejte, pořád máme srpen!!! A půjdeme do školy hubenější, hubenější tak, že to lidi poznají a ne že to poznáme jenom my podle čísla na váze :))
Uznávám, že tohle video je zabijácké, ale my to zvládneme - jsou to jenom 4 minuty! Tak poďmě 5,6 5, 6, 7, 8...!

29/7/2012

29. července 2012 v 8:30 | Skinny star |  Day by day
Snídaně (6:00): čokoládové musli s mlékem
Oběd: vývar s krutony; špagety (omáčka + sýr)
Večeře: toast s kečupem a se sýrem (mamka)

Pití: čaj, voda

Dobré ráno kočky, jak se dneska máte?
U nás to bude asi typická líná neděle, prostě lehárko. Takže volný den asi využiju k tomu, abych si udělala pořádek ve věcech, možná bych si mohla přehrát něco na flétnu a taky bych měla trénovat kresbu (ve školním roce mě čeká kurz a já jsem přitom na kreslení hrozný antitalent :D)
Snídani jsem dnes měla brzo, protože jsem schválně vstala v šest hodin, abych stihla záznam ze zahájení olympiády (přímý přenos jsem nestihla kvůli tomu přespání), jenže oni ho stejně nedávali - někdo se špatně kouknul do programu, takže nic no :((
Určitě si dneska něco málo zacvičím, když už nic tak aspoň dnešní challenge chci zvládnout, kdo do toho jde se mnou? :))

Fat Melting Routine

29. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
Tohle se dá zvládnout, opravdu (u toho poslendího nemusíte dělat ten klik, stačí že půjdete dolů<->nahoru :)) )
A zkuste to 4x zopakovat - tím dosáhnete zhruba dvacetiminutového kardia, takže budete připravené na další fyzické aktivity :))

28/7/2012

28. července 2012 v 13:47 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: musli tyčinka (134kcal)
Svačina: 2 menší plátky chleba se sýrem (cca 150kcal)
Oběd: polévka s drožďovými knedlíčky; brambory (max. 150kcal - spíš tak 120)

Pití: voda

Čaute kočky, jak se dneska máte?
Jak jsme včera spali v tom lese (*) tak to bylo hrozně fajn, akorát vždycky jdeme spát tak v 1 ve 2 a vstáváme v 8 - jenže spíme ve stanech (takže v podstatě na zemi), než přijdu domů, tak jsem vždycky rozlámaná, unavená a nemám náladu na nic jiného než si dát sprchu, pořádně se najíst a lehnout si do postele - takže ano, i tenhle jídelníček beru jako výhru :D
Doufám, že už nic jíst nebudu a nevím jak to bude se cvičením. Ráda bych si udělala dnešní challenge + ještě něco na víc, ale jsem opravdu extrémně unavená - kdyžtak zítra :))

Doufám, že Vám se daří líp :))

Want U Back Arms Challenge

28. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
Máte rády Cher Lloyd? Doufám, že odpověď zní ANO! Protože jestli máte rády Cher a cvičení tak tohle je challenge přesně pro vás. Pro pěkné ruce a záda, abyste mohly vytáhnout všechny šaty a trička s hlubokými výstřihy na zádech :))

27/7/2012

27. července 2012 v 11:07 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: corn flakes a čokoládové müsli s mlékem (cca 200kcal)
Oběd: rybí prsty a brambory (cca 250kcal)
Večeře: Racio Free style - pečené brambory s kmínem (78kcal)

Pití: voda

Dneska jdu s kamarády na přespání do lesa (čas od času se sbalíme, zajdeme do lesa,rozděláme oheň, postavíme stany,...no a ráno se zase sebereme a jdeme zpátky :D). Vycházíme v pět, takže si do té doby musím stihnout zacvičit. Doufám, že toho dneska zvládnu trošku víc než včera, to mi nebylo moc dobře, tak i to cvičení stálo za nic :/ Každopádně s děckama si dám tu večeři a oni ať si tam jí brambůrky, špekáčky, atd. - děkuju, ale já si radši sním tohle. Na snídani mám koupenou nějakou pochybnou müsli tyčinku (že by u nás měli nějakou Corny, Fitness, BonaVita - to vůbec), ale tak aspoň něco.

Co udělám určitě bude dnešní challenge - kdo do toho jde se mnou? :))How to get an INNER THIGH GAP

27. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
Kdo by nechtěl TU mezeru mezi stehny, jako mají všechna naše oblíbená thinspa? Cassey pro nás má pár cviků díky, tkerým ji snad budeme mít i my! Dokážeme to? Jasně, že jo - a hned 4x!!!

Slim'n sexy Summer Arms

26. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
Tohle bude pro mě hodně těžké -víme o mém problému se slabýma rukama, ale zvládnu to, prostě musím a vy taky :))
To dokážeme, úspěch bude když jednou, ale bylo by fajn, kdybychom to 3x zoopakovaly, tak co? :))

Dejte vědět, jak jste dopadly :))


Corset workout - for a slimmer waist

25. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
A další série pro štíhlý pas. Tohle je podle mě taky jedna z těch co se dají zvládnout. Já mám třeba problém s tím,že mám vážně slabé ruce, takže na konci už vždycky přepadávám a hodně mě to bolí, ale pracuju na nich - takže seto určitě zlepší :))
Bude to asi trošku bolet, ale za štíhlejší pas to stojí, ne?

24/7/2012

24. července 2012 v 12:24 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: sušenka Romance
Oběd: cizrnová polévka; vepřové kotlety na tymiánu s kari rýží

Pití: voda
Pohyb: dopíšu


Drive By - Inner Thighs Challenge

24. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
Přiznejme si to,vnitřní strana stehen je taková ta nevděčná partie...ale Cassey pro nás má skvělé cviky a zdá se mi, že opravdu zabírají tak směle do toho. Tahle Challenge je podle mě jedna z těch lehčích, dá se to zvládnout :))

23/7/2012

23. července 2012 v 12:25 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: corn flakes a čokoládové müsli s mlékem
Oběd: domácí krokety, cizrna a vejce
Večeře: 1/2 kornspitze a plátek chleba se sýrem

Pití: voda

Tohle už se snad ani nedá pokazit, ne? Nemám vůbec hlad (ťukám tady na dřevo, abych to nezakřikla) a jsem docela i v náladě na další cvičení, takže s největší pravděpodobností dneska jediná kolonka, do které budu něco připisovat bude ta pohybová :))
Kočky, ani nevíte jak jsem ráda. Od minulé neděle jsem nějak nemohla najít tu správnou cestu, ale myslím, že tohle je ono - už zase znám svůj směr a doufám, že už nesejdu z cesty :))

Držte se a doufejte, že já to zvládnu taky! ♥

EDIT: Takže svůj "slib" jsem dodržela tak napůl, opravdu jsem si ještě zacvičila,ale taky jsem si ještě dala tu večeři ://


Lower Body Lifter

23. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
Tohle je podle mě jedna z těch těžších sérií, ale víme že to za to stojí, co?
Malá nápověda - Prisoner circles - mějte propnuté špičky a dělejte malé kroužky nohou, písmenka F a B znamenají Back a Front takže ty kroužky dělejte nejdřív na jednu a pak na drhou stranu, celé samozřejmě zoopakujte i s druhou nohou ;))
A aby to bylo dokonalé, celou sérii 3x zoopakujte :))

Bikini ready Abs

22. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
A máme tady další várku cvičení. Tentorát cviky na bříško, aby bylo ploché do plavek a my mohly vyrazit na koupáky, pláže a vůbec kamkoli - ploché bříško je základ. Jestli to chcete udělat opravdu pořádně tak celou sérii 3x zoopakujte - stojí to za to!


What makes You Bootyful Challenge

21. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
A dneska tady máme What makes you bootyful Challenge!!! Doufám, že máte rády One Direction :)) A i kdyby ne, tak tohle je opravdu lehké a dá se to zvládnout s přehledem. Hlavně to nevzdávejte před koncem - 3 minuty, 18 vteřin -jdeme na to :))
Jo a kdyby to někdo nepochopil, tak dnes je to zaměřené hlavně na zadek ;))

20/7/2012

20. července 2012 v 10:13 | Skinny star
Snídaně: cornflakes s mlékem
Oběd: 2 palačinky s troškou marmelády
Svačina: kornspitz se sýrem

Pití: voda, čaj

Že by to dneska už konečně vyšlo? Já už to nepokazím :))
Vstala jsem, udělala si snídani a při ní si přečetla zprávy na internetu. Oběhla jsem některé blogy a pak už jsem se jenom převlékla a pustila se do cvičení. Zatím jsem udělala jenom ranní protažení a dnešní Cinch that waist challenge - připojte se! ;)) , ale počítám, že po obědě určitě ještě něco přidám :))
Jinak mám taky v plánu dnes zapracovat na své knize, nevím klik toho stihnu, ale určitě vám sem hodím nějaké fotky.

Cinch that waist

20. července 2012 v 8:00 | Skinny star |  Workout
Založila jsem novour rubriku - WORKOUT
Budu sem přidávat různá cvičení, pro ty z vás, které chtějí mít i nějaký pohyb. Myslím, že bychom do toho mohly jít vždycky všechny společně. Prostě jedna série a tu uděláme - nebo teda aspoň já, i kdyby nevím co. Nebudou to těžká cvičení. Doufám, že nepřidám nic, co bych sama nezvládla :D

Jako první - Cinch that waist - pro štíhlejší pas, myslím že nám to všem přijde vhod, ne? :))
cvik č.3 - Windmill - jestli to nezvládate s nataženýma nohama, zkuste je pokrčit, jde to snáz a ve výsledku by to mělo mít stejná efekt - hlavní je snažit se udržet ramena/lopatky na zemi.


Hayley 24 - lost 35lbs!

19. července 2012 v 9:34 | Skinny star |  Inspiration
Většina z vás ví, nebo si asi všimla, že moje vůbec nejoblíbenější cvičení jsou POP Pilates, POP Cardio, POP Challenges,...je t hlavně díky cvičitelce a fitness guru Cassey Ho, která je předcvičuje. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu typ, který budu takhle cvičit, ale když mám náladu, tak mě to opravdu hrozně baví a myslím, že díky Cassey toho zvládnu mnohem víc,mám v tom systm (což je pro mě důležité) a troufám si říct, že pozoruju i změny na tělě - pevnější ruce, nohy, plošší břicho (když se zrova nepřejím).
Každopádně, k čemu směřuji. Nejsem jediná, koho Cassey motivuje. Na jejích internetových stránkách se objevil článek o dívce jménem Hayley, která nedávno oslavila 24. narozeniny. Hayley byla na své nejvyšší váze 160 liber (asi 72,5kg), nelíbila se sama sobě, ale co s tím? Cvičení ji nebavilo, ale chtěla se sebou něco udělat a tak do googlu napsala crazy but fun workoutsa v jednom z odkazů na ni vyskočila videa s Cassey. Když se na ně poprvé dívala, nemohla uvěřit tomu, kolik toho Cassey zvládné, přišlo jí to nemožné, ale pak se zamyslela a řekla si, že to třeba může zvládnout zrovna tak dobře.

Vítejte ve světě, kde být sama sebou není dost dobré

17. července 2012 v 20:27 | Skinny star |  Star Life
Dlouho jsem se zase neozvala, že? Já vím,já vím...ale mám notebook v opravně tak teď požívám takový provizorní a to není pro psaní článků na blog, o kterém se nikdo nesmí dozvědět zrovna ideální. S jídlem to teď bylo takové podivné. Přišla jsem na smutnou pravdu, že pokud nejím nic, nebo malinko tak jsem v pohodě, ale jakmile si vezmu něco většího tak už se vezu a nemůžu přestat. Opravdu to ještě není tak hrozné jako občas čtu u některých holek, ale vždycky toho sním poměrně dost.
Teď to bude znít jako hloupá výmluva, ale myslím, že je to i tím počasím. Nemám náladu vůbec na nic. Dneska jsme šly s kamarádkou na procházku, trvala tři hodiny a co myslíte? Posledních 30 minut jsme šly v hrozném dešti...to bylo jenom tak
A jakýže je plán? Pořád stejný...ještě míň jíst, ještě víc cvičit, přispívat na blog a dělat si thinspo book, tomu se věnuji vždycky po večerech, jde to ale dost těžko - píšu to se strachem, že někdo otevře dveře a uvidí mě - to bych asi těžko vysvětlovala...a taky chci zkusit jíst jablka (možná vítě že ovoci a zelenině moc nedám) sousedka nám totiž přinesla celou krabici krásných zelených jablíček tak by byla škoda je nesníst - a lepší než rohlíky, jogurty nebo oplatky no ne?

14/7/2012

14. července 2012 v 21:04 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: corn flakes a müsli s mlékem, sklenička pomerančového džusu
Oběd: rýže se sýrem a šunkou, 1 kávenka
Večeře: horká čokoláda

Pití: voda, čaj

Po včerejšku jsem úplně mrtvá. Unavená jako nikdy, nic se mi nechce a ni mě nebaví. Takže dneska bez pohybu :(( Jely jsme s mamkou a se ségrou do Brna vybírat dárky pro příbuzné a musím říct, že jsem hodně zklamaná - v obchodech jsou sice slevy, ale mně se tam nic nelíbí a to ani v nových kolekcích, no aspoň ušetřím :))

Omlouvám se, že jsem dneska tak stručná, ale na nic delšího prostě nemám....

13/7/2012

13. července 2012 v 10:15 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: sušenka Romance
Oběd: těstoviny se sýrem
Večeře: koláč od maminky

Pití: voda, čaj

Večer asi půjdu se třídou na festival tak chci vypadat hezky (já vím, že je teď už pozdě něco dohánět). Včera babička slavila narozeniny. Bylo to v pohodě. Snídala jsem cornflakes, u babičky jsem si teda vzala polévku a rýži s kouskem masa co měla k obědu. Pak jsem si ukrojila kousíček dortu a dobrý. Jenže pak přišlo - "a co svačina?" takže fajn kousiček medovníku. Já jsem pak řekla ségře jestli nepůjdeme na kolo, tak jsme hodinu a půl jezdily jenže ouha, vrátily jsme se přesně na večeři...a to už nešlo. Já jsem se vážně snažila, ale s babičkou to nejde. Aspoň jsem jí udělala radost. Když jsme se vrátili domů, snažila jsem se ještě cvičit, ale vydržala jsem dohromady jenom asi tak hodinu...takže asi tak
Nakonec jsem snědla ještě večeři. Kdybyste to viděly. Ségra pořád chodila "ten koláč je moc dobrej, musíš ho ochutnat" a já jsem pořád chodila a dělala něco jiného a ona nakonec řekla, že mi kus ukrojí a že ten musím sníst a ještě nade mnou stála a čekala jestli mi chutná taky - no není sladká? :)) Naštěstí to nebyl moc velký kus a šla jsem spát až ve čtyři ráno tak myslím, že dobré :))

11/7/2012

11. července 2012 v 14:52 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: polovina rohlíku se sýrem
Oběd: 2 palačinky s trošičkou marmelády
Večeře: 2 plátky chleba se sýrem

Mimo: pár kostiček bíle čokolády (kolem 11:00)
Pití: voda

Dneska jsem spokojená. Sice je fakt, že jím asi pořád jenom sladké (!!!), ale zase tu čokoládu mamka kupovala speciálně pro mě (někdy si přečetla, že malé děti křičí a pláčou, protože mají špatný vztah s matkou a ona tvrdí, že já jsem křičela víc než ségra, tak se teď snaží mi to vynahradit :D) a palačinky nejsou vůbec tak kalorické jak by se mohly zdát. Například ve 4 palačinkách máte 30g sacharidů což je stejně, jako v průměrné porci brambor.

9/7/2012

9. července 2012 v 17:57 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: čoko kuličky s mlékem, sklenička pomerančového džusu
Svačina: sušenka romance
Oběd: polévka se šunkovými knedlíčky (troška); buchtičky s krémem

Pití: voda

S dneškem jsem opravdu spokojená. Myslím si, že to není tak špatné i když jsem vlastně jedla jenom sladká jídla :D Stejně asi nikdy nebudu mít jídelníčky jako Chantal nebo Amy, takže asi tak. Vždycky si říkám (i když ono by to určitě ráda neslyšela), že Péťa (mudrpetrak.blog.cz) taky neměla "dokonalé" jídelníčky a stejně zhubla až na 39kg.
Pohyb je docela fajn, možná si ještě udělám nějaká pop pilates videa na břicho, ale nevím, břicho a ruce jsou části těla, která mám vážně slabé. Cviky na zadek nebo nohy většinou zvládám, ale břicho? Udělala jsem tady to jedno Crazy Core a zrovna teď už bych určitě nic nezvládla, možná za chvilku :))
Jak jste se dnes měly vy?

8/7/2012

8. července 2012 v 11:55 | Skinny star |  Day by day
Snídaně (5:30): čoko kuličky s mlékem; sklenice pomerančového džusu
2. Snídaně (9:45): sušenka Romance
Oběd: smažený sýr a brambory :/ (díky mami)
Svačina: puding Srdíčko

Pití: voda
Pohyb: What makes you bootyful Butt Challenge; skákání/tancování?; pár cviků na ruce

Dneska jsem se vrátila domů ve tři ráno -nic moc, většinou chodíme v sedm nebo osm, takže asi tak. Na té akci to bylo fajn, sešly jsem se holkama ze třídy a vymýšlely plány na prázdniny. Pak se to ale zvrtlo, samozřejmě že všichni pili, to je mi jedno to je jejich věc, horší je, když se začnou ztrácet a já je tam pak všechny hledám jako idiot...
Jinak ta snídaně o půl šesté, to jsem hodně naštvaná - vzbudila jsem se a špatně se podívala na hodiny, já myslela, že už je 7:30!! No každopádně jsem se šla po snídani osprchovat, zapla počítač jakože už teda budu vzhůru, ale nakonec jsem to nevydržela a šla spát. Hlad jsem měla teda celé ráno obrovský!!

Zmrzliny - které vybrat?

7. července 2012 v 13:25 | Skinny star |  Recipes + Tips

Je tady léto a upřímně, kdo z nás dokáže odolat zmrzlině? Myslím, že moc nás nebude :)) ale když už se rozhodneme, že si nějakou dopřejeme, není přece potřeba nacpat do sebe víc kalorií a cukrů než je nutné :))

Asi žádnou z nás nepřekvapí, že zmrzliny jako Pegas, Nogger, Cornetto, Lambáda nebo Magnum nebudou pro naši představu úplně ideální. Stejně tak si všechny dokážeme spočítat, že ve vodových zmrzlinách typu Ninja, Calippo nebo X-Pop najdeme většinou nejméně kalorií ( i když jsou tyto zmrliny plné cukrů, takže vám energie z nich nevydrží moc dlouho)

Magnum Infinity270kcal
Magnum Classic260kcal
Magnum Almond380kcal
Magnum White260kcal
Magnum Lískový oříšek290kcal
Magnum Gold?!280kcal
Magnum Double Chocolate340kcal
Magnum Double Caramel340kcal
Magnum Čokoláda a oříšky180kcal
Magnum Karamel a oříšky180kcal
Big Milk Stracciatella130kcal
Big Milk kornout Vanilla130kcal
Big Milk kornout Choco130kcal

7/7/2012

7. července 2012 v 7:00 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: corn flakes s mlékem
Oběd: zeleninový vývar s nočkami; bramborová kaše

Pohyb: POP PILATES: Stretching for flexibility, POP PILATES: Legs and Thighs workout; sekání trávy
Pití: voda

Dnešek zatím vypadá docela dobře. Myslím, že dneska asi už nic jíst nebudu, nemám ani moc hlad a taky si myslím, že na oběd jsem toho měla celkem dost - hlavně teda té kaše, takže to stačí.
Pohyb je docela dobrý, možná ještě něco přidám, ale zase to nechci přehánět, protože večer jdu na festival? koncert?...prostě nějalou akci s přáteli, takže si nechávám síly na večer :))
Jediné co mě štve je to, že mám po spaní v lese na nohou asi 40 štípanců od komárů (fakt nekecám, tohle je asi jediné na co trpím), nepřála bych vám vidět moje kolena, vypadám jako kdybych měla nějakou nemoc...no takže večer si budu muset vzít nějaké kalhoty, protože nechci děsit ostatní - a já přitom tak miluju sukně!
Jak se daří vám? Doufám, že výborně :)) Užívejte si hvězdičky!

6/7/2012

6. července 2012 v 20:55 | Skinny star
Ahojte zlatíčko, omlouvám se, že se ozývám až dneska, ale když jsme se vrátili od babičky, byla jsem jenom hodinu doma. Za tu hodinu jsem se musela osprchovat a sbalit si věci na přespání do lesa, takže jsem opravdu nestíhala. Dnešek byl takový líný den, po přespání jsem byla opravdu hodně unavená, pořádně jsem nespala od pondělí takže si to asi dokážete představit ;) Ale teď už to bude zase v pohodě, jdu vás oběhnout a těším se na zítra

P.S.: U babičky jsem se s jídlem docela držela, až jsem se sama divila :)) V úterý jsme jely se ségrou na hodinku na kolo, ve středu jsme šly zase plavat na koupák + jsme do toho ještě průběžně cvičily, co nás zrovna napadlo :)

Jedeme k babičce

3. července 2012 v 8:49 | Skinny star
Právě odjíždíme k babičce na takové třídenní prázdniny. Myslím, že už bych to s jídlem mohla tak nějak zvládnout. Mám tam odvezené kolo, tak přinejhorším sednu na něj sednu a pojedu se projet někam hodně daleko od všeho jídla. Taky babička bydlí skoro vedle koupaliště, takže když budu hezky, hurá na plavání :)) a k tomu všemu si s sebou vezu cvičící plán. Dneska jsou v plánu cviky na nohy. Měla jsem perfektně navybíraná videa POP Pilates, ale babička bohužel nemá internet, tak budu muset dělat něco po paměti.
Mějte se tady hezky, držte se a já se ozvu ve čtvrtek :))

2/7/2012

2. července 2012 v 14:05 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes s mlékem (30g)
Oběd: zapečené těstoviny (200g)
Večeře: mandlový dort (IKEA)

Pití: voda, džus, cc light

Dnešek zatím spokojenost. Dopoledne jsem byla na pedikůře, tak doufám, že se mi za to moje nohy odvděčí a budou poslouchat při cvičení - i když dneska mám v plánu cviky na břicho :D

EDIT: Takže nakonce jsme jeli do Brna nakoupit ještě nějaké doplňky do obýváku. Pohyb jsem nic víc nestíhala a vrátili jsme se až teď a to myslím nemá ani cenu dělat nějaké Pilates nebo tak. Asi si budu uklízet pokoj, ale to bude taky makačka :)

Mám otázku na Vás, co byste tady chtěly vidět? O čem mám psát? Co mám hledat?

1/7/2012

1. července 2012 v 14:55 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: troška čokoládového musli (cca 15g)
Oběd: zeleninový vývar; rybí prsty a brambory; kousek zmrzliny
Svačina: frappé s mlékem (+ 2 lžičky cukru)

Pití: voda

Dnešek? Zatím spokojenost. Snídaně byla v pohodě, celé dopoledne jsem ani neměla nijak hlad nebo tak, takže to bylo fajn :)) Oběd - polívka mi nevadí, s rybími prsty už je to horší ale přežiju to a zmrzlina je v tomhle počasí skoro povinnost takže ani tu si nijak zvlášť nevyčítám. Navíc po tom, co jsem předváděla předchozích čtrnáct dnů je to úplně bomba jídelníček :D :/

Teď doufám budu mít po svačině dost energie na cvičení, takže jdu s chutí do toho :))
EDIT: Haha, takže příval energie se nekonal. Ničí mě to nesnesitelné vedro venku, takže jsem ráda aspoň za to málo, co jsem zvládla.

Celozrnná banánová bábovka

1. července 2012 v 8:53 | Skinny star |  Recipes + Tips
Mám tady pro vás recept na trošku zdravější formu klasické marmorované bábovky. Pořád to není kdovíjaký zázrak, kterého můžete sníst kolik chcete a nepřiberete, ale kdo z nás někdy nedostal chuť na sladké? No, a když už nás chutě přepadnou, je lepší to zahnat tímhle než třeba právě klasickou bábovkou :))

Budeme potřebovat:
300g hladké celozrrné mouky
100g třtinového cukru
1 vanilkový cukr
100g mletých vlašských ořechů
půl hrnku slunečnicového oleje
hrnek vlažného mléka
3 vejce
1 prášek do pečiva
špetka soli
2-3 banány
3 lžíce kakaa

Tak se pusťte do pečení, bábovka je základ, který umí udělat snad i malé dítě, tak proč ne vy? A jestli ji nechcete pro sebe tak ji připravte pro rodinu nebo kamarády a berte to z té pozitivní stránky, teď budou tlustí oni ;))