Duben 2012

Chutě jsou jen pocity

29. dubna 2012 v 20:26 | Skinny star |  Star Life
Takže je tady slibovaný foto článek. Upřímně? Je to hrozný :D Neumím vůbec fotit, nemám nápady, je toho málo a ještě špatné, ale pokusím se vám říct něco o sobě a napoprvé není nikdy nic perfektní, takže třeba bdue ještě nějaký další fotočlánek ;))

29/4/2012

29. dubna 2012 v 13:30 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes a mysli s mlékem
Oběd: česnečka se šunkou a se sýrem, špagety

Pití: voda, čaj
Pohyb: přes 1hod běhání/chůze, 30min tenis

Takže dneska to jde zatím celkem v pohodě. Snídani už nikdy nebudu vynechávat ani kdyby nevím co, to je prostě základ dne :)) Oběd byl od mamky takže si myslím, že to ještě není tak hrozné no a teď už plánuju buď nic, nebo večeři (dobrou mámu straciatellovou), co myslíte?
Ráno (nějak po desáté do půl dvanácté) jsem šla se ségrou běhat, no běhat...v mém případě to byla asi spíš chůze střídaná s během, ale na moji obranu - opravdu hodně foukala přímo proti nám a bylo to poprvé co jsem šla běhat ven, takže už se to snad bude jenom zlepšovat.
Teď musím ještě udělat nějaké věci do školy a cvičit do hudebky - musím se odnaučit všechno dělat na poslední chvíli! Večer bych vám sem asi hodila nějaké fotky, ne postavy - ještě to není úplně ono, ale třeba nakoupených věcí nebo oblečení všeobecně, co říkáte?

28/4/2012 (celý den mamce na očích)

28. dubna 2012 v 18:22 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes s mlékem
Svačina: zmrzlina
Oběd: masové kuličky s bramborovou kaší
Večeře: 3/4 kornspitz

Pití: voda, cc light
Pohyb: 7hodin nakupování (cca 6 hodin chození)

Takže dneska to ještě není úplně ono, ale zase si říkám, že to mohlo dopadnout i hůř, a že v podstatě jediné, co bych si asi nedala doma je ta zmrzlina a možná bych zvládla vynechat večeři, ale obědu bych se stejně nevyhnula a snídaně jsem si tak nějak povolila. Byly jsme totiž s mamkou a se ségrou nakupovat a v naší rodině se kvůli ségře docela dodržuje taková ta pravidelnost u jídla. No, do Brna nám to trvá cca. půl hodinky autem - v 10:00 jsme přijely a odjížděly po 17:00 takže asi tak :D Prošly jsme město, Vaňkovku i Olympii.
Každopádně, od zítřka začíná týdenní Bootcamp - prostě žádné lenivění a budu jíst jenom snídaně a obědy (možná kdyby jsem měla hóódně velký hlad tak večeře, ale to si zase dám pohyb navíc) Začíná léto, přesně zy týden odlétáme do Španělska a za měsíc do Chorvatska - já tam nebudu za tlustou machnu, já teda ne. Vím, že toho za týden asi moc neshodím, ale aspoň nic nepřiberu ;))

Willa Holland

27. dubna 2012 v 22:42 | Skinny star |  Inspiration
55,5 kg/170 cm - údajně

Co si budeme povídat, prostě na ní něco je. Není to taková ta profláklá hvězdička a přece jenom ji všichni známe. Mini Cooper z O.C. nebo mrcha Agnes z Gossip Girl. Willa je prostě krásná, hubená, křehká, ale hlavně taková ta správná "zlá holka" kterou bych občas tako moc chtěla být.
Podle mě nemá 55 kilo ani omylem, ale bylo to na howmuchdotheyweigh....

27/4/2012

27. dubna 2012 v 22:32 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes s mlékem, malý krajíček chleba se sýrem
Oběd: rybí prsty s bramborem, zmrzlina
Večeře: 1/2 donutu

Pití: voda, koktejl Heaven
Pohyb: 2hod. rychlé chůze (převážně do kopce), posilování

Dneska jsem opravdu vážně přemýšlela, že ten jídelníček nenapíšu. Když si to tak vezmete, zase tak strašné to není. Snídaně je až na ten chleba stejná jako vždycky (aůe zase jsem místo toho vynechala džus a nevím, měla jsem prostě chuť na kousek chleba), oběd je taková krizovka, protože jsme musely udělat něco rychlého kvůli ségře (myslím, že vám napíšu někdy její jídelníčky a program, těm co chtějí žít zdravě by možná pomohl) a tu večeři - byla jsem přesvědčená, že si nic nevezmu, ale pak jsme odcházely z domu a mamka na mě, že jsem nevečeřela a ať si něco vezmu. Takže asi tak.
Myslím, že bych sem buď v neděli nebo v úterý hodila nějaké fotky - bude konec měsíce a aspoň mě to taky trošku k něčemu donutí :)) Držte mi palce ať už konečně na váze uvidím vysněnou 48!

26/4/2012

26. dubna 2012 v 18:27 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes s mlékem
2.Svačina: chleba se sýrem
Večeře: rajská polévka (ze sáčku)

Pití: voda
Pohyb: tancování a běhání po pokoji, chůze

Dneska jsem docela spokojená. Říkám docela protože jídlo v podstatě dobrý (jsem na sebe pyšná, nevzala jsem si nic mimo i když jsem o tom asi 100x přemýšlela), ale vždycky když se na sebe podívám tak vidím spoustu nedostatků,jak to všechno přetíká atd. Všechno to musí jít pryč.
Problém je, že já asi neumím správně cvičit nebo prostě mám pocit, že všechny ty cviky dělám úplně špatně, takže vůbec nepomáhají.
Zítra píšeme jediné dva testy za tento týden tak mi držte palce ať to zvládnu :))
Jo a dneska jsem byla u holičky - pá pá dlouhé (no zas tak dlouhé nebyly) vlásky :((

25/4/2012

25. dubna 2012 v 6:17 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: rohlík se šunkou a se sýrem, sklenička pomerančového džusu
Oběd:cereálie s mlékem

Pití: voda, cc light, horká čokoláda
Pohyb: 30min na rotopedu, chůze

Jo jasně, vím že ta snídaně je taková ne zrovna dietářská, ale já ráno vstávala s tím, že si vezmu tohle, oplatek a k tomu ještě cereálie (prostě jsem měla takovou tu náladu "stejně nehubnu, tak co - aspoň se najím"), no ale pak to naštěstí skončilo takhle a já jsem za to neskutečně ráda. Plus jsem se odhodlala a zajezdila si té půl hodinky na rotopedu, což nebylo zase až tak špatné jak jsem si myslela, tak doufám, že to k něčemu bude, a že jsem to nedělala zbytečně.
Dneska jdu do hudebky a vůbec nic neumím, tak mi držte palce ;))
Večer se ještě ozvu :))EDIT: byla jsem v hudebce a pak se spolužáky venku, bylo to moc fajn a nic jsem si nedala - jen cc light a 2 takové ty žvýkačky z automatu :D ostatní měli hranolky - nevzala jsem si ani jednu! :))

24/4/2012

24. dubna 2012 v 15:39 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornfalkes a mysli s mlékem
Oběd: asi 3 sousta špaget
Svačina/Večeře: koblížek - od mamky

Pití: voda, čaje
Pohyb:chůze

Ahojte kočky, dneska si myslím, že by už to konečně zase všechno mohlo být normální. Nevím proč, ale mám prostě z dneška dobrý pocit, sice se musím naučit spouuuustu věcí na zítra do hudebky, protože jsem celý týden nepřehrávala, respektive přehrávala, ale ne to, co bych měla takže to bude docela fuška, ale určitě mi zbyde čas i na nějaký pohyb, aspoň trošku, ale bude :))
Říkám si, že už to přece nemůžu pokazit, zbývá 4,5hod do 20:00 kdy je tak poslední čas kdy si ještě občas něco vezmu, ale většinou (99%) nejím po 18:00 i když mám sebevětší hlad, takže už to snad vydržím - musím! :))

Děkuju vám všem moc, za vaši podporu, rady, pomoc i kritiku. Všeho si vážím a jsem ráda, že vám stojím aspoň za těch pár ťuknutí do klávesnice :))

EDIT: Haha, no takže ten pohyb moc nevyšel, zavolaly kamarádky ať jim jdu s něčím pomoct, takže jsem se teď totálně unavená vrátila domů. Měla jsem hrozný nutkání si vzít něco k jídlu protože mám docela hlad, ale vydržela jsem to :))

Kalorie tě neudělají šťastnou

23. dubna 2012 v 20:17 | Skinny star |  Star Life
Už tady asi bylo moc článku o jídlu, takže je jasné, že se to muselo pokazit jako vždycky! :// Ve škole mi bylo hrozně špatně, částečně z toho, že jsem asi byla nevyspaná a částečně asi z počasí - některým je špatně,když je ošklivo, mně je špatně když svítí sluníčko, ke všemu mi byla hrozitánská zima, ale to nevadí, protože tenhle pocit mám naopak hrozně ráda :))
Měla jsem snídani, k obědu zmrzku a pak se vrátila mamka z nákupu a už to docela jelo. Na kalorických tabulkách mi to vypočítalo na 1253kcal!!! (dávala jsem tam teda u všeho větší gramáže pro jistotu). No pozitivní je, že tam mám bazální metabolismus vypočítaný na 1369kcal, takže bych měla být pořád v normě a snad se nic tak hrozného nestalo.
Potrestala jsem se sama dostatečně, některé z vás chodí zvracet, já si obleču plavky, koukám do zrcadla, milionkrát se vyfotím a hned mám motivaci an rok dopředu - teda aspoň doufám, že mám!

22/4/2012

22. dubna 2012 v 22:17 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes a Jeníkův lup s mlékem
Oběd: zeleninový vývar, brambory s vepřovým masem
Svačina/Večeře: Bebe kakaové

Pití: voda, čaj, horká čokoláda
Pohyb: chůze

Dneska jsem docela naštvaná, byla jsem opravdu nachystaná na dlouhou procházku, ale bylo hnusné počasí takže to nevyšlo. Na druhou stranu jsem strávila vážně super odpoledne s pár lidma ze třídy takže aspoň to.
K obědu - možná se zdá hodně kalorický, ale vývar je v podstatě za nic, brambory jsou teda horší, ale to maso není tak hrozné jak to vypadá. Mamka kupuje jedině libové a to mi vždycky nechá vydusit/upéct v zabalené v alobalu na olivovém oleji, mám to jenom trošku osolené a opepřené a myslím, že je to takhle mnohem lepší než s nějakou omáčkou nebo tak.
Jsem asi divná, dívali jsme se s děckama na Rozbřesk a jak je tam na konci Bella/Kristin taková hubeňoučká tak všichni "fůůj, to je nechutný" a já si jenom v duchu představovala jak to bude fajn až budu jako ona.

21/4/2012

21. dubna 2012 v 20:16 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes a Jeníkův lup s mlékem
Oběd: zapečené těstoviny, jedna marcipánová čokoládka od mamky
Večeře: rohlík se sýrem

Pití: voda
Pohyb: nakupování, skákání po pokojíku

Vím, že dneska je to hrozné, ale nějak se to vymklo. Zítra to už vezmu zase naplno, slibuju! Dneska tady byl taťka tak jsme jeli do Brna kupovat baťoh - můj vysněný kvítkovaný baťůžek nebyl nikde k sehnání, takže jsem skončila u černé klasiky od Converse - no aspoň se bude dobře kombinovat - snad. V poslední době se mi v obchodech skoro vůbec nic nelíbí, žándá trička, kalhoty, bundy...nic. Úplně nejradši tak nakupuju v obchodech se sportem. I baťoh i tenisky mám odtud. Doufám, že se to brzo změní, protože už teď nemám co na sebe, ale aspoň mám motivaci na hubnutí. Až budu hubená, bude jedno co si koupím, stejně to bude vypadat dobře :))

20/4/2012

20. dubna 2012 v 21:39 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes s mlékem + pomerančový džus
2.svačina: yoplait jogurt (nugátový)
Večeře: rohlík se šunkou

Pití: voda
Pohyb: chůze, skákání/tancování po pokojíku --> nic moc ://

Dneska píšu, jenom abych to zase nezačala flákat, musím prostě mít jistotu, že pořád hubnu, že pro to pořád něco dělám. Dnešek byl docela fajn, ale mám opravdu hrozně!hrozně! moc práce. Musím toho tolik zařídit a do toho stíhat cvičit a co nejmíň jíst. Problém je, že to není jenom na mně, ale jsou to věci, tkeré děláme ve skupině, takže si nejste nikdy 100% jistí, že to vyjde a to je stresující ze všeho nejvíc. Dneska jsem šla s mamkou na nákup, poctivě jsem odmítala všechno co mi nabízela i když mi docela dost věcí koupila - svačiny do školy, jídlo na dnešní večer a tak. Měla jsem dneska hrozné chutě, takže myslím, že jsem to snad nějak ustála, horší bylo, že jsem byla fakt unavená, takže pohyb nic moc ://

19/4/2012

19. dubna 2012 v 20:10 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes s mlékem
Večeře: rýže s kečupem a se sýrem

Pití: voda
Pohyb: 1hod na rotopedu

Dneska nejsem úplně spokojená. Jasně, je to lepší než třeba někdy jindy, ale taky je to jenom jeden den z několika, takže kdybych to takhle (i líp) měla každý den, to bych teprve byla spokojená a to teprve budu. Já už to važně nepokazím - už ne! Dneska jsme měli ve škole tělocvik, já už si tam nebudu připadat nejtlustší a nejnemožnější ze všech, už nepůjdu po ulici a nebudu se stydět za svoje stehna v sukni, tentokrát se mi to povede, protože prostě nedovolím opak.
Zítra se to pokusím zvládnout stejně, ale s lehčí večeř/svačinou (třeba jenom jogurt nebo tak něco) a s pohybem, který víc tvaruje a zpevňuje než posiluje. Držte mi palce ;))
Teď vás oběhnu, udělám pár věcí do školy a hurá spát a probudit se do nového krásného dne! :))

18/4/2012

18. dubna 2012 v 19:42 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes s čokoládovým mysli a mlékem + sklenička jablečného džusu
Oběd: 2 tousty s kečupem a se sýrem (oba dva byly rohové = malé)
Večeře: oplatek

Pití: voda
Pohyb: 1hod. cvičení doma
Mimo: 2 takové ty malinké milky (mamka je dostala od babičky)

Pořád je to na nic! Nic se mi nedaří, nic mi nejde. Zítra na všechnu kašlu, ráno začnu bez džusu = mínus pár kalorií, cerálie si dám do menší mističky, takže toho bude vypadat hodně, na svačinu nic, oběd taky nic, 2.svačina taky nic a na večeři to snad taky zvládnu. Odpoledne se půjdu pořádně projít, dám si svoji trasu lesy a budu v pohodě, aspoň budu pryč z domu = pryč od všeho jídla. Nesnáším se, bojím se zrcadel, ale stejně se do nich pořád dívám a pak akorát brečím. Hnusný, hnusný kalorie, odporný jídlo...

17/4/2012

17. dubna 2012 v 18:46 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes s mlékem + sklenička jablečného džusu
Oběd: 1 vidlička špaget + bílá čokoláda z automatu
Večeře: zeleninový vývar s nudličkami a noky

Pití: voda
Mimo: míň než hrstička čokoládového mysli

Nevím jestli jsem dneska spokojená nebo ne. Spíš ne, asi jste si všimly, že chybí kolonka pohyb - dneska totiž fakt nic většího než chození nezvládám a hlavně nestíhám. Jsem na sebe naštvaná za ten oběd. Nejdřív nesním špagety, protože 1) opravdu nesnáším jezení před spolužáky a kamarády a 2) vypadáte jako nenažrané prase pokaždé když jíte špagety, a pak si dám pitomou čokoládu :X Taky to mysli?! Jsem prostě idiot. Naštěstí na čtvrtek už toho do školy nemáme tolik moc, budu mít po hudebce a všechno bude v pořádku - musí být. Dneska ju jsem se na sebe dívala a říkala jsem si, jak až na to břicho, zadek a boky docela dobrý. Jenom jsem byla trošky vyděšená, vždycky když se prsty nedotknu při obejmutí kotníku rukou je už něco špatně - teď to teda už zase jde - ale těsně!

16/4/2012

16. dubna 2012 v 18:21 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes s mlékem + sklenička jablečného džusu
Oběd: troška bramborové kaše, lískooříšková zmrzlina
Večeře: 2 tousty se sýrem a s kečupem

Pití: voda
Pohyb: 30min. rotoped, troška protažení a posilování

Teda, věděla jsem, že jsem toho dneska snědla víc, ale že toho bylo až tak moc?! Tak to teda ne, zítra už nanovo. No minulý týden jsem se rozhodla, že radši budu jíst oběd před spolužákma ve škole a aspoň pak doma na svačinu nesním všechno na co přijdu - no docela to zafungovalo - zítra už každopádně bez večeře a bez zmrzliny! Mám toho na dnešek ještě spoustu, nejhorší na tom je, že v podstatě si pořád jenom hledám něco, abych to nemusela dělat, ale nemůžu jít ani ven nic když je tam tak hnusně. Dneska je prostě líný den a všechno se tady bortí jako domeček z karet...

<-- Denisa Dvořáková - vypadat jako ona, skáču radostí...

15/4/2012

15. dubna 2012 v 16:58 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cornflakes s mlékem
Oběd: zeleninový vývar, fazole s párkem
Svačina: lískooříšková zmrzlina

Pití: voda, čaj, jablečný džus
Pohyb: troška POP pilates, 30min. rotoped + protažení, 8min. vnitřní strana stehen s overballem

Dneska se mi to vůbec, ale vůbec nelíbí. No pořád je to lepší než nikdy jindy. Jak jsem si myslela, že už jsem tu nohu protáhla tak pořád nic, ale já už na to kašlu, teď su jdu pořádně dát do těla. Prostě to nevzdám, teď už fakt ne.
Už nebudu chodit po ulici a říkat si, že bych chtěla být tak hubená jako ta, nebo ona slečna/paní/holka...už nebudu ležet v posteli a dívat se na svoje odporný stehna. Já to zvládnu, prostě už musím.

P.S. Máte rády Harryho Pottera? A jste na Pottermore?
Já jsem byla zařazena do Nebelvíru a mám hůlku s perem z fénixe - ten nejvzácnější typ :))

14/4/2012

14. dubna 2012 v 21:35 | Skinny star |  Day by day
Oběd: zeleninový vývar, zapečené brambory
Večeře: kousek bábovky z Tchiba

Pití: voda, pepsi light
Pohyb: troška posilování a hodně uklízení (ráno), přes 4 hodiny nakupování (odpoledne a večer)

Tak, dneska jsem to konečně docela zvládla. Ráno mě hrozně bolelo levé stehno (zadní strana), pořád jsem se to snažila protáhnout, ale nic nepomáhalo. Chtěla jsem ráno cvičit, no nakones jsem si řekla, že to radši nebudu pokoušet. Pak přišel oběd, zeleninový vývar nemá skoro žádno kalorie což je fajn a těc zapečených brambor jsem neměla úplně hodně takže taky snad v pohodě.
Potom jsme jely nakupovat, plán pro mě byl bunda boty - boty jsem po čtyř hodinách sehnala (a ve velikosti !37!) ale bunda mi prostě žádná nesedla, nebo se mi nelíbila, nevím co se stalo. Každopádně jsem fakt nejmíň ty 4 hodiny pořád chodily, takže aspoň něco. Jo a večeře v Tchibu - tak co jsem měla dělat...

Samozřejmě že je to těžké. Kdyby to bylo lehké, každý by mohl být hubený.

13. dubna 2012 v 20:23 | Skinny star |  Star Life
Hvězdičky, hrozmě moc se omlouvám, ale šlo to se mnou z kopce. Nesnáším se za to jaká jsem, za to že nic nevydržím, a za to že nedokážu do dodržet ani ty cíle, které si určím sama. Když jsem tenhle blog zakládala, myslela jsem si, že touhle dobou už dávno budu aspoň v prvním cíli a ono nic. Jenže to není vina nikoho jiného než mě samotné. Takže odteď jedu naplno. Prostě buď to zvládnu teď nebo už nikdy. Tohle je moje poslední šance a já to nesmím vzdát.
Nejlepší písnička na cvičení a tak vůbec na motivaci -> LINK

10/4/2012

10. dubna 2012 v 15:42 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: 2 kukuřičné látky se sýrem + sklenička pomerančového džusu
Oběd: 2 vlašské ořechy (vitamín B)

Pití: voda, 2x horká čokoláda z automatu (ve škole) cc light
Pohyb: 80min. rychlé chůze

Tak dneska se mi to celkem líbí (teda, ty čokolády tam být nemusely, ale zase ve škole chodíme do schodů a v podstatě by se daly počítat jako oběd a svačina). Dneska mám relaxační den, to znamená, že asi nebudu jezdit na rotopedu, ale dám si už jenom nějaké posilování, protože to už jsem dlouho nedělala. No a taky jsem šla po škole na procházku. Venku je hezky (ale fouká teda pořádně) tak jsem šla a jelikož bydlíme úplně na konci údolí do lesa = 2km do kopce ( a místy do dost velkého kopce - taky je po cestě celkem dost schodů - ke kostelu, ke kapli,...takže jsem to brala jako "trénink".) no a svůj výlet jsem skončila v obchodě kde jsem si koupila cc light - za odměnu :D Jinak se ale musím do všeho opřít, prázdniny už máme za pár a já když se podívám na svoje známky mám hned po náladě, takže asi tak ://

9/4/2012

9. dubna 2012 v 12:06 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: sklenička pomerančového džusu
Oběd: brambory na másle
Večeře: 2 tousty se šunkou a se sýrem

Pití: voda
Pohyb: 30min. rotoped (ráno) + 30min. rotoped (večer)

Po včerejšku, který se nesl v duchu návštěv příbuzných, tiramisu, zákusků a prostě obecně spousty kalorií jsem dneska totálně na dně, ale musím bojovat, prostě musím! Oběd asi nějak ukecám na menší porci s tím, že mi je špatně (fakt se necítím na smažený řízek) :X. Mám toho na dnešek spoustu! Musím udělat hromadu věcí do školy, na které samozřejmě nebyl čas během prázdnin, taky cvičit do hudebky a zacvičit si i normálně, nějaké posilování a formování postavy. No a taky bych si měla udělat pořádek ve věcech, nějak to přeorganizovat. Musím si udělat nový životní styl, protože takhle už to opravdu dál nejde. Někdy jím fakt že super, pak se zase přejím a pořád dokola - takhle už fakt ne!!!

7/4/2012

7. dubna 2012 v 16:46 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: oříškové mysli s mlékem
Oběd: čočková polévka, troška brambor a 5 malinkých kostiček vepřového masa
Svačina: rohlík se šunkou

Pití: voda
Pohyb: pár cviků na břicho, 150x zvedání pánve

Dneska je prostě divnej den, jídelníček je dost průměr, možná spír podprůměr. Nic mě nebaví, mám hrozné chutě a nedokážu se k ničemu dokopat. Když si chci zacvičit tak mě to hrozně zmůže (znáte takový ten pocit na omdlení když se třepete a motá se vám hlava,...). No nic, asi prostě dnešek nějak doklepu a budu se snažit udržet to v tomhle stavu, maximálně přidat nějaký pohyb a pití. Pokusím se udělat si pořádek ve věcech a na zítra si k babičce vybrat nějaký oblečení, které mě bude nutit co nejmíň jíst - plán na zítra --> zavřít se samotná v obýváku a koukat na fashion TV (jenom doufám, že mi to zase někdo nepřepne na sport)
Prosím, prosím, prosím ať se zase hodím do formy, ať už mám zase normální náladu a ne tady ten pitomý stav ://

6/4/2012

6. dubna 2012 v 21:13 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: oříškové mysli s mlékem
Oběd: rajská polévka, rýže s vepřovým masem
Večeře: rajská polévka

Pohyb: 3 hodiny chození po městě a obchodech, popocházení po výstavě,...
Pití: voda, cc light, čaj
Mimo: 3 laskonky (babička)

Né, že bych byla s dneškem úplně spokojená - přece jenom ten pohyb je tam spíš symbolicky a jídla je opravdu docela dost, no ale zase na to, že jsem tento den strávila u dvou babiček, která nezajímá co jste jedly, nebo budete jíst u té druhé to považuju celkem za úspěch. Za úspěch považuju i to, že už jsem se několikrát zvedala a chtěla si vzít ještě jednu laskonku nebo brambůrky, ale nakonec jsem třeba odešla do vedlejšího pokoje nebo tak...zítra nanovo! :)))
Mimochodem, děda mi dneska řekla, že jsem určitě zase zhubla (následovala přesvědčování o tom, že jsem přibrala - pravda) načež děda prohlásil, že bych stejně měla ještě přibrat, že to ani pěkné není - tohle potěší :))) ( i když to trošku ztrácí význam, pronesené z úst vašeho stokilového dědečka, ale stejně)
A hvězdičky, mockrát vám všem děkuju za podporu, jste kouzelné

5/4/2012

5. dubna 2012 v 16:18 | Skinny star |  Day by day

SMAZÁNO

Dnešek je prostě divný. Ne že bych zase jedla tolik (no, ten oběd je nic moc, ale to je tak když máte prázdniny a vaše mamka taky) no aspoň to bylo dopoledne a od té doby jsem nic neměla a ani nic neplánuju. Jenom jsem po včerejšku hrozně unavená, nic se mi nechce a jsem prostě celá přešlá. Nemám žádnou novou inspiraci (jestli někho znáte, poraďte), nemám ani motivaci, nemám nic. Večer se každopádně dokopu k rotopedu a do té doby jsem budu asi házet nějaká thinspa a tak. Nechci ztratit Anu, kterou jsem možná ani nikdy neměla, ale prostě když jsem měla aspoň těch 47 kilo a jedla jenom oběd nebo snídani, byla jsem opravdu šťastná a plná života. Teď je to o ničem...

EDIT (19:10): Nevím sakra co to se mnou už je :// ne že bych se vyloženě přejedla, spíš už je toho na mě hrozně moc. Přijde mi, že žádný cviky nezabírají tak jak mají, že se mi pořád jenom zvětšují stehna, zadek a břicho + horní část rukou a hubnu jenom ten zbytek a i to tak nějak divně. Já mám totiž pocit, že vůbec nehubnu, nevidím žádné výsledky, vůbec žádné ://

4/4/2012

4. dubna 2012 v 17:38 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: čokoládové mysli s cornflaky a mlékem
Večeře: dobrá máma stracicatella

Pití: voda
Pohyb: 1hod. procházka rychlou chůzí (nic moc, ale moc jsem nestíhala) + cesta do "centra" a zpátky (4x1,5km)

Tak hvězdičky, snad dnešek už nijak nepokazím. Teď jsem si vzala ten jogurt a myslím, že nemám vůbec hlad. Je tak super, že už začínají prázdniny - sice jen na 5 dnů, ale stejně. Prostě teď je zase na všechno trošku času, budu si moc udělat pořádek ve věcech, ve váze, ve všem... :)) Po hudebce jsem měla dobrou náladu (i když jsem to hrozně kazila) tak jsem se šla ještě projít, venku je krásně. No a večer jdu se spolužáku "na pizzu". Tam to bude jednoduché, nesnáším jíst před lidma. Takže cc light, bonaqua a čaj to jistí :)) Kdyby mě někdo nutil něco sníst (budu tam se ségrou) tak co myslíte, že je menší zlo - Marlenka, hranolky, zmrzlinový pohár nebo pizza?
Ale, já už to nepokazím!

EDIT: Tak večer jsem to nakonec vydržela o cc light. Bylo to úžasný miluju svoje spolužáky - ještě od 22:00 do 23:00 jsme chodili po venku. Pak jsem se teda vrátila domů a dala si půlku rohlíku se sýrem, ale čert to vem - za ten večer mi to stálo :))

Vážně chceš vážit tolik po zbytek svého života?!?

3. dubna 2012 v 17:31 | Skinny star |  Star Life
Nechápu to, prostě to nechápu...nechápu proč nemůžu mít super jídelníček a pohyb víc než 2 dny za sebou. Nechápu, že když se najím, mám větší hlad než předtím. Nechápu proč mě bolí celé tělo i když se protahuju opravdu pořádně. Nechápu, proč zvládám nejíst když jsem celý den doma, ale ne když jsem ve škole. Nechápu, proč se mi prostě nemůžu dařit. Nechápu, proč musím být zaseklá na podělaných 49kilech. Nechápu, proč jsem jediný člověk co za existenci svého blogu nezhubl ani deko. Nechápu, nechápu, nechápu...aneb dnešní jídelníček ještě o zmrzlinu horší než ten včerejší ://

2/4/2012

2. dubna 2012 v 20:17 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: čokoládové mysli s cornflaky a mlékem
Oběd: 2 kakaové sušenky BeBe
2.Svačina: donut
Večeře: plátek chlebe se šunkou a se sýrem

Pití: voda, sklenička pomerančového džusu
Pohyb: 1hod na rotopedu + 15min. důkladné protažení celého těla (aspoň doufám)

Tak hvězdičky, omlouvám se, ale dneska jsem to zprasila na celé čáře :X Je mi ze sebe úplně špatně. Jasně, možná, že před rokem bych teď šla spát s pocitem, že jsem toho tolik nesnědla, ale dnes je dnes! Už od rána mi bylo ve škole špatně, byla jsem celá přešlá a proto jsem taky snědla ty 2 Bebe, myslela jsem, že když se najím hned, tak pak aspoň doma nedostanu "vlčí hlad" --> omyl. Naštěstí jsem musela odejít do hudebky (pohyb! 1,5km daleko -tam + zpět) a to bylo asi jediné štěstí, jinak bych spořádala snad celou spíž.
Chtěla jsem to nějak vycvičit, tak jsem si řekla, že si dám aspoň 30min. na rotopedu (bylo už docela pozdě) a znáte ten pocit když už nemůžete, ale řeknete si, že toho ještě trošku zvládnete? Takže se z 30 minut vyklubalo 45 a z těch celá hodina. Aspoň tohle mi udělalo radost. No nic, jedu dál a doufám, že jsem aspoň něco spálila a né že jsem si nabrala jenom svaly a tím další kila...

1/4/2012

1. dubna 2012 v 19:55 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: sklenička pomerančového džusu
Oběd: polévka vývar s opečeným rohlíkem, brambory se šunkou a se sýrem

Pití: hlavně voda, troška cc light, trošička čaje
Pohyb: 15min. běhání po pokojíku, 250x levá noha, 250x pravá noha, 3min. ruce, 100x zvedání pánve, 8min. vnitřní strana stehen s overballem

Hvězdičky, jak se máte? Já jsem to dneska myslím celkem zvládala, jestli to půjde odteď tak dobře jako tenhle víkend jsem docela spokojená :)) Dneska jsme byli zase v kině - Hunger Games vs. Probudím se včera -> 1:0 (ale Jirka Mádl to zachraňoval). Musím vám něco říct - Všechny do jedné, jste moje thinspirace! Vážně, bez vás bych byla nicka. Chtěla jsem napsat dnešní jídelníček, tak jsem vás oběhla a bylo mi ze sebe špatně (do té doby by jsem měla za pohyb jen asi 15min. běhání a 45min. chůze -obchody, cesta z parkoviště), vy jste toho měly tolik a já tady jako totální nicka tohle? Tak jsem si ještě zacvičila - je toho málo, vím, ale mám ještě spoustu věcí do školy, hudebky atd., ale zvládla jsem to jenom díky vám, děkuju <3