Šťastný nebo smutný, bohatý nebo chudý, nejlepší je být hubený

18. února 2012 v 20:58 | Skinny star |  Star Life
Včera jsem byla posedět s kamarády. Ne že bychom něco pili nebo tak, jenom si povídáme, ale řekly bych, že jsme docela blázniví a mám svůj specifický smysl pro humor - jsme hoooodně sarkastičtí, takže možná občas vypadáme, že jsme v podstatě největší nepřátelé, ale my to všechno říkáme ze srandy. Já jsem si dala jenom vodu, a na večeři horkou čokoládu. Teď už nevím kdo co řekl, ale já jsem odešla na záchod s tím, že s tlusťochy nesedím a jenom slyším "a teď se jde vyzvracet" (ze srandy samozřejmě. Pak jsem se vrátila a všichni " tak co, vyblinkaná?" a já říkám "jo jasně, dáme si ještě jednu čokoládu ne?" a smáli jsme se. Pak se mě kluci zeptali jestli taky jím vatu s olejem jako modelky - nevím kde to zase vzali, a já "jo, jasně! To náhodou není tak špatný" a oni na mě vyvalili oči "počkej, ty to fakt jíš?" a já říkám "jasněže ne" a holky se jenom smály a říkaly jak je to vtipný, že by tomu kluci i věřili a kamarád "tak ona na to i vypadá"
Ani nevíte jak mě to hrozně potěšilo! Ale zároveň jsem se hrozně styděla, protože žeru jako prase...kdyby tak věděli. Ale já jim ukážu :))
 


Komentáře

1 Mišenka | Web | 18. února 2012 v 21:02 | Reagovat

ahoj byla bych moc ráda,kdyby ses u mě na blogu pochlubila se svými mazlíčky(pokud nějaké máš a nemusí to být křeček)=)stačí se kouknout tady:
http://zlaty--krecek.blog.cz/1202/pochlubte-se-svym-kreckem-o

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.