23/1/12

23. ledna 2012 v 19:57 | Skinny star |  Day by day
Snídaně: 2 tenké látky vánočky + pomerančový džus
Oběd: bageta s nutellou
Svačina: rohlík se šunkou

Pití: voda, čaj
Pohyb: 30min. posilování a 30min. běhání na míště po pokoji

Nejsem úplně spokojená, ale mohlo to být horší. Zítra je zbrusu nový den a já se pomalu, ale jisě začínám učit jak nemít hlad, jak se udržet v kondici, dokonce začínám dodržovat pitný režim (byla jsem zvyklá vypít tak 0,5l vody denně a to bylo všechno).
V pátek jdu na ples. Budu mít 45 kilo, nejhezčí šaty, nohy jako hůlky a všichni budou koukat! Já budu perfektní!


Sice jsem dneska toho pohybu neměla tolik, ale já jsem ani nechtěla. Zítra si dám víc, ale taky sním jenom snídani max. něco malého k obědu, myslím, že pak toho víc spálíte nebo nevím, ale přijde mi, že když jím víc, tak se všechno co sním při cvičení přemění na ty hnusný svaly - znáte to, velká lýtka, stehna, předloktí :// ZÍTŘEK BUDE STÁT ZA TO!
Mimochodem, taky jsem hrozně ráda, že se mi zlepšuje kondička...když jsem s běháním po pokoji začínala tak jsem vydžela 2 písničky (cca 6-8min) jenom silou vůle. Teď si v klídečku uběhnu 30min. ve skvělém tempu a běhala bych ještě. Na tohle jsem fakt pyšná :))
 


Komentáře

1 skinnybiitch | Web | 24. ledna 2012 v 17:01 | Reagovat

Ach jo, ty jsi tak šikovná... já tohle totálně nezvládám...:( Poraď mi, jak na takový sebeovládání a kondici, prosím!
Jo, kolik jsi vážila předtím, než jsi začla hubnout? :)

2 Chloe | Web | 24. ledna 2012 v 19:10 | Reagovat

Hele, nemůžeš mít jenom kosti potažené kůži, už proto že ta kůže bude ochablá a  odporná. Musíš mít nějaké svaly. A aby ti nemohutněly, je třeba cvičit třeba s  vlastní váhou nebo slabým závažím. A ve větším množství, v principu například kalanetiky. To jak to děláš teď na tebe bude mít nedozírný následek v budoucnu. Já nejedla a nežila zdravě cca 3 roky, něco o tom vím. A  vím že lepší cesta než hladovění je jíst zdravě, dostatečně cvičit (pokud chceš hubnout tak aerobně, pokud zpevňovat posilovat jak jsem ti psala). Zkrátka pečovat o své tělo.

Ale nechci aby jsi to chápala zle, já byla stejná, takže ti chci jen poradit - ne ti vnucovat své názory. Jo, tehdy jsem byla sice krásně hubená, ale co z  toho když jsem si to neuvědomovala a  trpěla. To nemluvím o následcích které mám i dnes.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.