Březen 2012

31/3/2012

31. března 2012 v 22:31 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: nic
Svačina: nic
Oběd: masový vývar s kuličkami do polívky, těstoviny s rajskou omáčkou
2.svačina: nic
Večeře: nic
2.večeře: 1/2 čokoládového muffinu z Tchiba

Pití: voda, čaj, cc light
Pohyb: 30min. na rotopedu, chození po obchodech

Hvězdičky! Já jsem to zvládla, myslím, že teď už to opravdu dokážu, prostě 45kilo jdu si pro vás (1.cíl)! Oběd jsem sníst musela, nemůžu dělat problémy. Potom jsme byly v kině a mamka se ségrou věděly, že jsem nevečeřela, tak jsem měla se ségrou napůl muffin, ale bylo to hrozně fajn. Opravdu teď odcházím spát s dobrým pocitem :)) Držte mi palečky ať jde zítřek minimálně stejně dobře jako dnešní poslední březnový den :))

30/3/2012 (u babičky)

31. března 2012 v 8:49 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: oříškové mysli s mlékem
Oběd: 2 tousty se šunkou
Svačina: troška zmrzliny
Večeře: rýže se šunkou (u babičky)

mimo: 3 malinké šátečky z listového těsta plněné nutellou
Pití: cc light, voda, čaj

Tak jsem včera úspěšně dopsala seminárky (začala jsem to dělat 2hodiny řed termínem a odeslala asi 2minuty před uzávěrkou takže fakt v klídku ://) Předtím jsme byly u babičky, myslím, že jsem se držela. Rýže není tak strašná a ty šátečky byly fakt malinký - oproti tomu, co u ní spořádám normálně je to výborný :)) Tak a teď se naplno vrhám do hubnutí! Mám kolem sebe spoustu thinspirace (i když se mi to nelíbí, přijde mi, že vždycky v ruhém pololetí mi přestává jíst jedna kamarádka) a já se jím vyrovnám! Držte se <3

29/3/2012

29. března 2012 v 19:54 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: medové cornflakes smíchané s oříškovým mussli + mléko
Svačina: 2 lízátka
Oběd: 2 lízátka
Svačina: perník s ovocnou náplní
Večeře: polévka vývar s pár nudlemi

Pití: voda
Pohyb: hodina plavání ve škole, 30min. rotoped, 30min. chůze

Tak mě tady máte zase zpátky. Dneska jsem dopsala jednu seminárku, zítra dopíšu druhou společně s dvěma testy a už jsem tady napořád. Budu se učit jako nikdy předtím, cvičit jako nikdy předtím a jídelníčky budu mít tak dokonalé až se sama budu divit. Tenhle je takový dost začátečnický, ale chtěla jsem ho sem dát abyste věděly, že jsem opravdu zpátky. Ty lízátka jsou moje a kamarádky úchylka - pořád si říkáme, že v tom aspoň není moc tuků, jenom cukry a ty se spálí rychle, ne? S tím už ale končím!!! Končím se všema sladkostma, bílým pečivem, atd. Pojedu v jogurtech a mussli! Holky já to musím zvládnout, MY to musíme zvládnout

Nikdy to nevzdávej!

23. března 2012 v 17:38 | Skinny star |  Star Life
Holky, hrozně moc se omlouvám, ale březen je měsíc na nic. Teď jsme na horách, pořád vás pravidelně obíhám, ale fakt nemá cenu něco přidávat. Jím tak nějak divně - je to samá horká čokoláda, zmrzlina, oplatek...ale zase denně 4-5hodin v kuse snowboarduju a tak 2-3hod. se procházíme po středisku takže aspoň pohyb no :D
Do toho mám ještě spoustu práce do školy a potřebuju mít všechny známky v pořádku tak do května, protože pak už vážně nic neopravím.
Tím chci říct, že mě můžete čekat 1. dubna v plné parádě i s fotkami, silnější a odhadlanější než kdy předtím! Zatím se držte :* <3

19/3/2012

20. března 2012 v 15:19 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
2. svačina: Ben and Jerry's (cookie dough 120ml)
Večeře: plátek chleba se sýrem

Mimo: asi 15 želatinových bonbónů
Pití: voda, kofola bez cukru
Pohyb: 4hodiny chození po Brně

Včera jsem jela se ségrou na soutěž a pak jsme si udělaly pěkný den. Myslím, že to dopadlo celkem dobře - vynechala jsem oběd v McDonaldu, který si dala ségra, nedala jsem si Horkou čokoládu a muffin jak jsem měla ve zvyku, ale "jenom zmrzlinu" a večer jsem se doma navečeřela. Na žádný pohyb doma už nebyl čas a taky mi celý večer nejel blog - proto píšu až teď. Myslela jsem si, že po včerejšku už budu dnes vypadat líp, ale já se na sebe nemůžu ani podívat :X Držte mi palce holky, čeká mě Španělsko, Chorvatsko a možná ještě Korfu a já vážně nechci vypadat jako lachtan...

18/3/2012

17. března 2012 v 20:03 | Skinny star |  Day by day
Snídaně (8:00): cereálie s mlékem (150kcal)
Oběd (12:30): fazole vařené (100kcal)
Svačina (15:00): dobrá máma straciatella (123kcal)
Večeře: rohlík se sýrem (150kcal)
Celkem 500kcal

Pití: 2 litry vody,
Pohyb: ráno - posilování (10min. běh, 200x pravá noha, 200x levá noha, 100x zvedání pánve, 10min. vnitřní strana stehen s overballem, 3min + 3min ruce, 10 kliků, 45 dřepů, 3x30 sec. kmitání nohama)

Takže jsem se rozhodla, že si to tady projistotu všechno napíšu. Jasně, budu se asi celý den soustředit na ty časy, kdy mám jídlo, ale aspoň v tom bude pořádek. Taky pohyb mám naplánovaný, takže se prostě budu jenom držet seznamu a bude to fajn - musí!

Jídlo je jediné, čeho se musíme vzdát

17. března 2012 v 16:28 | Skinny star |  Star Life
Hrozně, hrozně, hrozně moc se omlouvám, že jsem tak dlouho nenapsala (jestli to někoho trápilo), ale byl to těžký týden. Po tom, co jsem strávila týden s babičkou jsem připbrala na 51!! kilo. Každé ráno jsem strávila půl hodiny před skříní s oblečením a brečela, protože jsem stejně ve všem vypadala hrozně tlustá. Do toho jsme psali asi milion testů ve škole a já měla před olmypiádou z francouzštiny - prostě idylka! Ale to je teď za mnou.
Víte, přemýšlela jsem "Co když prostě odejdu z blogového světa, no tak budu mít 51kilo (myslím, že to je tak moje normální váha, výš to nikdy nešlo), nic se nestane." Jenže ono by se stalo. Vím, že by přišel den, kdybych byla úplně na dně a vzpomněla si, jak jsem všechno vzdala, jak jsem se vzdala hubenosti, dobrých známek, oblibě u kamarádů, vysněného oblečení - prostě všeho, a to by mě v ten moment položilo asi ještě víc. Takže ne, já to opravdu nevzdám. Dneska jsem jedla tak nějak normálně, ani hodně, ale ani málo, ale od zítřka (ne od zítřka, ale od TEĎ!) začínám nanovo a mnohem, mnohem líp. Nenechám se ovládat jídlem, zas tak dobrý to stejně není. Budu mít super známky, super postavu, super kamarády, super život. A vy můžete taky!!!
Pojďmě holky, zvládneme to!

11/3/2012

11. března 2012 v 15:28 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: sklenička pomerančového džusu
Oběd: francouzské brambory
Svačina: rohlík s nutellou

Pití: voda, kofola bez cukru, čaj
Pohyb: 10min. běh, 7min. vnitřní strana stehen s overballem, 50 dřepů, 100x zvedání pánve

Tak, dneska už je to konačně zase celkem normální. Ten pohyb byl kolem půl jedenácté ráno tak snad to bylo účinnější než večer, kdy ještě zaposiluju břicho, nohy,...Když cvičím ráno tak mám pak hrozně dobrý pocit, že už jsem něco udělala a že teď už to prostě nesmím pokazit!
Teď plánuju spánek, protože mě nějak bolí hlava, potom vypít hektolitry čaje, udělat věci do hudebky a do školy a cvičit, cvičit, cvičit. Břicho už docela splasklo, ale zadek a stehna, taky ruce - katastrofa. V květnu jedu do Španělska a ne, já tam nebudu za tu tlustou, oplácanou nebo i normální holku. Budu za tu štíhlou panenku, která vypadá, že se každou chvilkou rozbije.

Podléhání jídlu ukazuje slabost, buď silná a budeš lepší než kdokoliv jiný

10. března 2012 v 19:05 | Skinny star |  Star Life
Ahoj hvězdičky,
tak dnešek no nevím. Oproti celému minulému týdnu to bylo s jídlem úplně na jedničku, ale pořád to bylo hodně oproti tomu, co bych si představovala. Snědla jsem snídani, oběd a svačinu, problém je, že jsem toho do těchto jídel nacpala celkem dost takže asi tak. No večer jsem si 30minut zaběhala po pokojíku tak snad to aspoň něco spravilo. A zítra bychom měly jít se ségrou dopoledne běhat ven a odpoledne mám slíbené cvičení dohromady (to je fajn, protože si aspoň vyměníme cviky - já cvičím takovou svoji směsku jógy, posilování, pilates, kalanetiky a všeho možného a ona má zase tipy z videií z youtube, tak snad už to bude dobrý). Rozhodla jsem se, že sem příští neděli asi zase hodím fotky a budu to mít jako takovou motivaci - přece sem nemůžu dát úplný hnus! Zítřek už se musí povést dokonale, musím zase najít tu správnou cestu.

Nedokonalost těla, ukazuje nedokonalost duše

9. března 2012 v 16:39 | Skinny star |  Star Life
Hvězdičky,
omlouvám se, že jsem tady tak dlouho nebyla, ale tenhle týden u mě byla babička. Nechtějte vědět, co jsem všechno snědla = musela sníst. Babička má asi pocit, že všichni sní tolik co děda nebo bratranci, ale já ne! Já za týden to, co oni během jediného dne, takže asi tak. Nestoupám na váhu. Zvážím se až v neděli, protože přes víkend už jsem zase jenom s mamkou a se ségrou a ty tolik nevyvařují, tak se to snad uklidní a taky budu moc cvičit.
Několikrát jsem během tohoto týdne došlo do bodu, kdy jsem seděla u záchodu s prsty v krku a snažila se vyvolat zvracení - bezúspěšně :// a to jsem si myslela, že takhle daleko nikdy nezajdu. Jenže já už nejsem ta nejhubenější ze třídy, to je ale to, po čem toužím úplně nejvíc. Být ta nejkřehčí, nejdrobnější, nejhubenější holka z celé školy - ta, o které si všichni povídají. Takže asi tak. Ušla jsem už moc dalekou cestu na to, abych to teď vzdala.
btw. mám úplně tu stejnou sukni - ve velikosti 34

5/3/2012

5. března 2012 v 21:15 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomeranočvý džus
Oběd: rýže se sýrem
Večeře: malinkatý (opravdu) kousek bábovky a půlka čajové lžičky nutelly

Pití: coca-cola, voda
Pohyb: chůze (3km) + asi 2hod. uklízení (+ šlehání sněhu na bábovku - ručně!!! nechci zítra vidět svoji ruku)

Tak hvězdičky, dneska jsem docela spokojená, ale zítřek bude tísíckrát lepší!!! Mám v plánu zacivičit si hned ráno a první (a zároveň poslední) jídlo si dát až když přijdu domů ze školy (kolem 17:00 počítám) protože na mě bude čekat babička, která se zdrží až do pátku - tak mi držte palce ať to nějak zvládnu :)) prostě musím! Naštěstí je tenhle týden ve škole takový volnější tak by mělo být všechno v pohodě, jenom teda musím ještě cvičit do hudebky - hrozný! No nic, já jdu spát...doufám, že se vám dnešek povedl, držte se :*

4/3/2012

4. března 2012 v 17:47 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
Oběd: polévka vývar, plátek dušeného hovězího masa a asi 100g brambor
Večeře: activia sladká/bílá s hrstičkou cereálií

Pití: coca cola, voda
Pohyb: nic, možná ještě něco přidám

Tak, konečně se po delší době hlásím s jídelníčkem a není to tak špatné na to, že je víkend. Udělalo mi to celkem radost, citím, že mám nad sebou kontrolu a to mě drží nad vodou. Co mi radots neudělalo jsou moje známky :X Vážně s tím musím něco udělat, takže zbytek dneška asi strávím dopisováním sešitů - to je pro mě naprostý základ, mít pořádek ve věcech, jinak neudělám vůbec nic. Holky držte mi palce ať to nějak zvládnu! Teď tady sedím a počítám si, kolik musím dostat jedniček aby mi na konci roku vyšly známky, které chci. Budu se s tím prostě se vším muset poprat, ale já to zvládnu :))

Lžu, podvádím, zasloužím si trpět-hladem!

2. března 2012 v 19:11 | Skinny star |  Star Life
Hvězdičky, vůbec nevím co to se mnou je. Dneska ani nenapíšu jídelníček protože se za něj opravdu stydím! Jsem celá nějaká přešlá a unavená. Nechápu jak jsem to mohla takhle pokazit. Ale víte co? Stalo se, ale jedu dál. Zítra bohužel nic nenadělám - víkend. No asi si nedám snídani a sním jenom oběd za celý den. To nějak zvládnu. A v neděli to samé + možná odpoledne třeba jogurt. To prostě musí vyjít takhle! Já prostě pojedu k moři a budu mít 40kilo (nebo aspoň 44 - to byla váha s kterou jsem byla asi nejvíc spokojená - vždycky jsem tam měla tu jednokilovou rezervu k 45 kilům, které pro mě tenkrát byly hranice mezi hubeností a tloušťkou - kdybych tak věděla.

1/3/2012

1. března 2012 v 23:02 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: dobrá máma straciatella se 2 nízkotučnými sušenkami + jablečný džus
Svačina (15:30): ovocný čaj + 4 nízkotučné sušenky
Večeře: smažený sýr + hranolky

Pití: coca-cola light, jablečný džus, voda
Pohyb: 3 hodiny nakupování, 1hod. tělocvik ve škole

Dneska jsem docela spokojená. Ta svačina - mohla jsem si dát jenom 2 sušenky nebo tak, ale zase to bylo po tělocviku a před nákupama tak snad dobrý. Víc mě štve ta večeře - snažila jsem se to všemožně ukecat (dám si něco doma, tak mně stačí polívka,...) nic nepomáhalo. No naštěstí jsem tak půlku toho sýru dala ségře a těch hranolek zase nebylo tolik tak snad to bude v pohodě. Zkoušela jsem si dneska dvoje šaty v Tally Weijl - jedny byly 36, byl na nic pásek pod prsama, zapla jsem ho na nejužší co to šlo a pořád plandal. Druhé byly 34 a taky mi byly velké. Pak jsem si koupila tričko v H&M - velikost 34, dělá dobrou postavu :))