Květen 2012

29/5/2012

29. května 2012 v 19:40 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes a musli s mlékem
Oběd: horká čokoláda
Svačina: Fitness bagetka se sýrem
Večeře: Rajská polévka do hrnečku (90kca)

Pití: voda, čaj

Dneska je to takové nijaké no. Musím se zlepšít. Přes den vždycky moc nejím a pak to dojídám doma, problém je, že dneska jsme měli ve škole na oběd závin a ten já nejím, chtěla jsem jenom tu čokoládu :D no ale pak přijdu domů a je to bageta, ocukrovaný čaj, polívka a ještě jsem si vzala postupně malou hrstičku musli - to všechno v rozmezí asi 3 hodiny - prostě prase :X myslím, že dneska půjdu spát až hodně pozdě...
Další věc co si myslím je, že budu u moře nejtlustší, no dobře, jede tam ještě spolužačka, která je fakt už vyloženě tlustá, takže nejtlustší nebudu, ale nemůžete se srovnávat s nejhoršími, vždycky jenom s těmi nejlepšími - a to já teda rozhodně nejsem, vedle svojí nejlepší kamarádky budu vypadat jako buřtík a ne, nedělám si srandu...
Kdybych si mohla přát jednu věc, chtěla bych mít tu nejpevnější vůli a dokázat všechno, co si umanu.

28/5/2012

28. května 2012 v 21:50 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes a musli s mlékem
Oběd: asi 80-100g brambor/bramborové kaše
Večeře: grahamový rohlík

Pití: voda, cocal-cola light

No dnešek je myslím docela dobrý, sice mě štve, že nemám žádný pohyb, ale celý den jsem strávila v Brně nakupováním, tak aspoň to - dneska bych asi stejně nic nedělala, jsem hrozitánsky unavená už od rána a ke všemu mě bolí záda - nic příjemného.
Jestli tento týden zvládnu aspoň tak jako dnešek, myslím, že budu spokojená. Je to sice hnusný, ale jsem ráda, že ségra přibrala :D mám teď už skoro o 7kg míň (+ 7cm navíc) a to ještě nejsem na své cílové váze, takže aspoň mám jistotu, že u moře nebudu ta nejtlustší, což je vždycky fajn :D
Jo a tenhle týden jíme celá rodina zdravě - oni teda trošku víc, protože je docela těžký jíst zdravě když nejíte ovoce a zeleninu, půlku mléčných výrobků, kuře, ryby, mořské plody, různá semínka - prostě zdravé věci obecně, no nějak to zvládnu :))

27/5/2012

27. května 2012 v 20:44 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie(20g) a musli(15g) s mlékem
Oběd: vařené fazole(cca. 120g) a malý plátek uzeného masa
Svačina: oplatek

Pití: voda, čaj
Pohyb: nějaké posilování

Konečně to začíná vypadat aspoň trošku normálně. Tenhle týden bude pořádná zabíračka, ale já to nějak zvládnu, hrozně me povzbudil komentář od lightenky - děkuju moc! :*
Jsem na sebe ale v některých ohledech docela pyšná - která z vás si denně pouští na nohy 3minuty tu nejledovější vody, aby se zbavila celulitidy? Já se hlasím :)) Taky tady mám velké pokušení v podobě tašky plné jídla a hlavně sladkostí do Chorvatska, je toho hrozně moc, takže by vlastně ani nevadilo kdybych něco snědla - několikrát jsem ji už rozepla, vytáhla si oplatek (ne ten svačinový!), ale ten jsem pak nechala ležet vedle sebe na posteli a po chvíli ho zase vrátila do tašky. Jinak k Chorvatsku - moje strava se bude skládat z polívek ze sáčku, musli tyčinek a ranních cereálií - až na ty cereálie ani jedno nemá víc než 100kcal na což jsem pyšná! Ale asi budu občas jíst i rýži nebo těstoviny co máme s holkama k obědům a takový ty gumídky, chipsy, atd....ale budu se krotit a vezmu si, jenom když někdo bude hóóódně neodbytný :))

Jednou všem ukážu, jak moc se mýlili

26. května 2012 v 18:42 | Skinny star |  Star Life
Pokazila jsem to - zase...
Nevím proč mi prostě nejde zhubnout, nebo spíš, proč prostě nemám nějakou pevnou vůli, proč mám přodá na něco chuť. Včerejšek byl katastrofa, co se týče jídla, dnešek už byl lepší, ale pořád nic moc. Sice bych se mohla vymlouvat na únavu, stres a nevím co ještě, ale k čemu by to bylo? Stejně vím, že si za to za všechno můžu sama. Asi si musíte myslet, že jsem největší smolařka. Né vážně, už se snažím hubnout...no vlastně jsem vždycky chtěla být hubenější, ale vážně se snažím zhubnout tak od poloviny loňského července, kdy se mi chvílemi dařilo a chvílemi ne...a co se od té doby změnilo? Vůbec nic. Ale já vám ukážu, že za to stojím a že to zvládnu. Kdybych to teď vzdala, jenom bych vám potvrdila, jaký slaboch opravdu jsem.

24/5/2012

24. května 2012 v 18:34 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes a musli s mlékem
2. Svačina: plátek chleba se sýrem
Večeře: malý plátek pečeného vepřového masa s 80g brambor, pistáciová zmrlina

Pití: voda

Kočky, moc děkuju za včerejší komentáře k fotce, jste hrozně milé, jenže vy byste mě chválily, i kdybych měla 80kilo! :D Jinak k dnešku - pak, že jím málo. Ta zmrzlina? Ta večeře? Ta svačina?!
A pohyb, samozřejmě až na chození do, po a ze školy nic moc. Uvědomila jsem si, že je vlastně zítra Majáles a zase tam nemusím být úplně nejtlustší ze všech, takže teď prostě vstanu od počítače a jdu cvičit! Nevím jestli nějak pořádně, ale budu se snažit :))

Mimochodem, už jsem se snad týden nevážila a vážně se bojím tam vlézt, nechci aby tam na mě čekalo nepěkné překvapení ://

...8 dnů do odjezdu k moři...

23/5/2012 (+ fotky)

23. května 2012 v 16:12 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: corn flakes a čokoládové musli s mlékem
Oběd: asi 80g rýže (max. 100)
Svačina: Dobrá máma starcciatella

Pití: voda
Pohyb: v celém článku

Dneska je to docela v pohodě ( i když na snídani jsem těch cereálií měla trošku víc - možná i 60g, těma musli to hrozně ztěžkne). Do zítřejší snídaně už nic neplánuju, tak doufám, že mi to vyjde. Jsem na sebe pyšná, protože tento týden obstarávám nákupy já a nekoupila jsem si nikdy nic jen tak pro sebe (na cestu, na chuť,...) - žádná zmrzlina, deli - nic :))
Dneska si dám pohyb asi jenom něco lehčího, protože nechci mít přetažené nohy na zítra - tělocvik. A taky nebudu/nesmím mít čas. Musím kouknout na školu, už je to vážně hrozný a já nechci na konci školního roku nadávat, jak jsem se měla víc snažit - to bude stejně ale vždycky, dokud nebudu mít samé jedničky ://

...9 dnů do odjezdu k moři...


22/5/2012

21. května 2012 v 19:58 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: 20g cornflakes 15g čokoládového musli s mlékem
2. Svačina: Dobrá máma (stracciatella) asi 4 sušenky disko
Večeře: Hrachová polévka ze sáčku s opečeným chlebem

Pití: voda, čaj
Pohyb: chůze, 200x levá i pravá noha, ruce, 15min. na rotopedu (před večeří - nebyl čas), POP Pilates - Saddlebag shaver

No tak dneska to nebylo zase až tak úplně ono, ale myslím, že se to zlepšuje. Hlavně chci nějak pořádně dohnat ten pohyb. Snad mi na vylepšení kodničky zbude čas o víkendu, ale nevím, jak budu stíhat. Ve škole to teď bude hrozná makačka, to samé hudebka, kamarádi, život všeobecně a do toho je tady za chvilinku léta a já nutně potřebuju zhubnout. Dneska jsem viděla nějaké svoje fotky a hnus, hnus, hnus! Uuu, držte mi palce, ať to nějak zvládnu! :))

...10 dnů do odjezdu k moři...

Tohle léto bude moje léto - všechno co musím udělat je zatnou zuby a nepovolit

21. května 2012 v 19:06 | Skinny star |  Star Life
Dneska to bylo strašný, ale já jsem s tím počítala hned od začátku dne, byla tady totiž babička, takže si to asi dokážete představit. Nejedla jsem všechno co se mi podstrčilo takže aspoň to, ale když si po tom, co mi babi několikrát připomene, že bych si měla zapéct v troubě rohlík se sýrem, protože mamka říkala, že to tak se ségrou máme rády (jo, před 3 rokama) a já si ho vezmu, načež se na mě babička podívá s tím, jestli mi jeden stačí?! (no jo, ono jsem si před tím vůbec nevzala ještě disko sušenku a takový mini šáteček z listového těsta co napekla). Takže bych řekla, že jsem to ještě docela ustála, ale bylo to dneska takový celý zmatený, ani bych nevěděla do čeho ty jídla mám psát...ale abyste mě nechápaly špatně, babičku mám ráda, nevadí mi, že je tady - jenom by příště nemusela s sebou brát tašku plnou jídla ;))
Zítra ale jedu dál ;))

20/5/2012

20. května 2012 v 10:00 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: 35g cornflakes s musli a mlékem
Oběd: dušené maso s rýží
Svačina: dobrá máma straciatella

Pití: voda, čaj
Pohyb - hrozná bída: 60x tricep dips n'kicks, 40x bridge pulses, tohle cvičení od A*

Dneska jsem fakt docela spokojená - aspoň s tím jídlem a s tím, že jsem to fakt dodržela. Štve mě pohyb, ale na víc dneska fakt nemám, jsem celá ospalá a do toho ty věci do školy. Když se mi motala hlava při cvičení, řekla jsem si, že teda aspoň budu cvičit do hudebky a udělám pár věcí do školy. No to přehrávání dobrý, ale do školy jsem si napsala tak leda nějaké spisovatele do literatury a konec. Teď si hodím sprchu a vrhnu se na francouzštinu, už si nemůžu dovolit žádné špatné známky - i když zrovna ve francouzština bych jednu dvojku klidně ustála. Jo a ještě jsem si dneska uklidila pokojík - jakože fakt pořádně vysála, poutírala prach atd. >>> to se taky počítá, ne?
Pak, že tento týden bude v klídku, prootže jsou maturity...jenom na zítra 3 testy ://

...12 dnů do odjezdu k moři....

19/5/2012

19. května 2012 v 21:52 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: 40g cornflakes a lískooříškového mussli s mlékem
Svačina: sušenka romance
Oběd: zeleninový vývar, zapečená bramborová kaše s mozzarellou a chorizem

Pití: voda, kofola bez cukru, čaj
Pohyb: chůze
Mimo: asi 7 piškotů k čaji

Dnešek bych zhodnotila asi takhle - není to nejlepší, ale zlepšilo se to. Štve mě tam třeba ta sušenka - na druhou stranu, aspoň to bylo dopoledne. Taky je tam málo pohybu, ale není mi dobře, jsem celý den unavená a do všeho tady byl taťka a to prostě nemůžu cvičit.

Mimochodem, udělala jsem nějaké změny v designu - jsem minimalistka, takže tady nikdy nebude nějaký přeplácaný design. Tenhle je možná trošičku smutný, ale myslím, že se sem hodí...a veselejší barvy sem dám, až se mi bude dařit, až uvidím nějaké změny a až bude všechno zase v pořádku!

...13 dnů do odjezdu k moři....

Poslední špatný den...který vlastně zase až tak špatný nebyl

18. května 2012 v 19:07 | Skinny star
Omlouvám se, omlouvám se!
Tenhle týden byl zlo - důležité je to byl, ZÍTRA už nebude --> NESMÍ. Nemůže se dostat zpátky tam kde jsem byla - netvrdím, že jsem měla extra super jídelníčky, pohyb a tak, ale všechno bylo lepší než tohle. Opravdu jsem jedla dost, naštěstí jsem postupně přidávala pohyb a jídla aspoň trošku ubírala takže jsem zase na sebe byla trošku míň naštvaná...a snažila jsem se držet toho co říkala Iveta Fabešová - když si jídlo nevyčítáte, neztloustnete po něm.
Fdfdgjhdhfkgd_large

Výhody toho být "ta hubená"

15. května 2012 v 22:09 | Skinny star |  Inspiration
Dnešek byl docela fajn. Nic se nestane přes noc, takže když jsem se celý víkend přejídala, byla jsem dnes ráda i za ten bídný jídelníček, který se vyrovná asi tak jídelníčku průměrného člověka. Vlastně jsem přišla na to, že nemá cenu plakat na zkaženými jídelníčky, ale jít dál a začít nový den. Já asi stejně nikdy nebudu spokojená, i kdybych nesnědla za celý den nic, vypila tři litry vody a naběhala 30km, pořád bych si říkala, že jsem mohla zaběhnou 35 - chápete co tím chci říct?

Takže jsem se rozohodla, že vám napíšu moje poznatky z minulého týdne. Je to inspirace pro mě a myslím si, že i pro vás :))

Jinak to už nejde

14. května 2012 v 19:20 | Skinny star
Tak a jsem zpátky. Minulý týden to bylo úžasné - hlavně co se týče jídla. Každý den jsem skoro pořád chodili a chodili jsme hodně - a že nejsem žádná padavka. Jedla jsem v podstatě jenom sladkosti, ale po malých dávkách a třeba tak, že mi kamarádka nabídla jedno Oreo a nedala se odbít (to samozřejmě není nic proti ní a omlouvám se jestli to teď zní hnusně). Byly dny kdy jsem snědla mussli tyčinku (93kcal) a kousek pizzy k večeři, protože mi ji kluk z host rodiny u které jsem bydlela už objednal. Takže rozhodně pozitvní!
Jenže pak jsem přijeli domů a já jsem byla vyhladovělá nasazená k babičce. Pátek jsem jedla jako normální člověk, v sobotu u babičky to bylo fakt už hodně, v neděli zase normálně a dneska něco mezi. Ale já už toho mám po krk. Prostě už si to takhle nenechám zkazit. Stejně jsem ten víkend podělala jenom proto, že jsem nenapsala už v pátek - to už se teď ale nestane --> jsem zpátky!

chyběly jste mi kočky :*

co se děje

5. května 2012 v 19:14 | Skinny star
jídlo 3x denně
nikdy víc jak 500kcal denně
snad už stabilních 48kg
zítra Španělsko

nevím jak to budu mít tenhle týden s internetem, ale budu si psát jídelníčky a kdyžtak je sem dodatečně hodím :))
Držte se! :*

3/2/2012

3. května 2012 v 16:53 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem
Svačina: jogurt/dezert Srdíčko
Večeře: asi rýže :// kdyžtak doplním

Pití: voda

Takže dneska sice mamka naplánovala i večeři, ale já jsem si zase naplánovala spoustu cvičení. Udělala jsem to první a pak velkou chybu, když jsem šla hned na cvičení na nohy, skončila sjem v půlce už to fakt nešlo. Takže teď vždycky udělám chvilku jedno video, pak věci do školy, pak zase video a pořád dokola :)) Mimochodem to Booty dance waist workoutI je fakt nejlepší, nevím jestli to nějak extra zabírá, dělala jsem to jenom jednou, ale jde o to, že je to vlastně docela sranda ani si neuvědomíte, že cvičíte - no fakt :))
Doufám, že už to fakt budu zvládat a do neděle shodím aspoň na těch 47/48 a pak třeba během týdne ny 45. Aspoň do toho Chorvatska pojedu hubená.

2/5/2012

2. května 2012 v 21:13 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem
Oběd: jogurt/dezert Srdíčko
Večeře: hot white brownie se zmrzlinou (Burger King)

Pohyb: nakupování
Pití: voda, pepsi light

Kočky, jenom do mě! Mám přesně 4 dny!!! do Španělska a jím jako prase. Jasně, pořád jsem pod bazálem, ale pohyb pořádně žádný a ta večeře je prostě hnus! Nechtěla jsem jíst nic, ale byla jsem s mamkou takže jsem se rozhodla pro nějakou zmrzlinu - chtěla jsem tu do kornoutku, citrónová je myslím nejmíň tučná a ten kornoutek bych nějak zvládla, ale ne my musíme jít do pitomýho burger kingu, původně jsem chtěla něco co měla 270kcal (jak jsem se dozvěděla později), ale ne, dej si ten brownie to bude dobrý, takže přes 500kcal!!! fakt super...celou dobu jsem chodila po Olympii a snažila se dělat nějaký cviky - debil fakt.
Teď jdu ještě na POP pilates, prostě to musím dát i když ta holka je fakt tyran pro mě a zítra vstávám v 5 a budu cvičit. Já už fakt nevím. Zítra ten stejný jídelníček, ale bez večeře a s větším pohybem.
Omlouvám se za ty svoje výlevy a klidně se do mě pusťte, řekněte mi, že jsem tlustá kráva a že stejně nikdy v životě nezhubnu ://

Požádej mě, abych ti ukázala dokonalost, já ti ukážu štíhlou holku

1. května 2012 v 19:00 | Skinny star |  Star Life
Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se. Je mi teď ze sebe hrozně špatně. Včera jsme byly u babičky a taky u tety - oslavovali jsme bratránkovy úspěchy, docela jsem se držela, ale pořád nic moc. To by nebylo tak hrozné. Horší je, že dneska to bylo to samé. Jedla jsem prostě sice pravidelně, ale docela nezdravě a hlavně - já prostě jím max. 3 jídla denně a ne 5! Pozitivní je, že jsem měla docela pohyb - dělaly jsme něco na zahradě, proto jsem taky jedla i odpoledne a nekončila obědem, myslela jsem, že padnu...
Taky dobrá věc je, že jsem si dneska přišla docela v některých partiích huebná, ale hrozně mě štve můj zadek - je přímo obrovský :(( nevíte některá jak se ho zbavit?