18/2/2012

18. února 2012 v 21:03 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
Oběd: polévka vývar, špagety se sýrem, sušenka romance

Pití: voda, čaj

Konečně, Konečně mám zase cereálie. Když jsem je neměla měla jsem vždycky špatný pocit, že to kazím už od rána. Uznávám, že ta sušenka tam nemá co dělat, ale s tím už asi nic nenadělám co? Taky dneska nemám žádný pohyb, ale byla jsem unavená a tak jsem cvičila na flétnu a dělala nějaké věci do školy ať mám na cvičení čas zítra. To pojedu rotoped, posilko, jóga, běhání, zase rotoped! Prostě musím!!! Dneska ráno bylo na váze 48kg! nemůžu si dovolit to zase pokazit, už ne. Už jsem daleko, když se podívám, kolik jsem toho byla schopná sníst ještě třeba tak před Vánoci nebo měsíc zpátky - je mi ze sebe špatně. Prostě teď už jedu na plno. Budu dokonalá. Teď se jdu napít spousty vody a hurá do postele. Zítra je nový den a já to nehodlám pokazit.
 


Komentáře

1 BePerfect | Web | 19. února 2012 v 10:57 | Reagovat

Jojoo, určitě..myslela jsem to spíš tak, že mně bude stačit hlavně to plochý břicho. Se zbytkem jsem jakž takž spokojená :)
A máš pravdu, včera jsem si udělala ještě takový rituál, zapálila svíčky, přidala vůni..a říkala si, že z toho pokoje už nikdy nevylezu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.