Únor 2012

29/2/2012

29. února 2012 v 16:24 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: tmavá bageta se sýrem + pomerančový džus
Oběd: 80 nebo 100g bramborové kaše
Svačina: oplatek

Pití: kofola bez cukru, voda
Pohyb: 3km cesta do hudebky a zpátky (ještě plánuju běhání nebo něco - dopíšu)

Dnešek je po tom včerejšku hotový ráj i když teda nejsem úplně spokojená. 1) to ráno - ráda snídám cereálie nebo aspoň jogurt, tohle fakt není můj styl, 2) ten oplatek :X no, naštěstí to bylo ještě odpoledne a před tou cestou do hudebky takže to nebude tak strašný snad. Holky mám hroznou radost, ve škole jsme dneska psali 3 testy a myslím, že dopadnou dobře - hrozně jsem se toho bála, nevěděla jsem, co se mám určit dřív - možná proto to včera dopadlo tak jak to dopadlo, ale nakonec to bylo celkem v pohodě :)) No a zítra to snad bude ještě lepší, po škole pojedeme nakupovat do Brna. Takže se ráno nasnídám a pak nic nic nic! :))

28/2/2012

28. února 2012 v 16:17 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
Svačina: sušenka romance, plátek chleba se salámem, perník

Pití: voda, čaj, kofola bez cukru
Pohyb:

Nesnáším se! Nesnáším se! Vím, že ta svačina je hrozná,přímo příšerná. Jsem blbá, jednou začnu jíst a nedokážu přestat, musím s tím skoncovat. Musím se naučit jíst obědy, jenže mně dělá problém jíst před lidma ze třídy, nebo ve škole obecně. Ráno vstávám dokonce dřív než všichni ostatní abych se mohla nasnídat sama. Ještě ke všemu nevím jestli si dneska stihnu zacvičit, protože toho mám spoustu du školy a dneska to nedopadlo moc dobře (se školou) bylo to fakt hrozný :'/ už nevím co mám dělat, jsem asi ta největší nula na světě. Omlouvám se...jenže, když to teď vzdám, budu si všechno vyčít mnohem víc. Mám teď na něco hroznou chuť, ale nepůjdu si to vzít, neřeknu si, že už jsem to stejně pokazila tak co. Nezkazím to ještě víc - vylepším to!

27/2/2012

27. února 2012 v 18:03 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
Svačina (15:30): plátek chleba se salámem, 1 sušenka (pekla jsem je a chutnají jako kakaové Bebe)

Pití: kofola bez cukru, voda, čaj
Pohyb: cesta do hudebky a zpátky (3km - dohromady), 25min. běhání po pokoji

Dneska jsem se celkem držela, ale pak jsem to trošku zkazila no...nechtěla jsem v hudebce padnout - to už se mi párkrát stalo ikdyž jsem jedla normálně, tak jsem si radši vzala ten chleba. Měli jste slyšet mamku se ségrou "Ty náš malý otesánku, jo vem si ještě sušenku" nejhorší na tom je, že ony to snad myslí vážně...zítra píšeme test z biologie, zatím sice nemám známky úplně nejhorší, ale zdá se mi, že už na školu začínám zase kašlat a to nechci, takže se to MUSÍM naučit. Teď vás oběhnu, pak kouknu na tu školu no a pak si možná zacvičím, uvidím jak mi to vyjde. Ach jo, nemůžu si dovolit zase spadnout do špatných známek a pak to dohánět na konci školního roku, prostě nemůžu. Buď zaberu teď nebo nikdy.

Keira Knightley

26. února 2012 v 15:10 | Skinny star |  Inspiration
50kg/170cm - údajně

Hodně lidí ji nemá rádo, jo občas působí tak nesympaticky. Je to jeden z těch lidí u kterých nevím, jestli je mám ráda nebo nenávidím. Každopádně bych vraždila pro to, vypadat jako ona, protože krásná, krásná je určitě.

26/2/2012 (+ fotky)

26. února 2012 v 10:01 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
Oběd: francouzské brambory

Mimo: 2 sušenky cookies (15g sacharidů kcal?)
Pití: voda, čaj
Pohyb: protáhnutí, 30x zvedání nohou s overballem (břicho), 3x30sec. kmitání nohama, 5min. vnitřní strana stehen s overballem, 20x šikmé břišní svaly na obě strany, 30x břicho, 15min. cviky na zadek a stehna podle staré ELLE

Dneska to nesmím pokazit, prostě si to už nemůžu dovolit! Domluvila jsem se s mamkou, že teď budu doma vařit a péct, hrozně mě baví vymýšlet si nové recepty, servírovat jídlo a tak. Navíc s tím pečením to mám vymyšlené tak, že budu péct jenom to, co mi nechutná - třeba do bábovky schválně nasypu rozinky co nesnáším -> všichni kolem mě budou přibírat a já budu v klídku :))
Dneska se vám asi vyfotím, ale až na večer, protože to mi snad splaskne břicho po activii a taky budu po cvičení. Dneska ještě budu dodělávat spoustu věcí do školy a cvičit na flétnu + si buď ještě zacvičím, nebo pojedeme někam na výlet :))

25/2/2012

25. února 2012 v 17:45 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: Dobrá mám straciatella, 2 sušenky* + pomerančový džus
Oběd: polévka vývar s opečenými rohlíky, asi 100g brambor
Svačina: rohlík se sýrem

Pití: voda, čaj
Pohyb: 200x levá noha, 200x pravá noha, 30 dřepů, 10 kliků na bicepsy, 10 kliků na tricepsy, 2min. ruce, 1hod uklízení, 20min posilování se ségrou...ještě něco udělám, ale je tady ségra a mě to před ní nebaví :/ :D
Mimo: asi 5 sušenek*, půlka rohlíku

Dneska je to takový divný. Pořád jsem jenom musela chodit a něco ujídat :// Byl tady taťka (rodiče jsou rozvedení) a vím, že to bude znít divně, ale to je prostě jako kdyby tady byla návštěva, nemůžete fungovat normálně - kdyby tady nebyl šla bych si zacvičit, ale takhle jsem si mohla jít leda udělat čaj a když už mám čaj tak si vezmu i sušenku protože je nuda - no hrůza...chci mít jídelníčky, kde bude jenom nic nic nic, ale asi nikdy mít nebudu, nevím co mám dělat. Počkám až odejde ségra a pustím se do cvičení. Zítra je nový den a dnešek už víc nezkazím!

24/2/2012

24. února 2012 v 14:22 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: půlka rohlíku s nutellou, activia sladká bíla + pomerančový džus
Oběd: 1 kopeček bramborové kaše (myslím tak 50g)
Svačina: Dobrá máma straciatella
Večeře: kornspitz se šunkou

Pití: voda
Pohyb: 2hod. nakupování

Hvězdičky! Ani nevíte jakou ohromnou radost jste mi včera udělaly. To jsem opravdu nečekala (jasně, strávila jsem včera asi 2hod tím, že jsem komentovala vaše články, ale to dělám, protože mě to baví a vím jakou to udělá radost, fakt jsem nečekala, že tolik z vás přijde a okomentuje ty moje). Taky jsem ráda, že mám 3 nové SB - děkuju holky, spolu to zvládneme :))
To bylo tak na úvod. Dneska jsem myslím s jídlem docela spokojená. Jogurty jsem hrozně dlouho nejedla, ale řekla jsem si, že bych měla jíst aspoň něco trošku zdravějšího než jenom pořád bílé pečivo a tak (rohlík jsem si dala, protože můj žaludek by po ránu samotný jogurt nezvládl). Co myslíte, je to dobrý? A které jogurty vám nejvíc chutnají?

EDIT: Tak jsem si na večeři dala ještě kornspitz :x Teď jsme se vrátily z Brna, takže budu šetřit svaly na zítra a pořádně si zaposiluju - ještěže už je víkend!

23/2/2012

23. února 2012 v 17:08 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
Oběd: jogurt Fantasia (s čoko křupinkami), 1 malý plátek chleba se sýrem
Svačina: donut

Pití: voda, čaj
Pohyb: dneska jsem nějaká přešlá, takže asi nic...možná ještě něco večer dám jestli mi bude líp

Dneska je jídlo celkem fajn i když mě štve ten donut nebo chleba (nemůžu se přesně rozhodnout který z nich). Chleba - to jsem prostě "jenom" měla hlad, ale ten donut mi přinesla mamka (já nevím, jak u vás, ale my když už jsme všechny doma, tak si většinou sedneme u stolu v kuchyni, uděláme si třeba čaj nebo něco a povídáme si, jaký byl den, atd. no a dneska mi mamka k tomu povídání koupila donut - ne vážně nebudu kazit náladu tím, že ho nechci) takže asi tak...bylo by mi líp, kdybych k tomu měla aspoň pohyb, ale docela mě bolí nohy a nechci se přetáhnout, taky jsem opravdu unavená, takže uvidím :))

Každopádně, dneska ráno -->48kg! Woohooo :)))

22/2/2012

22. února 2012 v 16:18 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
Oběd: 1 plátek chleba se sýrem + půlka rohlíku s nutellou

Pití: voda, kafe, kofola bez cukru
Pohyb: 200x levá noha, 200x pravá noha, WMYB ruce, 100x zvedání pánve, 3x30sec. kmitání nohama, 5min. vnitřní strana stehen s overballem, 30 dřepů, 20x zadek, 20min. běh

Nevím co si mám o dnešku myslet. Tou půlkou rohlíku jsem to dost zkazila (zkazila jsem to i tím chlebem, ale měla jsem hrozný hlad), no naštěstí mám dneska hudebku a to se rovná 2x20minut rychlé chůze tak aspoň něco. Teď si půjdu zacvičit, pak kouknu na biologii pak zase cvičit a troška chemie a pak ještě nějaký cvičení a pořád dokola...mám toho hrozně moc a nestíhám...

A moc děkuju za všechny vaše komentáře. Když nic nepokazím dala bych sem ke konci týdne nějaké fotky ať vidíte jaký jsem špek...

21/2/2012

21. února 2012 v 18:07 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
Svačina: donut
Večeře: 2 plátky chleba se šunkou a sýrem

Mimo: 3 nízkotučné (zní to dost divně, ale jedna má 0,4g tuku) sušenky s nutellou

Pití: kofola bez cukru, čaj, voda
Pohyb: 15min. běhání po pokoji, 30 dřepů, 10 kliků, 20x břicho, 200x pravá noha, 200x levá noha, 100x zvedání pánve, WMYB ruce, 3x30sec. kmitání nohama (břicho)

Ach jo, začínám se hrzoně přežírat (proto jsem taky nenepsala včerejšek ten byl ještě o trošku horší - pak jsem taky večer dostala záchvat a hodinu a půl cvičila). Je to jako začarovaný kruh a já nevím jak z něj ven. Šla bych se třeba projít s kamarádkama abych neměla jídlo pořád na očích, jenže toho mám opravdu docela dost do školy a tohle pololetí si to fakt nechci ničím pokazit. Teď bych se taky měla učit ZSV, ale prostě nemůžu, nejde mi to...přijdu jsi hrozně bezcenná a nemožná! Tohle nechci, chci získat zpátky sebedůvěru (no, zpátky...nikdy jsem ji vlastně neměla) chci aby mi to šlo ve škole, aby když dostanu etudu v hudebce jsem ji uměla zahrát hned na poprvé a k tomu všemu mít nohy jako hůlčičky a ruce jako párátka...

19/2/2012

19. února 2012 v 19:32 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
Svačina: 2 nízkotučné sušenky + čaj (1 sušenka má 40kcal a 0,4g tuku)
Oběd: polévka vývar, brambory na másle (asi 150g)

U babičky
- 1,5 kousku drobenkového koláče, asi 7 božích milostí, 2 plátky chleba se sýrem a se šunkou

Pití: voda, limonáda
Pohyb: 200x levá noha, 200x pravá noha, 30x zvedání nohou s overballem (břicho), WMYB ruce, 20 šikmné břišní svaly na obě strany, 100 zvedání pánve, 2min. pozice hory, 7min. vnitřní strana stehen s overballem, 30 dřepů, 15min. běhání po pokoji

Věděla jsem, že pojedeme k babičce a proto jsem si zacvičila už předtím. Vím, že to jídlo je strašný, ale někdy se prostě musíte rozhodnout jestli zklamete sami sebe, nebo ty na kterých vám záleží. Myslete si o mě, že jsem prase, ale já to prostě pro babičku udělám, nemohla bych se dívat na to, jak je jí líto, že tam přijedeme a pak nesníme to co pro nás nachystala. Vážně 1 za týden to prostě vydržím a hotovo. Bude se to lepšit, ale nebude to prostě normální den - bude to den u babičky kdy prostě sním to, co mi babička udělá.

18/2/2012

18. února 2012 v 21:03 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cereálie s mlékem + pomerančový džus
Oběd: polévka vývar, špagety se sýrem, sušenka romance

Pití: voda, čaj

Konečně, Konečně mám zase cereálie. Když jsem je neměla měla jsem vždycky špatný pocit, že to kazím už od rána. Uznávám, že ta sušenka tam nemá co dělat, ale s tím už asi nic nenadělám co? Taky dneska nemám žádný pohyb, ale byla jsem unavená a tak jsem cvičila na flétnu a dělala nějaké věci do školy ať mám na cvičení čas zítra. To pojedu rotoped, posilko, jóga, běhání, zase rotoped! Prostě musím!!! Dneska ráno bylo na váze 48kg! nemůžu si dovolit to zase pokazit, už ne. Už jsem daleko, když se podívám, kolik jsem toho byla schopná sníst ještě třeba tak před Vánoci nebo měsíc zpátky - je mi ze sebe špatně. Prostě teď už jedu na plno. Budu dokonalá. Teď se jdu napít spousty vody a hurá do postele. Zítra je nový den a já to nehodlám pokazit.

Šťastný nebo smutný, bohatý nebo chudý, nejlepší je být hubený

18. února 2012 v 20:58 | Skinny star |  Star Life
Včera jsem byla posedět s kamarády. Ne že bychom něco pili nebo tak, jenom si povídáme, ale řekly bych, že jsme docela blázniví a mám svůj specifický smysl pro humor - jsme hoooodně sarkastičtí, takže možná občas vypadáme, že jsme v podstatě největší nepřátelé, ale my to všechno říkáme ze srandy. Já jsem si dala jenom vodu, a na večeři horkou čokoládu. Teď už nevím kdo co řekl, ale já jsem odešla na záchod s tím, že s tlusťochy nesedím a jenom slyším "a teď se jde vyzvracet" (ze srandy samozřejmě. Pak jsem se vrátila a všichni " tak co, vyblinkaná?" a já říkám "jo jasně, dáme si ještě jednu čokoládu ne?" a smáli jsme se. Pak se mě kluci zeptali jestli taky jím vatu s olejem jako modelky - nevím kde to zase vzali, a já "jo, jasně! To náhodou není tak špatný" a oni na mě vyvalili oči "počkej, ty to fakt jíš?" a já říkám "jasněže ne" a holky se jenom smály a říkaly jak je to vtipný, že by tomu kluci i věřili a kamarád "tak ona na to i vypadá"
Ani nevíte jak mě to hrozně potěšilo! Ale zároveň jsem se hrozně styděla, protože žeru jako prase...kdyby tak věděli. Ale já jim ukážu :))

16/2/2012

16. února 2012 v 19:34 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: půlka plátku chleba se sýrem
Svačina: perník
Oběd: 2 rybí prsty s bramborovou kaší (asi 80g)
Večeře: máslový croissant

Pití: voda, čaj
Pohyb: 25min. spinningu ve škole, 2hod. nakupování

Dneska nevím co si mám myslet. Na jednu stranu to zase není tak špatné (vzhledem k tomu, že croissant jsem si dala protože jsme byly s mamkou a ségrou "na večeři v Tchibu" a ten perník - pořád se uklidňuju tím, že jsme předtím běhali po škole a hledali volnou třídu. No není to nejhorší, ale zítra to bude co? Lepší! Takže asi tak :))


15/2/2012

15. února 2012 v 16:58 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: donut + pomerančový džus
Oběd: asi 70/80g rýže
Večeře: plátek chleba se sýrem

Pití: voda, čaj
Pohyb: 10min. běh, 200 levá noha, 200x pravá noha, 2x45sec. kmitání nohama, 3,5min. - ruce, 100 zvedání pánve, 4min. vnitřní strana stehen s overballem, 1,5min. pozice hory

Dneska je to celkem v pohodě, ne? Jasně, donut, chleba, ale na zítra už mám od mamky nakoupené jogurty takže v pohodě :)) Musím se vám pochlubit jak mi to dneska šlo ve škole, musím to zaklepat, ale tohle pololetí by vážně mohlo stát za to! V hudebce mi učitel nabízel čokoládu -> "ne, děkuju, to je dobrý". Doma leží sušenky - nevezmu si a do mojí "sbírky nesnězených svačin" přibyl další oplatek. Teď už jenom nějaký pohyb a budu spokojená na 100% (no dobře, možná tak na 90, ale stejně :))

Jaký byl váš den?

14/2/2012

14. února 2012 v 17:36 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: plátek chleba se sýrem + sklenička pomerančového džusu
Oběd: asi 3-5 špaget
Svačina: donut (z donucení - mamka)

Pití: voda, čaj
Pohyb: nic (chození po škole - schody, 2x15min cesta z a do školy)

Dneska jsem docela spokojená :)) Obědy mám vždycky asi tak 2 sousta ve škole, když sedíme se spolužáky u stoly snažím se to dělat "Cassie způsobem", ale když oni mají plné pusy tak nemají moc čas si povídat no...a já nechci být za magora co pořád sedí nad talířem a nejí. Jinak pohyb - dneska mám poslední den měsíčky takže si to zítra všechno vynahradím - jak já se těším :)) A taky je mi hrozná zima, takže nemám na nic náladu a to se ještě musím kouknout na dějepis, matematiku a přehrát si etudy a přednes do hudebky ://

Jinak, co myslíte - mám si zítra dát na snídani donut? Je to hodně špatný nebo to vyjde nastejnou jako rohlík nebo chleba?

Ušla jsem už dlouhou cestu na to, abych přijímala rozkazy od sušenky

14. února 2012 v 15:08 | Skinny star |  Star Life
Ahoj hvězdičky,
jsem teď na sebe hrozně pyšná. Znáte ten pocit, když si jdete vzít něco na chuť a pak se poprvé otočíte, jdete zpátky a řeknete si, že je to jenom blbá sušenka? Tak tenhle pocit už mám pravidelně tak od soboty :)) Zrovna dneska mi mamka dala na svačinu oplatek, docela jsem přemýšlela, že ho i s ním ("dopoledne to ještě tak nevadí, je to jenom oplatek,...") no, ale pak jsem se podívala po třídě a řekla si, že přece před nimi nebudu jíst, nejsem žádná bečka! Pak jsem přišla domu, tam nikdo "co kdybych si ten oplatek snědla teď?" a zase nic...nakonec ho mám schovaný v šuplíku i s tím ze včerejška a jsem se sebou nanejvýš spokojená :))

13/2/2012

13. února 2012 v 16:45 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: 2 plátky vánočky + pomerančový džus
Oběd/svačina: 1 plátek chleba se sýrem
Večeře: rohlík se sýrem

Pití: voda, čaj
Pohyb: 8min běh (jen na rozehřátí), 200x pravá noha, 200x levá noha, 5min. vnitřní strana stehen (s overballem), 3:18 ruce, 100x zvedání pánve, 2x 30sec. pozice hory

Dneska jsem docela spokojená. Aspoň už konečně mám nějaký pohyb :)) Ta snídaně je špatná já vím, ale když cereálie zrovna nemám (vím, že to taky není tak zdravé jako se to tváří, ale přinejmenším je to způsob jak do sebe dostanu mléko). Teď už jenom počkám, jestli mě někdo bude volat k večeři, když ne - tak hurá, můžeme slavit :))

Co myslíte vy? Je toho pohybu málo, nebo tak akorát? A co jídlo? Poraďte expertky ;)

12/2/2012

12. února 2012 v 13:00 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: sklenička pomerančového džusu
Oběd: polévka (vývar + pár noček), francouzské brambory *
Svačina/večeře: jogurt

Pití: voda, čaj
Pohyb: nic - nemám náladu ani čas ://

* byla to asi taková porce bez toho sýru nahoře a asi toho bylo míň, určitě toho bylo míň

Dneska jsem celkem spokojená, ani mě tak neštve ta polívka, nemá to skoro žádné kalorie. Spíš jsem už přišla na to, že si musím brát menší talíře (vím, že to už stejně všechny víte, ale co). My máme totiž vážně hrozně velké, takže to pořád vypadá, že jíte hrozně málo...a to po včerejším výstupu opravdu nepotřebuju. Jinak jsem ale vážně docela spokojená, co myslíte?

Workout Playlist

11. února 2012 v 19:52 | Skinny star |  Inspiration
Správná hudba dokáže dělat zázraky - kdo souhlasí?

Mám v mobilu celý playlist s názvem "Workout", ve kterém mám písničku ve správném tempu, se správným textem a v nejlepším případě s obojím. Dokonce už mám i některé písničky speciálně rozdělené na série cviků a nepoužívám je na žádné jiné (třeba na What makes you beautiful zásadně dělám cviky na ruce, už to na ni mám nacvičené :D). Baví mě jen tak brouzdat po youtube a hledat nové povzbuzující písničky, hudba opravdu dělá divy :))

Kdo má podobný playlist? A jaké skladby vás dokáží nakopnout?

11/2/2012

11. února 2012 v 17:16 | Skinny star |  Day by day
Dneska nebudu psát jídelníček. Jedla jsem jako "normální člověk" = 5 jídel! :// Všechno z jediného důvodu, byl tady taťka a začali s mamkou řešit jestli "náhodou netrpím anorexií, bulimií, nebo nějakou jinou psychickou poruchou" tak kde to vzali? Každopádně to bylo jenom "a vem si svačinu!" dokonce se ujišťovali jestli jsem snídala...a já radši nechtěla nic riskovat, zítra si mě mamka ještě možná bude hlídat, ale myslím, že už ji to přešlo. A příští týden konečně zase do školy - potřebuju už něco dělat a né jenom sedět doma na zadku.

Omlouvám se, jestli vám to tady přijde jako že pořád začínám odznova a vlastně nic, ale mě to šttve stejně jako vás! Chtěla bych mít aspoň 3 dobré dny za sebou, chci se to naučit, musím se to naučit - naučím se to!

Ale přece jenom mám z něčeho radost, mám nové boty na běhání, takže až se oteplí budeme se ségrou chodit běhat ven a mezitím je budu testovat v pokojíku :)) Chápejte, teď už vážně musím pořádně běhat - když už mám i boty ;))

AnnaLynne McCord

10. února 2012 v 22:37 | Skinny star |  Inspiration
50kg/171cm - údajně

AnnaLynne je prostě úžasná! Je dokonale krásná, milá a má skvělou postavu - miluju její klíční kosti. Vůbec celý holčičí cast 90210 je jedna velká thinspirace (teda, hlavně první 2. série - teď je tam jediná opravdu hubená právě AnnaLynne a občas Gillian Zinser, ale ta má zase takový ten hippie styl...) prostě AnnaLynne je skvělá a nechápu lidi, co oni říkají, že je ošklivá - je krásná.
Jenom mi nejde do hlavy, že máme skoro stejnou výšku a váhu, já jsem ke všemu vyšší a většinu času mám i nižší váhu a přitom ona vypadá takhle krásně a já vypadám tak jak vypadám...pořád nám to všichni opakují - na internetu píší jenom lži!

Nevzdávejte se toho, co chcete nejvíc jen proto, co chcete právě teď

10. února 2012 v 13:44 | Skinny star |  Star Life
Ahoj hvězdičky,
teď jsem si pročítala staré články a narazila na staré komentáře, jestli sem dám svoji fotku. Přemýšlela jsem a dala si limit. Už několikrát jsem psala, že v březnu budu sama doma. To bude hladovka - nebo aspoň to bude na mně, nikdo mě nebude nutit a já budu vybírat co sním a co ne. Pak už to budu jenom dodržovat - brnkačka! No a na konci svého "home alone" týdne, vám sem hodím fotku, co říkáte?

10/2/2012

10. února 2012 v 13:33 | Skinny star |  Day by day
Svačina: donut
Oběd: polévka vývar, asi 50g brambor na másle, sušenka romance

Pití: voda, čaj, coca-cola light
Pohyb: plán: 1hod. rotoped, 30min. běhání pokoji, 45min. posilování + jóga

Dneska bych to chtěla dodržet aspoň tak jako včera, což už ale nepůjde protože jsem snědla podělanej donut a podělanou sušenku. Proč mi to kupují i když jsem jim to zakázala? Proč?
Zatím jsem si ani nezaběhala, ale na to je ještě čas :))
Do zítra už nic nesním, budu do sebe lít colu light, vodu a čaj a nějak to vydržím - musím.

Po obědě
mamka: nechceš si ještě něco vzít, těch brambor jsi měla málo
já: né, to je dobrý mami
mamka: ale jo něco si vezmi, na tady máš sušenku
já: ...

9/2/2012

9. února 2012 v 17:45 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: pomerančový džus
Oběd: polévka vývar, knedlík s vajíčkem (100g knedlíku + jedno vajíčko cca. 300kcal)
Večeře: rohlík se sýrem

Pití: voda, čaj
Pohyb: 1hod rotoped, 30min posilování

K obědu jsme měli i polévku, takže jsem to musela sníst - naštěstí jenom vývar...o to míň jsem si dala knedlíku, navážila jsem si 100g a ještě toho tak 1/4 nechala tak snad dobrý :)) Pak se tady stavila teta, seděly jsme s ní v kuchyni a pily čaj, bylo to fajn, ale nabouralo mi to režim, takže jsem stihla jenom 30min. cvičení. Večer jsem měla hrozný hlad tak jsem si šla radši vzít ten rohlík abych později nesplácala všechno na co přijdu. Je mi teď líp, tak dám možná i druhé kolo cvičení. Celkově jsem s dneškem docela spokojená, jen ať to prosím vyjde, ať už zhubnu!

Animace

9. února 2012 v 14:22 | Skinny star |  Inspiration
Ahoj hvězdičky! Mám pro vás nějaké thinspo animace...některé jsou fakt úžasné. Dnešek jde zatím dobře, dodržuju plán ;) Doufám, že se máte dobře a všechno vám vychází :)))

Hladovění a odmítání je důkazem silné vůle

8. února 2012 v 20:45 | Skinny star |  Star Life
Dnešek u babičky, počítala jsem s tím od začátku prázdnin a jenom si přála aby "povinná návštěva" byla co nejdřív za mnou a já se mohla konečně soustředit na svoji budoucí hubenost - takže asi tak.

Plán na zítřek? Mám --> CLICK


7/2/2012

7. února 2012 v 10:54 | Skinny star |  Day by day
Snídaně/Svačina: anglický rohlík
Oběd: půlka karbenátku a asi 80g brambor >>> fůůj
Večeře: rohlík se sýrem

Pití: voda, čaj
Pohyb: 20min rotoped, 30x dřepy...plán: 30min. rotoped, 20min. běhání po pokoji, 30min. posilování + jóga

Po včerejšku jdu do sebe a najížím na tvrdý režim! Štve mě, že jsem to pokazila s tím anglickým rohlíkem už na začátku, ale šla jsem to vycvičit, tak snad se povedlo. Mamka mi ho přivezla, že si to mám sníst a mě až teď napadlo, že jsem ho mohla schovat a pak vyhodit - hlupačka! Oběd sníst musím - obědváme s rodinou společně...ale víc ať po mně nehtějí.

* zelená = splněno

6/2/2012

7. února 2012 v 10:48 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: piškoty s nutellou + pomerančový džus
Svačina: sušenka Romance
Oběd: rýže se sýrem
Svačina: rohlík s nutellou
Večeře: rohlík se sýrem

Pití: voda, čaj
Pohyb: počítá se tancování po pokoji? (25min), 200x levá noha, 200x pravá noha, 4min. zvedání pánve

Vůbec to nečtěte - je mi ze sebe špatně. Ani jsem se nesnažila značit něco červeně - rovnou si to přestavte červené celé! Nechápu jak to všechny tak krásně zvládáte a nevím co jsem si myslela. Chtěla jsem sem přijít a být pro vás pro všechny inspirace a ono nic - vy jste inspirace pro mě. Ale já to zvládnu - budu hubená ať to stojí co to stojí.

Couples

5. února 2012 v 17:04 | Skinny star |  Inspiration
Kluci chtějí hubené holky, to je fakt. Je jenom na nás jak se k tomu postavíme. A navíc, všechny chceme být dokonalé a tohle je dokonalost.

5/2/2012

5. února 2012 v 16:35 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: tmavá bageta se sýrem + pomerančový džus
Oběd: asi 150g pečených brambor
Svačina: tmavá bageta s nutellou

Pití: pomerančový džus, voda, čaj
Pohyb (plán): 45min. rotoped, 30min běhání po pokoji a 1hod. posilování + něco z jógy

Dneska mám ze sebe opravdu celkem radost, ten jídelníček není tak strašný (a do zítřejší snídaně už nic nesním - večer to zvládám) a ten pohyb...je tu ještě někdo, kdo prostě nemůže cvičit za světla? Nevím čím to je, ale když se setmí tak bych na tom rotopedu vydržela do nekonečna, běhá se mi líp a všechno je snadné, no když mi do pokoje svítí sluníčko (nebo když je venku světlo) tak se mi nechce absolutně do ničeho ... nevím čím to je :// Takže budu čekat asi do 17:00 a mezitím sem hodím nějaká thinspa nebo tak :))

4/2/2012

4. února 2012 v 18:31 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: cerálie s mlékem + pomerančový džus
Oběd: vepřový plátek a asi 150g brambor
Svačina: rohlík s nutellou
Mimo: 4 piškoty

Pití: voda, čaj
Pohyb: 15min. běhání po pokoji, 30min skákání + tancování po pokoji, mám ještě v plánu 45min rotopedu

Dneska jsem docela spokojená. Kdyby se někdo divil tomu masu, tak bylo libové a jenom upečené v troubě - žádný tuk, žádné koření nic :)) Zítra to bude ještě lepší!...akorát mi teda došly cereálie tak nevím co budu snídat.
Změnila jsem trošku design, tak snad se vám líbí :))

Hodné holky nejí!

4. února 2012 v 14:25 | Skinny star |  Star Life
Omlouvám se, že jsem tady nebyla, ale tento týden byl těžký, jak s jídlem, tak se školou, tak úplně se vším. K jídlu - jídelníčky si už zaprvé nepamatuju a za druhé je sem ani nechci dávat - tohle je nový začátek. Ale nebylo to tak špatné ;)) Každopádně, tento týden máme prázdniny a já mám konečně čas dát si všechno do pořádku a hlavně mám čas cvičit a pořádně (ne)dodržovat jídelníček. Uááá už se úplně těším, na všechno a nejvíc na to, až přijdu po prázdninách do školy o 5 kilo lehčí! :)) Držte mi palce!